Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קודן ונעילת ילדים יונדאי i30

ran88
שימו לב! השרשור הזה בן 3556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים רציתי לשאול כמה שאלות. דבר ראשון איך לעזאזל מבטלים את הנעילת ילדים לתמידבאוטו, בספר רכב אין שום דבר שמסביר על כך וכמו כן לא מצאתי שום כפתור. דבר שני האוטו נקנה מכולמוביל והיה בו קודן, הקודן מאוד פשוט רק להקיש 4 מספרים השאלה היא איך יודעים שהקודן באמת עובד יש כמה סוגי קודנים או שכולם דומים במעותם בגלל שאצלי אין את המנורה האדומה שמהבהבת כמו שאני רואה במכוניות אחרות. שאלה אחרונה מבטיח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...איך לעזאזל מבטלים את הנעילת ילדים לתמידבאוטו, בספר רכב אין שום דבר שמסביר על כך וכמו כן לא מצאתי שום כפתור...

האם אתה מתכוון לזה שהילדים לא יכולים לפתוח את הדלת מאחורה?

אם כן, אז תפתח את הדלת ובצד שלה או שמזיזים את הפלסטיק (מצב LOCK) או שמכניסים מפתח ומסובבים אותו.

1.jpg2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ההנעה. לא האוטו לא מניע ללא הזנת הקוד.

לגבי הדלתות אני מתכוון לזה שלאחר התחלת הנסעיה כל הדלתות ננעלות אוטומטית (גם הדלת של המושב הקדמי ליד הנהג). אומנם יש לי כפתור ליד הנהג שמבטל את זה אחרי שזה קרה אבל זה מתסכל כי לא תמיד אתה זוכר לבטל את זה וזה כמעט כל פעם מצריך ממני לחזור לאוטו אחרי שכבר יצאתי ממנו בגלל שהדלתות האחוריות נעולות.

אני יבדוק אם יש לי את האופציה לבטל זאת איך שציינת בתמונה.

מה לגבי צלצול נעילה ופתיחה? אפשרי לעשות זאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זה משהו אחר.

את הנעילה האוטומטית (לאחר מהירות של 14 קמ"ש) של כל הדלתות אתה לא יכול לבטל מראש. אולי במוסך מורשה דרך המחשב, אבל לא נראה לי שהם יעשו לך את זה.

בנעילה אוטומטית יש יתרון מאד חשוב. למשל, כאשר אתה עומד ברמזור, אף אחד לא יפתח לך דלתות מבחוץ כדי לגנוב משהו מהאוטו.

עריכה אחרונה על ידי MMZ1973
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל חבר בI30 2009 זה גם קיים. אצלי בI35 של המשפחה זה נפתר בכניסה למוסך מורשה חיבור למחשב וביטול נעילה אוטומטית.

Mike- אם אתה לא יד ראשונה לדעתי הבעלים הקודם ביטל את הנעילה אוטומטית אצלך.

עריכה אחרונה על ידי daniel204

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל ההורים שלי בI30CW 2010 המערכת נעילה הופעלה דרך המחשב של הרכב במוסך. כלומר ניתן לבטל.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את הנעילה האוטומטית של הדלתות מנסיעות ב-I30.

צריך להציץ בספר רכב, אולי ניתנת שם אפשרות לבטל ידנית ולא דרך מחשב.

ברכבים אחרים, לחיצה ארוכה על כפתור נעילת הדלתות (עד להישמע "ביפ" כלשהו), היתה מפעילה/מכבה את הנעילה האוטומטית (שווה לנסות).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר לי, אני באמת יד שנייה ב-I30 הנוכחית אבל יש לי ניסיון עם עוד 2 כאלה מליסינג/השכרה שאמנם גם הן לא הגיעו אליי חדשות אבל זה לא עבד גם שם.

אני אנסה לקרוא את ספר הרכב, יהיה לי מה לקרוא ביום כיפור ;).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את הנעילה האוטומטית של הדלתות מנסיעות ב-I30.

צריך להציץ בספר רכב, אולי ניתנת שם אפשרות לבטל ידנית ולא דרך מחשב.

ברכבים אחרים, לחיצה ארוכה על כפתור נעילת הדלתות (עד להישמע "ביפ" כלשהו), היתה מפעילה/מכבה את הנעילה האוטומטית (שווה לנסות).

זה עובד ככה ברנו. לא ביונדאי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להיות אפשר לבטל את הנעילה האוטומטית

בדך כלל לא מבקשים על זה כסף אבל יש רמאים שדורשים הרבה כי זה דורש התחברות למחשב הרכב.

בכל מקרה תנסה להתקשר למוסך מורשה של יונדאי כי יש סיכוי שאתה יכול לבטל את הנעילה ע"י לחיצה ארוכה על איזה כפתור (ברכב שלי זה ככה) ואז יהיה חבל סתם לנסוע לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...