Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב כללי משלמה SIXT ואופל אסטרה בפרט לעומת שאר החברות?

asan24
שימו לב! השרשור הזה בן 2415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קנית בשלמה ובדקת לבד ? סיכון רציני ולא רק לכסף.אין שם שקיפות. יש דברים שעין לא מקצועית לא רואה (כנראה גם מכון לא היה מגלה) כגון חיבור מזרקים בלי האטמים שלהם ככה שדלק משפריץ קצת . יכול לגרום להתלקחות. כשראו את זה במוסך היו המומים. או שצינורית ניקוז מזגן לא במקומה....

קרא ולמד

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=5136238

בדיוק סיימתי לקרוא את השרשור הזה ואז ראיתי את התגובה שלך...

מפחיד.

לכן ציינתי שאני לא ממליץ לאף אחד לעשות את מה שאני עושה.

מה שהכי קומם אותי בשרשור שהמדינה ביטלה את ההליך הפלילי.

אזרח פרטי לא ישקיע ויצא למסע צלב וכאן נכנסת המדינה שצריכה להגן על האזרח הפשוט שטרוד בשגרת היום יום שלו ולא יכול לצאת למלחמות.

חקירה,משפט פלילי ועונש מרתיע (במישור הפלילי!!) למנהלים האחראיים ולחברה עצמה (לא לנציג המכירות הקטן) היה מיישר יופי את המושגים ודרך ההתנהלות שלהם.

*בהנחה שאכן בוצעה עבירה פלילת.

עריכה אחרונה על ידי adz

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי מי שקונה רכב מיליסנג, הרכבים השמורים יותר הם רכבים שאין לא היה להם דלקן אפשר לבדוק בפתח של המילוי דלק רואים את הטבעת של הדלקן ואם פרקו רואים את השאריות של החורים מהברגים.

אם הנהג שנהג ברכב שילם מכספו על הדלק רוב בסיכויים שהוא נסע בצורה רגועה יותר ובלי קיקים מיותרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.גם בלינק למעלה זה היה ליסינג נהג יחיד.

הבעיה שגם מכון בדיקה הגון לא היה עולה על הקומבינה שעשו פה. מכוני בדיקה לא מתחברים למחשב הרכב. אחרת היו רואים פיצוי יתר והערות במערכת ההזרקה היו יכולים לראות שצריכת הדלק גרועה (כמו שהלקוחה חוותה) היו אולי עולים על הבעיה.

הבעיה השנייה ,כפי שרשמו פה ,אלה מכונים "מטעם"

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,אני רכשתי לפני חצי שנה רנו פלואנס משלמה סיקסט(שנת 2013 עם 114 אק"מ) ואין לי שום תלונות אליהם,כל הדברים שדיברתי איתם טופלו במוסכים שלהם והכול היה בסדר,אגב,אם אתה חבר בהייטקזון יש לך לקבל מימון ללא ריבית וללא הצמדה.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להיות זהירים בהתנסחות,אבל אם מדובר על זיוף מסמכים אז מדובר בעבירה פלילית חמורה.

אם אכן היה זיוף,ואם בנוסף מכוני בדיקה מזייפים ביודעין תוצאות ובעיקר של מצב בטיחותי זה צריך להגיע להליך פלילי ולהסתיים בעונש משמעותי למעורבים.

האם שלמה sixt נחשבים ל"סמן ימני" של התופעה בשוק?

*עריכה: בהמשך להודעה של jeka88, זה הרכב השני שאני קונה מהם.הראשון הוא מגאן 2008 שנרכש בשנת 2012 ועדיין נמצא במשפחה.

עריכה אחרונה על ידי adz

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הרכבים יוצאי הליסינג הרי הם של הייטקיסיטים נהגים יחדים עדיני נפש ורגועי דוושה שנהגו מהבית למשרד וחזרה על בקרת שיוט בנתיב הימני וליטפו את הרכב כל סופ״ש,הרי זה ברור מה זאת אומרת?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם שלמה הם הסמן הימני אבל מספיקה חוויה אחת כזו כדי לסמן לי משהו אדום. לאלה שקנו ומרוצים אז שיהיה במזל טוב.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל העניין הזה של קנייה משלמה כעסק מסוכן מאוד. השאלה אם קונים רכב מאדם פרטי שטיפל שמוסך היבואן שהוא גם שלמה, האם לא עשו עליו קומבינות בטיפול עצמו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שהיום בוצע תיקון הרג'קט האחרון ובכך הסתיים תהליך קבלת הרכב (למעט קבלת הרשיון,שזה בירוקרטיה - התחייבו תוך 21 ימי עסקים) חזרתי לעדכן.

