Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי הפורום החיים בגולה, ובמיוחד בארה"ב...אנא התפקדו

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 7 שעות, BMW כתב:

אם כבר הקפיצו את השרשור (ובנצי כבר פה... 😉)

אז אני חייב השבוע לסגור רכב. גר באירווין.

מחפש רכב עם שורה שלישית, SUV, עם קצת פלפל והרבה אבזור. כנראה ליסינג ל- 3 שנים ולא לרכישה.

(והשורה השלישית תהיה רוב הזמן סגורה. לא הושבה קבועה ולא יהיו נסיעות ארוכות מדי).

נסעתי על(ואהבתי מאוד) את האקספלורר ST. ה V6 טווין טורבו מרגיש מצויין על האוטו. הרבה מאוד אבזור ומרגיש (יחסית) מאוד מרווח בכל השורות.

נסעתי על הדודג' דוראנגו R/T, לא התלהבתי (גם לא מהאבזור). ה-SRT כבר סתם מוגזם ולא מצדיק את המחיר לטעמי.

אישתי רוצה מאוד את השברולט טאהו. אני נגד. חשבתי גם על האקספדישן של פורד אבל אני בכל זאת נגד ה Full size (רכבים מדהימים אבל לא לצרכים שלי).

חברים שלנו מאוד מרוצים מאוד מהלקסוס GX460 שלהם. אני פחות התחברתי מבחינת האבזור (לא מגיע עם אפל קאר או אנדרואיד גם ב 2021), הדשבורד המיושן, והיכולת שטח המעולה שלו לא רלוונטית לי.

עוד רעיונות?

תודה.

לפני שנתיים היינו בהתלבטות דומה, אבל רכישה ולא ליס.

נסענו על הדורנגו, אקספלורר, XC90, סנטה פה, ולא מעט SUV בעלי 2 שורות.

בסוף הלכנו על המאזדה CX9, אין יותר מדי פלפל, (באזור ה7 שניות 0-60 מייל) אבל מנוע נמרץ יחסית ודי חסכוני לגודל, 25 מייל לגלון בנסיעה מעורבת, מאובזר ברמה די גבוהה לדעתי, פרט למסך הקטן קצת.

הרכב מרגיש יותר כמו רכב רגיל ולא SUV גדול למרות הממדים החיצוניים הדי זהים לאקספלורר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Tair כתב:

לפני שנתיים היינו בהתלבטות דומה, אבל רכישה ולא ליס.

נסענו על הדורנגו, אקספלורר, XC90, סנטה פה, ולא מעט SUV בעלי 2 שורות.

בסוף הלכנו על המאזדה CX9, אין יותר מדי פלפל, (באזור ה7 שניות 0-60 מייל) אבל מנוע נמרץ יחסית ודי חסכוני לגודל, 25 מייל לגלון בנסיעה מעורבת, מאובזר ברמה די גבוהה לדעתי, פרט למסך הקטן קצת.

הרכב מרגיש יותר כמו רכב רגיל ולא SUV גדול למרות הממדים החיצוניים הדי זהים לאקספלורר.

תודה.

האמת היא שאני כרגע עם מאזדה CX5 ועם מאזדה 6. שהגעתי לפה לפני כמעט 3 שנים מאזדה היו הכי הוגנים בהצעות שלהם (ולי היה אפס קרדיט סקור והיסטורי) ולקחתי בליסינג את שניהם.
שקלנו את ה CX-9, נסעתי עליה הרבה (יש גם לחברים) והרכב, לטעמי, נותן הרבה יותר מהמתחרים מהבית (היילנדר, פיילוט). אולי אם לא היה לנו את ה CX-5 היינו באמת סוגרים על ה CX-9 אבל אנחנו רוצים להתחדש ולהתנסות עם משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו עם ביואיק אנקלייב ומאוד מרוצים. ממליץ לעשות נסיעה על האנקלייב/טראוורס. לא פול סייז אבל בצד המרווח של המדיום. כמו כן הייתי עושה נסיעה גם על הטליורייד והפאליסייד. אמנם לא דינמיות יותר מידי אבל מצד שני, זה suv עם 3 שורות אז דינמיות כנראה לא תמצא פה יותר מידי באופן כללי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הקפיצו את השרשור (ובנצי כבר פה... [emoji6])
אז אני חייב השבוע לסגור רכב. גר באירווין.
מחפש רכב עם שורה שלישית, SUV, עם קצת פלפל והרבה אבזור. כנראה ליסינג ל- 3 שנים ולא לרכישה.
(והשורה השלישית תהיה רוב הזמן סגורה. לא הושבה קבועה ולא יהיו נסיעות ארוכות מדי).

