Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הרכב שהכי מעצבן אותכם בעולם?

Nadav1980
שימו לב! השרשור הזה בן 1904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוב רובם והאלו שאליהם אני מתכוונן נוסעים בטנדרים הישנים החבוטים עם ציוד כזה או אחר מאחורה שעומד ליפול על הנוסעים מאחורה, השיוך הוא בדרך כלל למיעוטים, קל לזהות לפעמים גם לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 380
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סליחה על הבורות, אבל מה זה "גיילוסטר" ? הדבר הכי קרוב ובהנחה שהאוטו הזה מסמל איזו העדפה מינית ומכאן סרוס הסיפתח, הוא הוולוסטר, אבל הוא כזכור מיונדאי בכלל, בקיצור אותי הצלחת לבלבל.

אמרתי קונצרן - יונדאי\ קיה

והוולוסטר\גיילוסטר פשוט מעצבן אותי - יש לרכב הזה את כל מה שצריך חוץ מאשר מנוע הולם וזה כולל גם את גרסאת הטורבו כאשר לוקחים בחשבון את מחירה.

אבל אם יש רכבים שבאמת מעצבנים אותי, להיות רציני עכשיו - זה כל רכב שיש בו הזנחה של בטיחות או ידידותיות לסביבה.

רכבים עם מליון בובות בד - בייחוד אמותיקונים - שלא רואים כלום דרך החלון האחורי - מעצבן!

רכבים שפולטים עשן שחור או לבן בכמויות שעושות חור באוזון כבר בגובה האספלט - מעצבן!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

3. מכוניות עדר שהישראלי הממוצע מתלהב מהן ללא סיבה (ספציפית מאזדה 3 דור ראשון, יונדאי טוסון, איביזה מבצע)

מזדה 3, כשיצאה, ניראתה טוב, הייתה מאובזרת, ועם התנהגות כביש טובה לעומת מתחרותיה ב2004, ועם מוניטין שהיה למזדה בישראל, מיד הפכה ללהיט מכירות.

איביזה במבצע מציעה הכי הרבה אוטו לכסף בתור רכב חדש, ומראה חיצוני צעיר וסביר פלוס (מראה חיצוני זה בין הפרמטרים הכי חשובים בבחירת רכב), לעומת שאר הדברים שאפשר לקנות ב70 אש"ח.

לגבי יונדאי טוסון לא יודע, אבל כנראה שיש לזה את אותה סיבה (הרבה אוטו לכסף).

עוד רכב מעצבן לרשימה - טנדר או מסחרית ישנה ומתפרקת, עם ענן עשן שחור או לבן, וריח חריף של אגזוז של דיזל או שמן שרוף, שמסריח מקטע שלם בכביש 6.

אם נוסעים בעיר, אפשר לצרף לקטגוריה גם משפחתית מתפרקת משנות ה90, בד"כ סוזוקי בלאנו, יונדאי אקסנט או סופר לנסר, מאותה סיבה - עשן לבן וריח חריף של שמן שרוף, רק שבניגוד לטנדרים, זה מורגש בעיקר בעיר, מסיבה ש א) בכביש מהיר פחות מריחים אותם, ב) מחשש להתקע הם בד"כ לא מתרחקים יותר מדי מהבית, אז לא יוצאים מהעיר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדה 3, כשיצאה, ניראתה טוב, הייתה מאובזרת, ועם התנהגות כביש טובה לעומת מתחרותיה ב2004, ועם מוניטין שהיה למזדה בישראל, מיד הפכה ללהיט מכירות.

התנהגות הכביש של ה-3 2004 בפרספקטיבה של היום טובה אף יותר - עד כמה זה עניין את מרבית הרוכשים? עד כדי כך שכנראה שהם לא ידעו (יודעים) שהיא כזו.

מאובזרת במיוחד? לא ממש.

זאת הייתה מאזדה שנראתה טוב, זה הספיק (דאז).

