Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 החדשה,סיאט ליאון FR או פורד פוקוס

caesar2000
שימו לב! השרשור הזה בן 3533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום וחג שמח.

הגיע העת להשתדרג מבחינת הרכב ובשביל אוהב הצ'בקים כמוני הבחירה היא קשה.

אם במקומי היה אבא שלי הוא היה אומר לי שאני מבלבל את השכל וצריך לקנות יפני וזהו אבל כמו תמיד אני לא אוהב ללכת עם הזרם וסטראוטיפים ומקווה שאתם תעזרו לי עם בחירה הנכונה. אני אשתדל לציין את הסטיגמות הידועות לי על רכב זה או אחר ואולי בעלי אותם רכבים יוכלו לתת את הדעה שלהם כאן ולשתף אותי. אז נתחיל.

כפי שציינתי למעלה אני אוהב הצ'בקים. כרגע ברשותי פז'ו 307 2007 1.6 110 כ''ס. רכב לא רע,משפחתי, נוח מאוד לגב אך משעמם.הגיע הזמן להיפרד.

מועמדים שחשבתי עליהם הם:

1) מאזדה 3 החדשה 2.0 ליטר מנוע (active).

2)סיאט ליאון FR 1.4 החדשה

3) פורד פוקוס Titanium 2.0 170 hp

כל הרכבים האלה יפים מאוד בעיניי, נראים מצויין וחזקים מספיק . לגבי המאזדה הכל ברור פחות או יותר, היא די חסכונית,יפה מאוד ואמינה.

לגבי סיאט הכל אותו דבר רק מה שאומרים לי עליה שיש לה סטיגמה של רכב לצעירים, ירידת ערך גבוהה ואין לה שוק. לגבי אמינות שלה אין לי מושג מכיוון שלפי אתרים באירופה היא מאוד אמינה והכל אך איני כל כך סומך על האתרים האלה.צריכת דלק של סיאט גם לא ממש ידועה לי. בסה''כ ברור לי שצריכה קשורה לצורת הנהיגה שלך..

ופה בא הפורד...אם לא משהו שהיה מפריע לי הייתי הולך ישר לקחת אותו...לדעתי זה אוטו מדהים, רק שחיפוש קצר בגוגל מעלה בעיות ותלונות לגבי מנוע או גיר או משהו כזה.. יש לפורד איזשהם בעיות מנוע או גיר שלא פתרו אותם ? האם רכב הזה אמין ? איך הטיפולים שלו ? שירות במוסכים..

אני ישמח מאוד לשמוע כל מי שיש לו ידע בעניין..עדיפות ראשונה לפורד כי לדעתי הוא הכי מתאים לי, מאזדה שנייה ולאון שלישי..

2014-Mazda-3-hatchback-110-626x382.jpg2014_Ford_Focus_Titanium_Hatch_906337.jpgseat-leon-sc-2013-cupra-r.jpg

תודה מראש

:)

עריכה אחרונה על ידי caesar2000

daihatsu--Suzuki--peugeot-mazda-and now Subaru outback 2017 xs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלאון 1.4 בא רק ב- 3 דלתות.

על הפוקוס יש כמה תלונות: צפוף, גיר בעייתי, גומיות סביב הדלתות נוטות לנשור להן. לאחותי יש את הרכב הזה (1.6) - היא מאוד שמחה עכשיו שמגיע הזמן להחליף...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף מה שאייל שכח לציין, הלאון היא ידנית בלבד.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי בקטלוג של סיאטץץ לאון 1.2 יש אוטומטית גם...אבל היא חלשה קצת נראה לי.. 1.8 תהיה יקרה מדי בשבילי. אז באמת לפורד יש בעיות..חבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק פוקוס 2013 מנוע 1600 מאובזר עם המערכת של סוני.

הגיר באמת בעייתי. בהתחלה הרכב רעד בהאצות, עשינו שדרוג גרסא והתסדר. לאחרונה הרכב התחיל לרעוד חזק מאוד גם בעמידה.

הגומיות סביב הדלתות מתקלפות בצורה מהירה לאחר שנה בערך.

2 דלתות כמעט ללא גומיות והשלישית בדרך( הולך לסדר את זה שבוע הבא אחרי כיפור)

בכללי, הרכב מאובזר יותר מהמקבילות שלו ומרגיש קצת כבד.

מאוד אוהב את הרכב אך הגיר מוריד קצת. הגיר התקלקל אחרי שנה והוחלף במלואו במסגרת האחריות.

מצטער אם יש שגיאות או שכתבתי בצורה לא מסודרת, זה נכתב מהפלאפון.

שיהיה גמר חתימה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס רכב נהדר חוץ מהגיר הזוועתי.

המאזדה טובה,אחרי ה307 היא תרגיש לך כמו רכב לננסים.

הלאון רכב נחמד מאד.

הייתי מוסיף למשוואה את ה308 החדשה,היא מרשימה מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חוזר לפז'ו יותר בחיים. במשוואה גם רכבי יד שנייה. ביואיק לקרוס 2011 ומאזדה 6 2011 באבזור המרבי.. ביואיק שמעתי רכב מאוד אמין ומפנק, לא יודע עליו הרבה אך מקבל שבחים בכל רחבי האינטרנט, הבנצי שמאבד מהר ממחירון שלו.. מאזדה 6 רכב טוב מאוד לדעתי. מחיר פחות 50 אלף שח ממאזדה 3 החדשה..אוטו באיכות טובה ואמין..כך אני מתרשם.

טוב שיש ממה לבחור ;) אנינאוהב את התקופות האלו של החלפת רכב..למרות שזה מרגיש קצת כמו רולטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה מאזדה 6 החדשה 2.0 ליטר,שנה שנתיים אחורה שיכנס בתקציב(לא קראתי אם יש תקציב).

יותר רכב מכל מה שרשמת מעל(לדעתי בלבד)עשה נסיעת מבחן ,חובה.

לא תצטער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב הוא עד 140 אלף רכב חדש או עד 90 אלף יד שנייה. כמובן שאם יש משהו טוב יד שנייה אני מעדיף אותו..זה חיסכון אדיר..

בגלל זה קראתי על מאזדה 6 2.0 2011 ..אנשים מרוצים מאוד..

לגבי פז'ו..זה הנסיון שלי..אניניודע שהם השתפרו ובאירופה אנשים די מתלהבים מ 308 החדשה.. מוסך שלי באשדוד מקצוע מאוד אבל ראיתי אותם יותר מדי לצערי וחבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוכן לפזול לכיוון יד2 והתקציב יכול להיות 140k, תקנה אינפיניטי בת 3/4 - (אני כותב את זה בגדר חלום אישי). כל היום תחייך

באופן מעשי תקח את המאזדה. גם אמינות וגם שמירת ערך + שוק יד2 עם פוטנציאל טוב

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינפיניטי הרבה יותר ביטוח ואחזקה,דלק .חלום כן אבל חלום קצת יקר להחזקה.

מאזדה 6 אומנם לא אצבאק כמו שרצית , אבל מעולה בתור רכב נוסעים .

נוח אמין אחזקה סבירה ותמחור טוב כמשומשת.

והרבה יותר "אוטו" וגם מפואר יותר מכל אלה שרשמנו מעל(לא כולל החלום היקר,אינפיניטי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עם התחזוקה? אם משהו יתקלקל לי באינפיניטי הזה אני לא מוכן להוציא אלפי שקלים על איזה בורג..זה רכב יוקרה ואני לא ממש בסטטוס לתחזק אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...