Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למתקין וו גרירה

crazyj
שימו לב! השרשור הזה בן 2807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, מקווה שזה הפורום המתאים.

אני מחפש מתקין אמין ומקצועי להתקין וו גרירה מקורי לקיה ספורטאז' חדשה, (מנוע 2.0).

חשוב לי שהערכה תהיה מקורית והמתקין באמת מקצועי ועובד בצורה נקיה וטובה.

עדיפות באזור השרון,אם לא אז במרכז (גוש דן).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[QUO211569]שלום, מקווה שזה הפורום המתאים.

אני מחפש מתקין אמין ומקצועי להתקין וו גרירה מקורי לקיה ספורטאז' חדשה, (מנוע 2.0).

חשוב לי שהערכה תהיה מקורית והמתקין באמת מקצועי ועובד בצורה נקיה וטובה.

עדיפות באזור השרון,אם לא אז במרכז (גוש דן).

תודה.

עשיתי אצלו 2 ווים כבר - 1900 שקל מקוריים .

אחד למרצדס ואחד לשברולט

http://zicki.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

הם עובדים בצורה נקיה ויסודית?

ראיתי שיש שתי חברות שהם עובדים איתם: ברינק ו westfalia, יש הבדל בין שתי החברות האלו? מי עדיף יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה זאת ערכה מקורית לקיה. קיה לא מייצרים ווי גרירה. יש להם מתקינים מורשים. אתה יכול לברר אצל היבואן מי המתקין שלהם בארץ ואז לדעת שזה בסדר. אתה גם יכול לפנות לסדנא פרטית, לאו דווקא שמשמשת מתקין רישמי של יבואן, כל עוד המקום פועל תחת רישיון של משרד התחבורה. אם אתה מחפש באזור השרון אז באזור רעננה יש את א.ד נגררים שעובד מקצועי וטוב עם מחירים הוגנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה.

ערכה מקורית הכוונה - הבנתי שישנו קיט שמתאים בדיוק לשלדה של הרכב ע"פ יצרן ודגם, ייעודי לאותו רכב ספיציפי ולא משהו כללי.

כמובן חשוב שהחברה של הוו תהיה חברה טובה ואיכותית ולא זבל שיהרס ויקרוס, ודבר שלישי - שהמתקינים יעבדו בצורה נקיה ללא נזק/שריטות לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה זאת ערכה מקורית לקיה. קיה לא מייצרים ווי גרירה. יש להם מתקינים מורשים. אתה יכול לברר אצל היבואן מי המתקין שלהם בארץ ואז לדעת שזה בסדר. אתה גם יכול לפנות לסדנא פרטית' date=' לאו דווקא שמשמשת מתקין רישמי של יבואן, כל עוד המקום פועל תחת רישיון של משרד התחבורה. אם אתה מחפש באזור השרון אז באזור רעננה יש את א.ד נגררים שעובד מקצועי וטוב עם מחירים הוגנים.[/quote']

התקינו לי בסוף של טולה פלדה פלדה גורר 3 טון ..

מקורי של הרכב זה שיש צמת חוטים שמתקשרת עם המחשב רכב CANBUS לגבי אורות וברקסים !

לא הייצור של המתכת עצמה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה isoaq,

אפשר לבקש שיתקינו וו של טולה? יודע שהם חברה רצינית, את יתר החברות פחות מכיר.

יש לך אולי תמונה של הוו? ראיתי שיש כל מיני צורות של ווים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון, יש 3 סוגים של וו גרירה.

מתוכם, יצרן הרכב קובע איזה סוג של וו גרירה מתאים לרכב (אם בכלל). החברות שמתעסקות בתחום, בונות וו גרירה בהתאם למפרט הטכני של הרכב (יש גם חברות בארץ שבונות וו גרירה עצמאית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...