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביזה במבצע מציעה הכי הרבה אוטו לכסף בתור רכב חדש, ומראה חיצוני צעיר וסביר פלוס (מראה חיצוני זה בין הפרמטרים הכי חשובים בבחירת רכב), לעומת שאר הדברים שאפשר לקנות ב70 אש"ח.

לגבי יונדאי טוסון לא יודע, אבל כנראה שיש לזה את אותה סיבה (הרבה אוטו לכסף).

עוד רכב מעצבן לרשימה - טנדר או מסחרית ישנה ומתפרקת, עם ענן עשן שחור או לבן, וריח חריף של אגזוז של דיזל או שמן שרוף, שמסריח מקטע שלם בכביש 6.

אם נוסעים בעיר, אפשר לצרף לקטגוריה גם משפחתית מתפרקת משנות ה90, בד"כ סוזוקי בלאנו, יונדאי אקסנט או סופר לנסר, מאותה סיבה - עשן לבן וריח חריף של שמן שרוף, רק שבניגוד לטנדרים, זה מורגש בעיקר בעיר, מסיבה ש א) בכביש מהיר פחות מריחים אותם, ב) מחשש להתקע הם בד"כ לא מתרחקים יותר מדי מהבית, אז לא יוצאים מהעיר.

דווקא רוב הנסיעות שלי עם האקסנט הישנה היו מחוץ לעיר, העניין הוא שנפטרתי ממנה אחרי שהיא כבר התחילה לעשות מלא צרות, המנוע היה בולע שמן כמו דבה במקדונלדס. אבל ללא ספק אני מתגעגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין על מה לשנוא אותו, רק לרחם על הבעלים.

מניסיון עם דייהו (הייתה לי דייהו נובירה ימ"ש), עדיף פשוט למכור אותה לראשון שבא עם כסף, לא משנה הסכום.

ואז לקנות רכב נורמלי יותר. אם אין כסף, קח הלוואה, לא משנה באיזו ריבית, זה יהיה עדיין יותר זול מהתיקונים הלא נגמרים של הדייהו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין על מה לשנוא אותו, רק לרחם על הבעלים.

מניסיון עם דייהו (הייתה לי דייהו נובירה ימ"ש), עדיף פשוט למכור אותה לראשון שבא עם כסף, לא משנה הסכום.

ואז לקנות רכב נורמלי יותר. אם אין כסף, קח הלוואה, לא משנה באיזו ריבית, זה יהיה עדיין יותר זול מהתיקונים הלא נגמרים של הדייהו.

תודה!

דייהו לאנוס האצ'בק 00' ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הדייהולטים (חיים בפנטזיה שיש להם שברולט אמריקאית, לא שזה משהו אבל בכל זאת...)

סיאט איביזה 3 דלתות ולאון 3 דלתות מהדור האחרון. עדיין לא ראיתי מישהו נורמלי שנוהג בהם, כולם ערסים :-D

DS 7 CROSSBACK 2019

OPEL ASTRA BERLINA 2014

RENAULT SPORT CLIO 203 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהטוויטר של כריס האריס:

".Packed car park. It just had to be an X6, didn't it"

CUMeRcGW4AAcP9r.jpg

והוא ממשיך לצייץ:

?Have I ever told you you how much I dislike X6s

For those of you yet to be educated in the crimes of the X6 - just know it's a bucket of donkey shit

The only thing worse than the X6 is an especially dreadful man I once knew who drove one. This might have tainted my view of the X6

Imagine walking past a lovely 535d Touring in a BMW showroom, seeing a globulous X6 and saying: I'll have that, not the pretty estate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הדייהולטים חיים בפנטזיה שיש להם שברולט אמריקאית, (לא שזה משהו אבל בכל זאת...)

נראה לי שהפורום הזה מאוד סטגמתי נגד דייהו :-(

דייהו לאנוס האצ'בק 00' ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
נראה לי שהפורום הזה מאוד סטגמתי נגד דייהו :-(

כאן אם אין לך VAG, פיאט או אלפא לא סופרים אותך. דייהו אמרת?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...