Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט ביו רכב דיזל לרכב בנזין

Danny13
שימו לב! השרשור הזה בן 3288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפלואנס היא חריגה בתמחור שלה. נכון להיום רוב המשפחתיות בעלות מנועי הדיזל יקרות משמעותית מהמקבילות בעלות מנועי הבנזין בעיקר בגלל המיסוי הירוק שמייקר אותן. לכן לרוב קניה של רכב יקר ב10-20 אלף שח מרכב בנזין ידרש מהנהג מרחק גדול יותר של נסיעה וחסכון בדלק כדי להצדיק את ההשקעה. גם הסולר ביום יקר יותר והוא כבר לא עולה חצי מהעלות של ליטר בנזין.

הפלואנס דיזל מצויינת לאשתי כעת יש כבר את הפלואנס השניה שלה והרכב נהדר . צריכת הדלק אצלה היא סביב ה1/15 בממוצע.

קח בחשבון שהחלפת מצמדים בתיבה כפולת מצמדים כזאת גם תהיה הוצאה כבדה מאחר ומדובר ברכב עם מומנט גבוהה יחסית בסלד מאוד נמוך סביר שרכבים שנסעו בעיקר בעיר ידרשו החלפות מצמדים בקילומטרג נמוך יחסית

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 202
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מחזק את מה שבוקי כתב ואף מוסיף כי לא תמיד הנסיעה הארוכה אכן תנקה את המסנן ולכן רוב הדיזלים

החדשים שיש בהם את המסנן לפי תקן יורו משהו- בעייתים.

מה שהופך את האחזקה ליקרה מאד מבחינת תיקונים. ממיר חדש לדוגמא בקיה ריאו עולה 19600 שח

ומשופץ בסביבות 9000 ש''ח.

קלאץ בקיה סיד ידנית דיזל הולך ה 30 אלף ק''מ, גם בריאו וגם בסיד יש צרות עם הדלק שמתערבב בשמן בגלל ניקוי

המסנן ע''י פרצי דלק . באירופאיות פחות בעיות עם הדיזל אך לא לגמרי חפות מבעיות.

לכן אם הנסועה שלך לא ממש גבוהה תקנה בנזין ואל תכנס להרפתקאה הזו.

.

קלאץ' ב30 אלף ק"מ? זה יותר קשור לנהג מאשר לרכב, אם קראתי פה בפורום על אנשים שהצליחו להחזיק עם קלאץ' של רכב בנזין משהו כמו 220 אלף ק"מ, אז כנראה שהנהג מונית הזה ממש מתעלל ברכב שלו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלואנס היא חריגה בתמחור שלה. נכון להיום רוב המשפחתיות בעלות מנועי הדיזל יקרות משמעותית מהמקבילות בעלות מנועי הבנזין

בגלל זה פלואנס היום היא רכב דיזל הנמכר ביותר לשוק הפרטי והמוסדי, בהפרש גדול מכל השאר. נראה לי שאפילו נמכר יותר מפלואנס בנזין. ואם רנו הצליחו להציע אותה במחיר קרוב למחיר של דגם בנזין, אז אולי גם אחרים יכולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלאץ' ב30 אלף ק"מ? זה יותר קשור לנהג מאשר לרכב, אם קראתי פה בפורום על אנשים שהצליחו להחזיק עם קלאץ' של רכב בנזין משהו כמו 220 אלף ק"מ, אז כנראה שהנהג מונית הזה ממש מתעלל ברכב שלו.

לא קשור לנהג. זה קרה ב 4 מכוניות שונות ולא מדובר במוניות.

אני מדבר על ה קיה סיד דיזל ידנית צורה חדשה בלבד ! בישנה לא היתה בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלואנס באמת טובה ( שלא תגידו שאני פוסל צרפתיות באופן אוטומתי פבלובי ...)

רק קח בחשבון חתונה עם קראסו... ההשלכות הן : מחירון טיפולים מופקע גם ביחס לרכבי פאר, אי לקיחת אחריות

מיידית על בעיות בתקופת האחריות אלא לאחר מלחמות התשה כבדות... (כמו עם הדשבורד המתקלף לדוגמא, והחיישנים

תאורה וגשם שעושים מה שבא להם ...קטע מצחיק..)

אם תשאל אותי אגיד לך שהעסקה הטובה ביותר נמצאת דווקא בסיאט טולדו דיזל (מקבילה לראפיד)

עם קצת לחץ מתון אפשר לקבל אותה ב122 אלף עם חיישני רברס ומולטימדיה (התקנה מקומית)

נדמה לי שיש לה רק שנתיים אחריות אבל אני לא בטוח יתכן ששלוש שנים.

מדובר על ידנית.

.

עריכה אחרונה על ידי ko11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

האם כדאי להשקיע בקניית מכונית עם מנוע דיזל (בעלות גבוהה הרבה יותר) או לרכוש מכונית עם מנוע בנזין שצריכת הבנזין גבוהה יותר?

האם יש הבדל גדול בצריכת הדלק בין בנזין לסולר?

דוגמא לרכב שחשבתי לרכוש:

אופל אסטה סטיישן בנזין 1.4 (140 כ"ס) - שמחירה 132,000 ש"ח

או

אופל אסטה סטיישן דיזל 2.0 (162 כ"ס) - שמחירה 164,000 ש"ח

נ.ב - אני אישית מעדיף מנוע בנזין, עושה בשנה 60,000 ק"מ , נהג יחיד, מעוניין בסטיישן - קומבי

תודה למתמצאים ושבוע טוב :-)

מייק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לקנות סטיישן חסכוני קנה טויוטה אוריס הברידית ב-140000.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...