Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למכירה: בזוקה (לא המסטיק, לא האודיו...)

lior_baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 7023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יאומן מה אפשר לקנות בימינו במכירה פומבית באיביי....

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=36049&item=6509663531&rd=1#ebayphotohosting

4a_1.JPG

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא בזוקה.

זה איזה שהוא מד טווח ימי, בטח סוג של טלסקופ עם שנתות.

אבל אותו מוכר מוכן לשלוח מרעומי ארטילריה. :shock:

אני מקווה שאף בית מלאכה לקסאמים לא נוהג לגלוש ב EBAY.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לעומת זאת מקבל את זה...

Dear User:

Unfortunately, access to this particular category or item has been blocked due to legal restrictions in your home country. Based on our discussions with concerned government agencies and eBay community members, we have taken these steps to reduce the chance of inappropriate items being displayed. Regrettably, in some cases this policy may prevent users from accessing items that do not violate the law. At this time, we are working on less restrictive alternatives. Please accept our apologies for any inconvenience this may cause you, and we hope you may find other items of interest on eBay.

Thank You.

ולשאלת השאלות ליאור, איך, או למה חיפשת בזוקה?

השכנים עושים לך בעיות עם האוטו החדש?

:wink:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה כאילו כל הציוד שם מעוקר ,אבל עדיין אני לא מבין איזה מכס יתן להעביר:

פריט אספנות מיוחד :מרעום מעיך של תותח 240 וכו'.....

אולי אפשר ליבא גם טיל בליסטי עם ראש כימי?

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...