Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לעשות עם מזגן מיני מרכזי בן 25

technet
שימו לב! השרשור הזה בן 3209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש להורי בבית מזגן מיני מרכזי אלקטרה או תדיראן בן 25 שנה עם הנמכות גבס ותעלות פח. המזגן עייף. כרגע לא מקרר.

חד פזי.

הותקנו בחדרים ובמטבח מזגנים מפוצלים. האם ריאלי להחליף את היחידות הקיימות ביחידות חדשות?

האם כדאי לבצע שיפוץ מסיבי למזגן וזה בכלל אפשרי?

או לשים מפוצל בסלון שיקרר גם בפינת האוכל.

יש להמעיט ביצירת נזקים חיצונים ואבק.

בית של נכה צהל עם בעיה נשימתית קשה.

יש מישהו שיכול לייעץ ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב יהיה אם תפנה לבעל מקצוע אמין לפי המלצות באיזור שלך שיבדוק מה הבעיה עם המזגן הנוכחי, בעיה כזאת יכולה לנבוע גם מתקלה ממש פשוטה שתסתכם בעלות ביקור ותוכל לחסוך את כל ההחלפה.

HU: Pioneer deh-6050UB, AMP: boss ch-650.

Suzuki Jimny 2003:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המזגן הקיים מרגיש עייף. בקושי דוחף רוח וצריך לסגור חצי בית כדי לקרר את החצי השני. יכול להיות שהיחידה הפנימית סתומה מאבק שנכנס בצלעות?

הגישה מאוד קשה ליחידה הפנימית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהסוללת מאייד סתומה, יכול להיות גם שיש עליה פילטר נוסף (מהיצרן) שסתום, יכול להיות גם מפוח שעובד לא נכון או מלוכלך, יכול להיות חיבור של צינור אוויר או חיבור בתעלה שהתנתקו, בגלל זה אמרתי שתמיד כדאי לקבל הערכה פיזית מבעל מקצוע אמין שרואה את המזגן.

HU: Pioneer deh-6050UB, AMP: boss ch-650.

Suzuki Jimny 2003:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק היום דיברתי עם אבא שלי- בסוף כל משפחה עם מזגן מרכזי מגיעה למסקנה שאין כמו מזגן יחיד.

בבית של אמא שלי יש מזגן חזק מאוד וכולם עזבו את הבית ונשארה רק אמא שלי (ובן זוג שלה) ואחי התאום. אני עזבתי לראשון ואחי הקטן בצבא.

המזגן הגדול סתם בזבזני ואמא שלי שמה מזגני יחיד בכל החדרים ויוצא הרבה יותר חסכוני לחודש.

אצל חברה שלי יש מזגן מרכזי שהלך, ההחלפה שלו עולה כמו 2 מזגנים. העניין הוא שיש לה בבית רק 2 חדרים (הורים ושלה) אז הם עשו לבד את החישוב שעדיף להם מזגני יחיד.

לדעתי מאוד בזבזני עניין המזגן המרכזי.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...