עלו 3 עניינים שדרשו טיפול (את חלקם העלתי בשרשור):

1. החלפת מצבר - העניין עלה ביוזמתם של אנשי הסניף והמצבר הוחלף בסוף נסיעת המבחן עוד לפני שהושלמה העסקה...

2. לאחר שכבר יצאתי עם הרכב מהסוכנות הלכתי לתדלק וגיליתי שפין הנעילה של מכסה הדלק שבור.חזרתי לסוכנות והם פתחו קריאת שירות במוסך שעובד עימם.במהלך הטיפול שביצעתי לרכב יום לאחר הקנייה במוסך זיהו שאין אפשרות לתקן ויש צורך בהחלפת המנגנון.הסוכנות אישרה,אתמול קיבלתי טלפון מהמוסך שהודיע שהחלק הגיע והיום בוצעה ההחלפה,כמובן ללא חיוב כלשהוא.

3. ביום הקניה ביקשתי את המפתח הנוסף.בהתאם למדיניות של שלמה שהרכב נמכר עם מפתח אחד והשני ימסר במידה וימצא,ויש שלטים מאירי עיניים על כך בסניף.

הנציג הבטיח לבדוק אם ניתן למצוא את המפתח.

היום יצר קשר והודיע לי שהמפתח נמצא והגיע לסניף.הלכתי לאסוף אותו והוא נמצא תקין כך שיש ברשותי שני מפתחות.

בסך הכל התהליך היה בהחלט סביר,אנשי הסניף היו די פתוחים לגבי הרכב,וכל הרג'קטים שאני גיליתי (מקווה שאין כאלו משמעותיים שלא גיליתי..) טופלו די מהר וללא ויכוחים,ולא היה ניסיון למרוח אותי.

אני רוצה להעלות שאלה שאולי מתאימה לדיון נפרד אבל אתחיל אותה כאן:

האם כאשר קונים רכב מחברת השכרה/ליסינג יש הבדל בסיכוי "ליפול" על רכב בעייתי בין רכב שהיה של חברת ההשכרה ולבין רכב שהחברות הללו קיבלו בטרייד מלקוח שקנה מהם רכב?

אני מעלה את השאלה הזו כי על רכבים שהיו בבעלותם תאורתית יש להם מידע מלא והם לא יכולים "להתחמק" בתירוץ שלא ידעו,מול רכב ששנקנה מלקוח פרטי ואין להם את ההיסטוריה המלאה שלו,וכמו כל אחד גם הם יכולים לחטוף עקיצה.

ברור שהם מחוייבים לבדוק את והרכב וכו' וכו',אבל העניין הוא האם ניתן לצמצם את הסיכוי ליפול במקום להכנס לויכוחים מי צודק.

*נקודה נוספת שחשבתי עליה - מה באמת יודעים הסוכנים הזוטרים,אלו שהלקוחות עובדים מולם,על מצב הרכב? יתכן שגם הם לא באמת יודעים הכל על הרכבים שהם מוכרים?

ADZ

עריכה אחרונה על ידי adz

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

save,

בהתייחסות למקרה שלך - האם אתה חושב שביודעין הם "האכילו" את הידידה שלך או רק כשהתגלו התקלות הם ניסו להתחמק מאחריות?

אני עוד תחת הרושם של מה שקראתי בשרשור שלך - מזרקים דולפים שיכולים לגרום להתלקחות הרכב ונזק מהותי לשלדה עם משמעות בטיחותית.

מפחיד.

עריכה אחרונה על ידי adz

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא התייחסתי למקרה ההוא. היה פה שרשור אחר שבו הקונה ראה שבסוכנות הוציאו תדפיס מחשב 2. ככה קראו לו. זהו תדפיס היסטוריה משופץ לטובה לעומת תדפיס 1 שהוא ההיסטוריה האמיתית.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מה שכתבת מעליי - על פניו מדובר בזיוף מסמך (הכוונה לתדפיס מחשב 2).

להבנתי זה פלילי.

אם זו מדיניות חברה ולא יוזמה "עצמאית" של סוכן רעב וטיפש זו בעיה רצינית מאד!

ואם זו אכן מדיניות חברה אז כפי הנראה זה הרכב האחרון שקניתי מהם.

עריכה אחרונה על ידי adz

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...