Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[תמונות] ארגונית כלים בעגלת מגירות

matansab
שימו לב! השרשור הזה בן 2381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ארגז כלים זה פורנו לגברים.

תכל׳ס, פורנו זה רק לגברים :-P

עבודה יפה!

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ארגז כלים זה פורנו לגברים.

אולי זה רק אני, אבל את הפורנו שלי אני מעדיף לקבל ממקומות כמו פורנהאב ודומיו. ארגז כלים אינו מעורר אותי. בעצם, זה בטוח רק אני.

אגב, גם לעידן יש חומרים משובחים. מירן גם הביא איכות ברמה גבוהה, אבל אז הוא התמכר לנענע ומאז נעלמו עקבותיו :lol:

עריכה אחרונה על ידי אלעד

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת חושב שזה רק אתה :wink:, אני אישית כל מה שקשור למכוניות וכלים עושה לי את זה, רק מלשבת מכוניות זה כאילו אחרי פורנו.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היום סיימתי עם מגירה נוספת.

המגירה מכילה מברגים רגילים, מברגים מבודדים, מברגי שענים ופליירים קטנים (יש שם ארבעה, מאוחסנים אחד על השני)

מתחת למברגי השענים נמצאים מארזים של להבים לסכין יפנית.

20150315_193334[1].jpg

20150315_193408[1].jpg

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דריש, אשתי אומרת לי את זה בכל פעם שאני פותח את אחת המגירות.

לפעמים שואלת אם עשיתי כבר ביקורת כלים.

בתמונה אני רואה כלים של stahlwille, מעולם לא נתקלתי בזה בשום חנות בארץ (פעם אחת יצא לי לראות סט אלן שלהם זרוק באיזה חנות עם הרבה אבק ובלי הרבה כבוד), אבל הבנתי שבחיל האוויר יש הרבה כלים שלהם.

אגב, אני ממש משוכנע שהבחור הימני בתמונה למד איתי בשכבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

אבחנה יפה, בחיל האוויר באמת יש מלא כאלה... כי הם היחידים שיכולים להרשות לעצמם. על חשבון משלם המיסים כמובן.

לא יודע למה בדיוק הכלים האלה מתומחרים לפי משקלם בזהב (לפחות בארץ), אבל אפילו Snap-On עלה פחות פעם אחרונה שבדקתי, כך שברור שזה לא רק מטעמי איכות המוצר. יש לי תחושה שמדובר פה במהלך מתואם היטב בין היבואן לבין כמה מלקוחותיו. Emo269.gif

וכן, למיטב ידיעתי הם באמת לא מפיצים דרך חנויות אלא רק באופן ישיר, אבל זה לא נדיר בתחום.. כך היה בזמנו עם מוצרי Unior המעולים מסלובניה, וכנ"ל עד היום עם הכלים של Beta שהיבואן שלהם פשוט מחזיק חנות בלעדית.

עריכה אחרונה על ידי Derish
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותה חנות שבה ראיתי את הסט אלן של stahlwille מעלה אבק, ראיתי גם שני מברגים של beta, שניהם באותה מידה, נמצאים בסטנד של wera, ולפניהם שני מברגים בודדים של irazola. בטח שאריות מתקופה שבה כן מכרו את זה בחנות.

בעניין מחירי הכלים בצבא, חבר מידי פעם מספר לי על רכש שהם עושים לטייסת, המחירים שערוריתיים. הם ממש קונים את אותו המוצר של אותה החברה במחיר כפול ממה שצרכן פרטי משלם.

אגב, בקטלוג סיגנט מופיעה תמונה של "מעבדת הכיול" של פלד, מכשיר הכיול מתוצרת stahlwille. מצורפת תמונה.

page0259.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

גאה להציג עוד שתי מגירות מסודרות.

IMG-20160511-WA0039.jpg

IMG-20160511-WA0041.jpg

במגירה:

פלייר משאבות 12"

מתחתיו פלייר משאבות 8"

ראצ'ט 1/2" טלסקופי

קליבר. מתחתיו מסרט ופילר גייג'.