נסעתי על(ואהבתי מאוד) את האקספלורר ST. ה V6 טווין טורבו מרגיש מצויין על האוטו. הרבה מאוד אבזור ומרגיש (יחסית) מאוד מרווח בכל השורות.
נסעתי על הדודג' דוראנגו R/T, לא התלהבתי (גם לא מהאבזור). ה-SRT כבר סתם מוגזם ולא מצדיק את המחיר לטעמי.

אישתי רוצה מאוד את השברולט טאהו. אני נגד. חשבתי גם על האקספדישן של פורד אבל אני בכל זאת נגד ה Full size (רכבים מדהימים אבל לא לצרכים שלי).
חברים שלנו מאוד מרוצים מאוד מהלקסוס GX460 שלהם. אני פחות התחברתי מבחינת האבזור (לא מגיע עם אפל קאר או אנדרואיד גם ב 2021), הדשבורד המיושן, והיכולת שטח המעולה שלו לא רלוונטית לי.

עוד רעיונות?
תודה.

כבר אמרתי לך כמה אני אוהב את הXC90.

הטאהו לא רע בכלל אבל הייתי הולך על היוקון דנלי או אסקלייד אם הייתי בוחר במרכב הזה.
אני מפונק מאוד.
מה עם הלינקולן אביאטור? גרסת הפאר של האקספלורר שאתה אוהב.
טל"ח

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המחירים של הרכבים הללו? 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, בנצי כתב:

הXT6 גם מעניין...
לגבי הלינקולן, צירפתי את גרסאות הבסיס ואת הגרסא היקרה ביותר להשוואה. 387ded47891c05025abbb04e83ea1ab7.jpg6fee37eebb2dc26a68e05fd0ed929992.jpgca5e57d7cf2c23399e2ca2e4459e3dd3.jpg5322c2adaa235de8072aca4e7c7eb2db.jpg

טל"ח

21000 דולר בשביל קדילאק, שאני אמות. איזה מחירים.  

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Tair כתב:

אתה יודע שזה השכרה כן? זה לא מחיר הרכב.

:| ועדיין יהיה יותר זול מישראל

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, בנצי כתב:

כבר אמרתי לך כמה אני אוהב את הXC90.

הטאהו לא רע בכלל אבל הייתי הולך על היוקון דנלי או אסקלייד אם הייתי בוחר במרכב הזה.
אני מפונק מאוד.
מה עם הלינקולן אביאטור? גרסת הפאר של האקספלורר שאתה אוהב.
טל"ח

כן, לא שכחתי את ההמלצה שלך והלכתי לעשות סיבוב ברכב של חבר. אחלה רכב, אני פחות התחברתי לעומת רכבים אחרים.

בדקתי גם את האביאטור. לא מצדיק את המחיר שלו לטעמי (בהשוואה ל ST ולמרות השוני בקלאס).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

בשעה טובה אני מצטרף למועדון והופך כנראה לאדם הכי צפוני פה😅

בקרוב מסיים את הבידוד ומתכנן לקנות רכב ראשון כאן, החורף פה מאוד מושלג(NEWFOUNDLAND)

האם חובה לחפש AWD?

או שSTUDDED TIRES יספיקו בהחלט?

ההיצע ביד השניה כאן לא רחב כי הפרובינציה קטנה,

והתקציב לרכב הראשון הוא כמה שפחות עד שנבין את העניינים כאן.

הכיוון בינתים הוא מיניוואן או SUV בינוני משנתונים שתפסו כבר חלודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, lesles כתב:

בשעה טובה אני מצטרף למועדון והופך כנראה לאדם הכי צפוני פה😅

בקרוב מסיים את הבידוד ומתכנן לקנות רכב ראשון כאן, החורף פה מאוד מושלג(NEWFOUNDLAND)

האם חובה לחפש AWD?

או שSTUDDED TIRES יספיקו בהחלט?

ההיצע ביד השניה כאן לא רחב כי הפרובינציה קטנה,

והתקציב לרכב הראשון הוא כמה שפחות עד שנבין את העניינים כאן.

הכיוון בינתים הוא מיניוואן או SUV בינוני משנתונים שתפסו כבר חלודה.

יש אתרים כמו Caravana שיביאו לך את הרכב עד הבית ואם הוא לא מוצא חן בעיניך יקחו ממך אותו חזרה.

• אהבתי 1

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...