Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי הפורום החיים בגולה, ובמיוחד בארה"ב...אנא התפקדו

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשאתם אומרים החוף המזרחי אתם מתכוונים לניו יורק או לפלורידה או לסטייטים אחרים ? לכל סטייט ואפילו לכל עיר יש אופי נהיגה שונה לחלוטין. איפה שאני גר יחסית רגוע, אנשים נוהגים בסדר גמור.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתודעה שלי זה כל מה שבין בוסטון לוושינגטון בערך.

נראה שגם הנהגים וגם הכבישים עצמם פה (מבחינת איכות סלילה ותחזוקה) בית שימוש.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל בגלל שממליחים את הדרכים בחורף.

זה שוחט את הכבישים (ואת הרכבים אגב ...)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוסטון עצמה פשוט סיוט, הייתי שם לפני כשבועיים במרכז העיר, והעדפתי לשים את הרכב שלי בעלות מטורפת בחניון ולהתנייד רגלית או אובר, שגם היה די זוועה, איחורים, פקקים, נסיעה נגד כיוון התנועה כדי לחתוך, רוורס בחד סטרי, אשכרה הרגשתי שאני במרכז תל אביב :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, כן, אחרי איזה 5 פעמים זה כבר לא מרגש כל כך.

בשבילי ניו יורק סיטי זה הגיהנום.

זוגתי נמצאת בupstate NY, מכיוון שהיא הולכת להעביר שם את החורף אני רוצה לקנות לה איזה SUV נורמלי, בהתחלה רציתי את הגלדיאטור אבל זה טמטום מוחלט להוציא איזה $50k+- על רכב שירקב בשלג.

לקנות משהו משומש שם זה יותר טיפשי, אין על הרכבים של קליפורניה, התוכנית היא מרצדס ML/GL עם עדיפות לדיזל, למרות שיש עוד המון אופציות טובות כמו אסקלייד או לנדקרוזר.

משלוח זה $2000+-, עדיף לי 3 ימים של נהיגה וטיסה בחזרה, מרוויח קצת ניתוק מהעבודה מוציא פחות.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ניצלתי את הסופש הארוך של החג ולקחתי אתמול את הלוויתן הכחול לרכיבה. המסלול היה די קצר אבל טכני לרוכב מתחיל כמוני עם כמה מקטעים של חול שהופכים קו ישר לריקוד . מעבר למנת האדרנלין זה אימון כושר בעצימות גבוהה שאני מרגיש את תוצאותיו ברגעים אלו עם שרירים תפוסים .ממליץ למי שלא התנסה וחי כאן לנסות.זה סופר זמין (מחירי קניה,ביטוח,חלפים, שטח אחסון וכו) וזאת באמת חוויה מוטורית שמאפשרת לפרוק ולהשתולל בסיכון מבוקר.

20190930_090354_compress44.jpg

מה שכן, התחלתי לחפש טנדר קטן וזול(2k-3k ) שאוכל להעמיס עליו את הכלי(לא מת על ההתקן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו ולא תעשה איזו עצירונת אצל סחבק?
אני סוגר את הפינה בסופש אחד, השיא שלי הוא 53 שעות מלוס אנג'לס לברוקלין, יוצא בחמישי אחרי העבודה, על טיסת חזור יום שני בבוקר.

אתה בדרום, זה לטיול נינוח.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ניצלתי את הסופש הארוך של החג ולקחתי אתמול את הלוויתן הכחול לרכיבה. המסלול היה די קצר אבל טכני לרוכב מתחיל כמוני עם כמה מקטעים של חול שהופכים קו ישר לריקוד . מעבר למנת האדרנלין זה אימון כושר בעצימות גבוהה שאני מרגיש את תוצאותיו ברגעים אלו עם שרירים תפוסים .ממליץ למי שלא התנסה וחי כאן לנסות.זה סופר זמין (מחירי קניה,ביטוח,חלפים, שטח אחסון וכו) וזאת באמת חוויה מוטורית שמאפשרת לפרוק ולהשתולל בסיכון מבוקר.

[ATTACH=CONFIG]523115[/ATTACH]

מה שכן, התחלתי לחפש טנדר קטן וזול(2k-3k ) שאוכל להעמיס עליו את הכלי(לא מת על ההתקן)

איזה תענוג, חבל שלא חיפשת טנדר לפני חודש וחצי ככה, מכרתי 3 טנדרים ואחד מהם התאים לך בול לתקציב, זה היה S10 עם קבינה וחצי ומנוע V6, מכרתי ב$2200, קניתי מהיד הראשונה והוא היה במצב מושלם. אם תרצה אחפש לך פה איזה טנדר נחמד, מן הסתם כמו שציינתי קודם, אצלנו הרכבים במצב מאוד טוב.

ההתקן נשיאה שלך מעולה, אני משתמש בכזה והוא ממש נוח, הרבה יותר נוח מלהעמיס על ארגז של טנדר.

אני בדיוק מחליף את הגג בבית אז האופנועים בגינה, עושה חשק.

20fdacf8afb01e7a2c89d782c7efb74f.jpg86113d31b6f7dfd1f8884ba689cbbde3.jpg7b1f01e40b83e5e59ea627a292d8d5ed.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה נתיב אתה בד"כ חוצה?

(שואל למקרה שישעמם לי ויתחשק לאכול גלידה בקליפורניה.)

אני כבר לא מתגורר בלוס אנג'לס ככה שנסיעה דרך אריזונה וטקסס זה סיפור, מלוס אנג'לס יש את ה10 שלוקח אותך מזרחה, את ה66 שעובר בצמוד ואז עולה צפונה, ממני יש את ה680 (אם אני זוכר נכון) שבפעם הקודמת עליתי עליו בסן פרנסיסקו ונשארתי עליו עד לניו ג'רזי.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תענוג, חבל שלא חיפשת טנדר לפני חודש וחצי ככה, מכרתי 3 טנדרים ואחד מהם התאים לך בול לתקציב, זה היה S10 עם קבינה וחצי ומנוע V6, מכרתי ב$2200, קניתי מהיד הראשונה והוא היה במצב מושלם. אם תרצה אחפש לך פה איזה טנדר נחמד, מן הסתם כמו שציינתי קודם, אצלנו הרכבים במצב מאוד טוב.

ההתקן נשיאה שלך מעולה, אני משתמש בכזה והוא ממש נוח, הרבה יותר נוח מלהעמיס על ארגז של טנדר.

באמת חבל.

האמת גם פה בטקסס המצב לא רע. אין מלח בד"כ אז בגדול הרכבים במצב טוב אבל טרם מצאתי את המציאה.

לגבי ההתקן -אני לא כל כך אוהב אותו מ2 סיבות: הראשונה -לא מרגיש בטוח. לראות את האופנוע מתנדנד במראה האחורית הופך את הנסיעה שלי ( 40 דקות לפארק הכי קרוב) למתוחה.

הסיבה השניה היא שלהעמיס ולפרוק לבד מאוד קשה.( מבחינתי אפילו בלתי אפשרי בהעמסה). על טנדר זה הרבה יותר קל וגם בטוח.

אחלה אנדורו דרך אגב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...