סרט מדידה.

מגנט טלסקופי.

מגנט גמיש.

מפתח פילטר עכביש.

מפתח פילטר רצועה.

אמור להתווסף שם גם סט חולצי אורינגים. אבל אחד נשבר לי, אז החיתוך ממתין לסט החדש.

P_20160312_200734.jpg

P_20160312_200751.jpg

במגירה:

מלחם גז.

קאטר.

מד טמפ' אלחוטי.

טסטר אלחוטי.

חושף בידוד. מתחתיו לוחץ סופיות וחושף בידוד.

חושף בידוד אוטומטי.

לוחץ סופיות ראצ'ט, ומתחתיו עוד אחד + שני סטי שפתיים להחלפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה אני רואה כלים של stahlwille, מעולם לא נתקלתי בזה בשום חנות בארץ (פעם אחת יצא לי לראות סט אלן שלהם זרוק באיזה חנות עם הרבה אבק ובלי הרבה כבוד), אבל הבנתי שבחיל האוויר יש הרבה כלים שלהם.

בזמנו, חיל האוויר התקשרו במכרז עם היבואן של הכלים הללו. כלים מעולים, אם כי לא לטעמי כל כך (אני מעדיף את WERA).

וההסתייגות הזו תעלה לי בדמים בהמשך :lol:

~

אבחנה יפה, בחיל האוויר באמת יש מלא כאלה... כי הם היחידים שיכולים להרשות לעצמם. על חשבון משלם המיסים כמובן.

לא יודע למה בדיוק הכלים האלה מתומחרים לפי משקלם בזהב (לפחות בארץ), אבל אפילו Snap-On עלה פחות פעם אחרונה שבדקתי,

מאד מאד תלוי מה בסנפאון. יש להם מוצרים שכואב לי בעיניים רק מלהביט על התמונה ולחשוב על המחיר. ראבק, 80$ לבוקסא. 120$ למברג ראצ'ט.

כך שברור שזה לא רק מטעמי איכות המוצר. יש לי תחושה שמדובר פה במהלך מתואם היטב בין היבואן לבין כמה מלקוחותיו. Emo269.gif

אני יודע בדיוק למה הם מתומחרים כך, אבל אינני רשאי לחשוף את המידע הזה.

גילוי נאות: אני עובד בחנות היבואן, בפעם השנייה בחיי.

דריש, אין פה מהלך מתואם כלשהוא. בוא ונשאיר את זה כ"המחירים יקרים מאד" וזהו. אבל, קח בחשבון שמוסדות מקבלים הנחה יפה מאד על הכלים הללו (והם עדיין יקרים אחרי ההנחה, אבל לא חשוב...).

וכן, למיטב ידיעתי הם באמת לא מפיצים דרך חנויות אלא רק באופן ישיר, אבל זה לא נדיר בתחום.. כך היה בזמנו עם מוצרי Unior המעולים מסלובניה, וכנ"ל עד היום עם הכלים של Beta שהיבואן שלהם פשוט מחזיק חנות בלעדית.

בינתיים אין הפצה ישירה, וגם לא מתוכננת להיות.

חנות היבואן מוכרת בסיטונאות לחברות, ולא ללקוחות פרטיים, ברמת העיקרון. אם כי לקוח שיזדמן לחנות יקבל שירות- "יד ראשונה מברווז".

עבודה יפה, כל הכבוד.

גם לי הזכרת את ימיי בחיל האוויר, האמת...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה יפה מאוד! מהסתכלות בכלים שלך הבנתי שאני צריך להשלים גם כמה.

דרך אגב, מאיפה אתה קונה את הכלים, אשמח גם לדעת מאיפה קנית את העכביש לפילטר שמן?

ואכן כלי העבודה של stahlwille

מעולים! כל השירות בטייסת השתמשתי בכלים שלהם וגם עכשיו כשאני מגיע למילואים אני עדיין מזהה את אותם הכלים בדיוק שאני עבדתי איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...