Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוויפט או i 20 ?

ronch89
שימו לב! השרשור הזה בן 2818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התלבטות בין שני הדגמים האלו חדשים עם גיר ידני, בהנחה שאני רוצה לשמור את הרכב לטווח רחוק מי מהם יהיה אמין יותר? זריז יותר וחסכוני יותר?

באופן כללי האם אחד מהם עדיף על השני ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי עם מנוע 1400 והסוזוקי 1200 אאל"ט.

הI20 החדשה רכב מעולה והייתי בוחר בה על פני הסויפט המיושנת(מתיחת פנים של רכב מ2007).

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי הידנית עם מנוע 1.2 המוכר של קונצרן יונדאי (פיקנטו I10 ריו וכו').

הסוויפט טיפה יותר חזקה , אך קטנה וצפופה , תא המטען שלה קטן מכמה מכוניות מיני.

מציע לך אם שקלת את הסוויפט אז לשקול גם את הבלנו (החסרון העיקרי שלה הוא בבטיחות).

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנות הנהיגה ב-I20 לא אידיאלית, ההגה פשוט מקובע למקום.

בהנחה שמדובר על חדשות, הייתי בודק 208 ידנית (אולי אפילו גרסת הדיזל) או איביזה/פאביה אם ביצועים יותר חשובים לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנות הנהיגה ב-I20 לא אידיאלית, ההגה פשוט מקובע למקום.

בהנחה שמדובר על חדשות, הייתי בודק 208 ידנית (אולי אפילו גרסת הדיזל) או איביזה/פאביה אם ביצועים יותר חשובים לך.

בעיקר מעניין אותי עלות מול תועלת ונוחות בסיסית, אין לי לי יותר מידי דרישות למעט שיהיה ידני (גם עניין של מחיר).

כשחשבתי על האיביזה/פאביה הבנתי שהן די אותו רכב כאשר הפאביה עדיפה, הסיבה שאני לא הולך עליה היא עלות טיפולים גבוהה יותר ועלות ביטוח גבוה יותר.

מצרפתיות אני מנסה להתרחק ;)

יש עוד המלצות מסופר מיני שהיא אמינה כמו הסוויפט אבל בטווח המחירים שלה? באזור ה75-80K

לפי מה שאני מבין מכם הסוויפט עדיפה אך מפסידה רק בהיבט של באגז' ומולטימדיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפאביה גם ערומה מאבזור ולדעתי אין טעם לקחת אותה, באיביזה יש אבזור מספק.

עוד בתקציב - פיאסטה , הבלנו שהזכרתי מקודם , מיקרה (מיושנת ולדעתי אין טעם לשקול).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי עם מנוע 1400 והסוזוקי 1200 אאל"ט.

הI20 החדשה רכב מעולה והייתי בוחר בה על פני הסויפט המיושנת(מתיחת פנים של רכב מ2007).

איך מתיחת פנים מ-2007 אם הדגם הנוכחי של הסוויפט הושק רק ב 2012? :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוויפט הנוכחית היא מ 2010. סך הכל רכב נחמד ולמרות המנוע הצנום, הוא מרגיש די זריז (נסעתי שבוע על סוויפט ידנית 4x4 והרגיש לא רע יחסית). הגיר הידני מאוד נעים לשימוש. אני אישית מעדיף את הצורה של היונדאי אבל לא בדקתי איך הרכב מתנהג עם מנוע 1.2. לגבי אמינות ראש בראש, לא חושב שאחד עדיף על השני במקרה הזה. חשבת לבדוק גם יאריס ידנית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה בבלנו ערך מוסף גדול על פני הסוויפט, בעוד שהסוויפט ידועה כרכב אמין בשוק אני לא יודע מה ץהייה שווה הבלנו עוד כמה שנים, מרגי לי כמו סיכון.

אלו אותם מנועים בבלנו ובסוויפט?

מישהו התנסה בבלנו ידנית?

יאריס חדשה עולה 88..., מעל התקציב. אם היה לי את הכסף הייתי קונה את הגא'ז.

הפיאסטה נראת לי חלשה לעומת הסווויפט, לדעתי היא גם פחות אמינה, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם המנוע בסוויפט הוא K12B ובבלנו הוא K12C , עד כמה שראיתי בכתבות בחול מדובר במנוע 1.2 דיואל ג'ט שהסוויפט קיבלה עוד ב2014, לא מאמין שיהיה איתו בעיות וגם ככה מכשירי תנועה הולכים על בטוח ולא מביאים את מנועי הטורבו שקיימים בחול.

אין בפורום רואי עתידות שיגידו לך כמה יהיה שווה הרכב עוד כמה שנים.

על פניו חוץ מבטיחות , הבלנו נותנת אוטו הרבה יותר מרווח ומשאירה לך עודף מהמחיר של הסוויפט(הסוויפט לקראת החלפה בדגם חדש בקרוב ד"א).

הפיאסטה אכן חלשה יותר אך גם היא מרווחת יותר מהבלנו.

מבחינת אמינות לא מכיר בעיות בפיאסטה הידנית , הבעיה היחידה שזכורה לי זה משהו בכפתורי שליטה מההגה (סיכוי שיש קשר להתקנה מקומית),שזה נתקלתי בפורום גם במקרה דומה גם בסוויפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2818 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...