Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

hyundai i20 בידוד רעשים (נערכה כותרת חסרת תוכן)

Or Shasha
שימו לב! השרשור הזה בן 3070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

יש לי מספר שאלות לגבי יונדאי i20 שנת 2010 אותה רכשתי לפני חודש..

- הרכב רועש וקראתי קצת על נושא הבידוד האקוסטי שדובר עליו רבות בפורום אך רציתי לשאול למי מכם שמכיר

את הרכב- האם בעיית הרעש היא בעיה מוכרת של הרכב?

- כמו כן, קשה לי לבודד את מקור הרעש (חומת האש, גלגלים קדמיים וכו'), האם יש איזורים "ידועים לשמצה" ברכב אותם כדאי לבודד קודם?

- שאלה אחרונה לבינתיים, האם מישהו מכיר מוסך שעושה עבודות של בידוד אקוסטי לרכב ומה בערך העלות של עבודה כזאת?

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יונדאי, חלקים זולים וקלים, כמו בכל רכב שלהם, בידוד הרעשים גרוע למדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תצליח להגיע לבידוד רעשי רוח וגלגלים כמו במכוניות פרימיום וסתם תבזבז כסף. תלמד לחיות עם זה במידה ולא מדובר אכן ברעשים של חלקים רופפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שלא אגיע לבידוד ברמה גבוהה ברכב כזה אבל חשבתי שאפילו לשפר קצת את המצב הקיים (בהנחה שהעלות לא מטורפת והשיפור ניכר באוזן- אפילו ברמת חיפוי בית הגלגלים מהחלק החיצוני במשטח מבודד) יכול לשרת אותי היות ורכשתי את הרכב בתקופה האחרונה ואני עושה הרבה נסיעות בינעירוניות (ואז הרעש יותר משמעותי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שגם לאמא שלי יש את הרכב ואני חייב לומר שאני נוהג ברכב שקטן ממנו ב13 שנים אבל ההבדלים ברעשי כביש בנסיעה מהירה הם פשוט אלוהיים (וזה לא שהאוטו שלי הכי שקט בעולם).

יצא לי לנסוע כבר ביונדאים למיניהן ובידוד רעשים שלהם גרוע על גבול הבדיחה, אבל בI20 הזאת המצב באמת לא משהו. אני לפעמים רוצה לשים אטמי אזניים.

לדעתי, אלו רעשי כביש מבית הגלגלים ואני לא חושב שתוכל לשנות את זה כל כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...