Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בא הקיץ ואיתו הזיעה - תכשירים למניעת זיעה או ריח של הזעה.

רועי עוזרי
שימו לב! השרשור הזה בן 2998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הניסיון הטוב ביותר שיש לי עולה 2 ש"ח ונקרא סודה לשתייה. גם בימים חמים ולחים מאוד זה מתפקד מעולה.

אחרי שמשתמשים בדאודורנט, לוקחים קצת סודה לשתייה ומפזרים באזורים המיועדים.

חשוב מאוד לרחוץ את האזור היטב בסוף היום.

כמובן שאם יש גירוי כלשהוא צריך להפסיק.

תהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

בעיקרון אני אוכל חילבה, אבל עד כמה שזכור לי זה עושה את הזיעה עוד יותר מסריחה.

בכל מקרה אנסה את הג'ילט ותכשירים נוספים שימליצו פה עליהם.

אכן מאכלים תורמים לריח זיעה לא נעים -אבל זה לא פורמה שעובדת על כל אחד. (עלי זה לא משפיע מאכלים גם שאני אחרי עבודה מזיע עדיין אין כמעט ריח)

יכול להיות שיש לך רגישות למאכל ספציפי שגורמת לריחות לא נעימים? צריך לבדוק את התפריט שלך.

ריחות לא נעימים זה משהו שחייבים לטפל בו - כי זה לא תורם לביטחון מבחינה חברתית. יש כמה טיפולים כולל טיפולים מאוד יקרים. אבל בראש וראשונה צריך לשמור על היגיינה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה קונים חלאבין?

בסופר פארם, יש לך גם בבתי מרקחת טבעיים.

אני משתמש בדאודורנט הכתום שלהם , כשהשתמשתי ב old spice ודומיו התחילה לי אלרגיה רצינית.

נסה את הקרם שלהם.

hlavin.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבעיה היא של הזעת יתר יש היום טיפולים ( לא זול ) של הזרקת בוטוקס לאיזור ההזעה. זה טיפול יעיל - לא שעברתי בעצמי אבל שמעתי ממישהו שאני מכיר.

הטיפול נחשב לקוסמטי ולכן לא מוכר להחזר של ביטוחים למיניהם ומחזיק מספר חודשים כך שאפשר לעבור אתו את הקיץ.

אם הבעיה קשה שווה לך לפחות לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ על בוטוקס שהוא טיפול יקר וכואב למדי. (מכיר אישית מישהו)

זה הדבר האחרון שהייתי מנסה אחרי טיפולים יותר ידידותיים ופחות כואבים. (גם פיזית וגם כלכלית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול לומר שאני משתמש באלו של אדידס, החדשים שנקראים 6IN1 במיוחד בזה, הוא מונע לגמרי ריח הזעה רק שאצלי בכללי אין יותר מדי, כמובן שאם לא נשתמש אז זה לא יעזור.

הסוד הוא מקלחת טובה בבוקר ובערב (עד כמה שאפשר) ולשפשף את המקומות טוב מאוד עם הספוג / סקוץ' מטבח תלוי במקרים הקשים :p

בצריכה מתמדת: חדש על המדף

אגב יש להם אחד אדום חדש בו אני משתמש כבר כמה ימים ועושה רושם שהוא נחמד לאללה, יש להם אחד עם כיתוב כסוף שהוא בניחוח מנטה ועושה הרגשה של קרירות והוא נעים מאוד, חזק וטוב.

אגב 2 - ממה ששמתי לב, כשמשתמשים הרבה זמן באותו מוצר הגוף נוטה "להתרגל" אליו ואז הוא פחות משפיע, אז מדי כמה חודשים במידה וזה קורה אני עובר למוצר אחר שעובד עלי טוב וחוזר חלילה.

אגב 3 - ממה שידוע לי חלבין הוא מוצר שנועד במיוחד למקרים כמו שלך.

וכן גם תלוי באוכל, יכול לומר בבטחה שכשהיתה לי חברה תימניה ואמא שלה אהבה אוכל מאוד מתובל בכמון / חילבה ושאר תבלינים שתימנים אוהבים זה השפיע עלי לא מעט.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ על מוצר אחד שעושה סוף לזיעה, פשוט לא מזיעים! -אנידארהיל פורטה-. מורחים פעם בשבוע ואין זיעה יותר.

מחזק.

שימושים ראשוניים ממש צורבים אבל אחר כך,ואני כבר שנתיים עם זה,לא דומה לשום פתרון אחר.פשוט נשאר יבש.

להבנתי לא מאוד בריא מבחינת רכיבים אבל עושה את העבודה וניסיתי כמעט הכל. נמכר בבתי מרקחת ואחד עולה 60₪ לערך. ניתן,כמו שאני עושה,להזמין מאנגליה מכמיסט דיירקט במחיר מצויין. מספיק להרבה זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חילבה יוצרת מפגע סביבתי. עם כל האהבה למאכל המדהים הזה, ולסגולות הבריאות שלו - הוא מוגדר כ 'מפגע ריח'.

שום דבר לא גובר על ריח של חילבה שיוצא לך מהעור. המדע המודרני עוד לא מצא דרך להתמודד עם זה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון הטוב ביותר הוא דאודורנט טבעי של ״יער״, מזמינים באתר שלהם, חברה מהגליל, אמינים והדאודורנט שלהם הוא הכי אבל הכי טוב שיש, על בסיס שעווה וסודה לשתייה ומחזיק בקלות בין מקלחת למקלחת, המוצר הכי טוב בתחום ואני לקוח מאד מרוצה מספר שנים.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק.

שימושים ראשוניים ממש צורבים אבל אחר כך,ואני כבר שנתיים עם זה,לא דומה לשום פתרון אחר.פשוט נשאר יבש.

להבנתי לא מאוד בריא מבחינת רכיבים אבל עושה את העבודה וניסיתי כמעט הכל. נמכר בבתי מרקחת ואחד עולה 60₪ לערך. ניתן,כמו שאני עושה,להזמין מאנגליה מכמיסט דיירקט במחיר מצויין. מספיק להרבה זמן.

גם אני מאוד ממליץ, (משתמש ב5 שנים האחרונות מריחה של פעמים בודדות לפני תחילת הקיץ, עם תחזוקה של אחת לשבועיים שלושה בקיץ עצמו)

אבל רק לאלה עם ההזעה המאוד מוגברת, שכן מכיל אלומיניום.

המחיר בסופרפארם ודומיו באזור ה120 שקל,מאיפה אתה משיג בפחות? אפשר קישור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...