Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקור דאצ'יה דאסטר לוריאט דיזל 4X4 מודל 2015

Ron Poh
שימו לב! השרשור הזה בן 3087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המסלול שבסרטון נראה נחמד מאד (בשביל להשפריץ קצת מי שלוליות לקול מצהלות הזאטוטים מאחור) וגם ככה"נ קל"ב בשבילי.

יש במקרה GPS LOG?

אה, ושכחתי- תתחדש. נראה שאתה נהנה ממנו.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין GPS, הסרתי אפשרות זאת, שלא ישמש כחרבות פיפיות להוכחת מהירויות.

באופן כללי, ההתחלה באיזור חניאל, לאחר מכן מעבר למבצר קאקון, לבסוף איזור נחל אלכסנדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אחרי 5000 ק"מ, קצת תוספות:

*צריכת דלק, עכשיו כאשר הרגל קצת יותר כבדה על הגז, צריכת דלק ממוצעת עיר/מחוץ לעיר/שטח 1:15.

*יצא לי לנסוע גם אך ורק בעיר, פקקים, רמזורים, צריכת הדלק כ 1:11.5.

*כעת גם כשלא איכפת לעבור את ה 2000 סל"ד, בעיר אני מושך את הילוך הראשון ושוב לא מפריע לי שהוא "קצר".

*בשטח אני דיי מרוצה מההילוך הראשון ובירידות הרכב בולם את עצמו יפה, בעליות תלולות ומשובשות אני עוזר עם קצת גז שאם לא כן המנוע משתנק.

*הרכב מגהץ יפה את השטח ובולמי הזעזועים משככים יפה את הזעזועים.

*נסעתי עם הרכב גם בדרכים משובשות וסלעיות, הרכב עבר אותם יפה אם כי חבל שאין כרגע אפשרת להגביה אותו בעוד כמה ס"מ.

*המזגן מקרר טוב ויפה, אך במהירות איורור 3 הוא קצת מרעיש, במהירות איוורור 4 הרעש כבר כמעט בלתי נסבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרונצ'ו, סקירה יפה וחשובה לדעתי, משום היותה דרך עיניים של נהג מהשורה שחי עם הרכב.

לגבי הגבהה, אני יודע שיש קיטים בחו"ל. בארץ, אני יודע שסדנת גתוס התחילה לעבוד על פתרון לזה.

כמובן, תמיד תוכל להיכנס לכל סדנת ג'יפים ותקבל עצה טובה.

לעניות דעתי, במתלה הקדמי יהיה מדובר בספייסר בין הבולם לבודי- בדומה להגבהה בסובארו.

החלק האחורי קצת יותר מסובך, כי שם הקפיץ מופרד מהבולם.

חיפוש קל העלה כי יש קיט של IRONMAN שנותן הגבהה של 5 ס"מ. http://mudster.ro/en/duster-off-road-accesories/ironman-duster-5-cm-suspension-kits/

לא זוכר מי היבואן שלהם בארץ אבל אני בטוח שתוכל למצוא.

עריכה אחרונה על ידי elephant man
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

רכשתי דאסטר 4X4 לפני כחודשיים

אני חייב לציין שאני מסכים עם כל הנתונים שנמסרו

אני הוספתי מיגון גחון מלא מגני בוץ גלאי רוורס ומשענת יד.

מאד לא ממליץ על המשענת יד כיוון שמפריעה עם העברת ההילוכים ולא ממש יציבה.

ביקשתי מהיבואן להסיר אותה לאחר שבוע מקבלת הרכב וקיבלתי החזר מלא. השרות מעולה.

עבירות הרכב טובה מאד למי שלא מפחד לנסות אותו מעבר לשבילים קונבנציונלים

נראה לי שהגבהה נוספת לא תזיק לו

כרגע אני מברר את האופציות...

מרוצה מאד

יש לקחת בחשבון שצריך לאהוב רכב ידני, אחרת יתכן ותתאכזבו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

ראשית מזל טוב לכל הרוכשים:lol::lol:

שנית אשמח לקבל תשובות לשאלות הבאות ונראה לי שזה יוסיף לסיקור:

1. האם יודעים מה יהיה ב 2016 ? האם יהיה שינוי צורה או מתיחה קטנה או שיוסיפו דגמים עם אוטומט?

2. האם הרכב יתמודד יפה מידי פעם עם סחיבה של נגררת עד 750 ק"ג כולל כפי שמותר ברשיון?

3. לא הבנתי מה כל כך הפריע לך עם המשענת יד. היא לא ניתנת לקיפול? ואז כאשר היא תפריע פשוט תרים אותה ובנסיעות ארוכות כאשר אתה לא מחליף הילוכים תוריד אותה, לא?!

4. אם בדגם 4X4 יש מצב גם של 2X4 מדוע צריכת הדלק שונה(צורך יותר) מהדגם שמגיע רק עם 2X4?

5. יש הבדל במקום פנימי בין ה2X4 ל 4X4 מה בעצם השתנה ברכב?

6. האם דאציה בכל זאת עושה הנחות למרות הצהרותיה שאין הנחות? אני מבין את הרעיון לא לעשות הנחות ומחיר אחיד וכו' אבל הציבור הישראלי אוהב הנחות :-P לא משנה מכמה לכמה הוא פשוט אוהב להרגיש שעשו לו הנחה.

זהו לבינתיים תודה למגיבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי 4: ההבדל בצריכת הדלק נובע מכך שהגירסה כפולת ההנעה שוקלת יותר מאחותה בעלת ההנעה הקדמית בלבד.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3. לא הבנתי מה כל כך הפריע לך עם המשענת יד. היא לא ניתנת לקיפול? ואז כאשר היא תפריע פשוט תרים אותה ובנסיעות ארוכות כאשר אתה לא מחליף הילוכים תוריד אותה, לא?!

5. יש הבדל במקום פנימי בין ה2X4 ל 4X4 מה בעצם השתנה ברכב?

6. האם דאציה בכל זאת עושה הנחות למרות הצהרותיה שאין הנחות? אני מבין את הרעיון לא לעשות הנחות ומחיר אחיד וכו' אבל הציבור הישראלי אוהב הנחות :-P לא משנה מכמה לכמה הוא פשוט אוהב להרגיש שעשו לו הנחה.

3. המשענת הילוכים נאחזת בחור מאחור שמיועד לבקבוק או מאפרה, האחיזה לא מושלמת והיא דיי מצוקמקת.

5. כפי שציינו יש שוני בנפח תא המטען, השוני נובע שבדגם 4X4 הגלגל חילופי נמצא בפנים, כמובן סגור עם משטח, בדגם 2X4 הגלגל החילופי נמצא מחוץ לרכב מלמטה.

6. לא עושים הנחות, אולי הציבור הישראלי אוהב הנחות אך הוא עוד יותר שונא לחשוב שמישהו אחר קבל תנאים יותר טובים ממנו, כך שעל כל אחד מרוצה יש מאה ממורמרים. כך שהם נוקטים בשיטה מצויינת כולם מקבלים אותם תנאים ואז לא תראה שאלות כאן בפורום. מה אפשר לקבל בסוכנות רכב?

עריכה אחרונה על ידי Ron Poh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מבצעים של "חבר" למותג ?

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...