Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סדק בדשבורד, פונטו איבו 2010, התנהלות מול היבואן

GhostBuster
שימו לב! השרשור הזה בן 3515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ליאב - סמוך עליו שהוא לא היה משלם... אבל בתור בעל מוסך - הוא אינו רוצה להוציא את זה מכיסו / מכיס היבואן.

מה איכפת לו שיש פראיירים ?

Tאייל ודני דין (שממשיך לחטוא בחטא ההיבריס) - אני מחכה עדיין לאישור החתום ולא דיבורים בעלמא.

מגרש שדים יקר - תן אולטימטום ליבואן (שיטופל לשביעות רצונך - מה שסיכמת איתם)

והיה ולא - יש לך עו"ד במשפחה (העזר בהם ללא דיחוי , ולדעתי - לא תשלם גם גרוש).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 359
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ל אני מחכה עדיין לאישור החתום ולא דיבורים בעלמא.

דיבורים בעלמא מגיעים רק מצידך, כנראה על סמך נסיונך העשיר

בפירוק דשבורדים באמצעות המקלדת וצפייה ביוטיוב.

כתב לך בעל מקצוע שזו עבודתו, שאין בעיה אבל אתה ממשיך להתנגח לחינם.

איזה אישור אתה רוצה? אולי, שירסקו את הרכב של פות"ש ,או רכב אחר עם סדק בדש.

ביורואנקפ, ויראו שהכרית עובדת? (זה מה שפות"ש אמר שיספק אותו), זו כבר בדיחה

שמורידה מאיכות טענתו הצודקת של פות"ש, ומציגה אותו באור מגוחך

בעיני כל מי שמבין משהו ברכב, ובסמל"ת מן הסתם יש הרבה כאלו.

דעתי כדעת הרוב כאן, שהפגם הקוסמטי חמור התנהלות סמל"ת בזיונית, ויש להחליף את הדש.

אבל מכאן, ועד ההילולה שעשיתם בנושא הבטיחות המרחק רב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משוכנע שאם אתחיל לחפור בפורומים בארה"ב אני אגלה תגובה זהה לשלך "מה אתם עושים ענין, אין פה שום פן בטיחותי, כולה קפיץ בסוויץ של הרכב".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

teyal, תבין משהו. מההתחלה לא אמרתי שהפגם הוא בטיחותי, אמרתי שהוא עלול להיות בטיחותי. אתה מוזמן לחזור להודעת הפתיחה ולקרוא את מה שכתבתי. הכוונה ב"עלול" מתייחסת כמובן לפעילות כרית האוויר במקרה של תאונה.

גם אני, וגם כל מי שתומך בי, אומרים שיכולה להיות פה סכנה של פעילות לא תקינה של כרית האוויר. אנחנו משערים לא על סמך סרטונים ביוטוב (למרות שהם עוזרים להבין את אופי פעילות הכרית) אלא על סמך היגיון בריא.

אתה, אבל בעיקר דנידין, טוענים כי אין שום בעיה. אתם מבססים זאת על סמך ניסיון העבר של דנידין. אני שמח שיש לו ניסיון, אבל הניסיון שלו לא רלוונטי במקרה הזה.

הדרך היחידה, האמיתית, הבטוחה במאת האחוזים, לדעת האם הסדק הזה משפיע על הכרית או לא, היא לקחת רכב כזה, עם הסדק בדשבורד, ולרסק אותו. אין דרך אחרת! כל דרך אחרת תהיה השערה בלבד.

אתה יודע, כדי להוכיח תיאוריה, צריך לבדוק אותה עשרות ומאות פעמים, כאשר כל פעם היא נבדקת מכיוון אחר על מנת להפוך אותה לעובדה, אבל מספיק שפעם אחת התיאוריה לא תחזיק, והכל יורד לטמיון.

ההבדל בינינו הוא, שאני יודע שאני משער, אבל מנסה למצוא לזה תשובות, בעוד שדנידין עסוק בלהגיד לכולם שהוא תותח ועם ניסיון, והוא יודע הכי טוב.

הוא גם כנראה לא מבין את ההשלכות שיש למסמך כזה שהוא מוציא עם החתימה שלו עליו. ההשלכות של מסמך כזה, במידה וקרה משהו כמובן, הם פשוט אדירות. מסוג הדברים שאתה קורא עליהם אחר כך באיזה אתר אינטרנט ואומר לעצמך "אלוהים אדירים איך הוא עשה דבר כזה?!"

בעוד שאני מוכן לקבל את ההשערה שמדובר בפגם אסתטי בלבד (לאחר שיוכח כמובן), הוא לא מוכן לקבל את ההשערה שמדובר בפגם בטיחותי.

ברור שאף אחד לא הולך לרסק את הרכב שלי (לא בכוונה לפחות) וגם אף אחד כנראה לא הולך לקנות רכב כזה רק בשביל לרסק אותו. אבל כל עוד ההשערה שלי היא הגיונית, ולא נוגדת את ההיגיון הבריא, אי אפשר לבטל אותה ב"יש לי ניסיון, תאמינו לי". אולי הוא צודק, אבל הוא משער בדיוק כמוני.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

עדכון קטן מפיאט - התקשר אלי אחד הנציגים ואמר לי שהם מוכנים "לבוא לקראתי" - סה"כ העלות - 50% מהחלק והעבודה, מהמוסך נאמר שעלות החלק היא 5000 ש"ח לא כולל עבודה ומע"מ, כלומר מצפים ממני לשלם על כך כ 3-4 אלף ש"ח.

איחלתי לו יום טוב כמובן שלא אשלם את זה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש בזיון.

ברגע שהם קבעו, את תקדים "אייל פנו" מה הם מצפים, שחלק ישלמו וחלק לא?

אני מציע לך ולפות"ש, להדפיס את אישור ההחלפה שאייל פנו העלה בשרשור שלו.

ולשלוח להם, בצירוף מכתב ברכה מעו"ד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם לא קבעו תקדים כזה - עדיין ההתנהלות מלמדת על בעיה גדולה.

או שיש כמות עצומה של תלונות ומימון העניין מפחיד אותם.

או שהם רוצים לחנך מי שבוחר בדרך הנוכחית שזה לא יעזור.

או כל שטות אחרת שמשם מה גורמת להם לחשוב שהם ירוויחו משהו.

עושה לי רושם שהשרשור לא ימות עד שיפול להם האסימון ששירות טוב זה אינטרס שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיבורים בעלמא מגיעים רק מצידך, כנראה על סמך נסיונך העשיר

בפירוק דשבורדים באמצעות המקלדת וצפייה ביוטיוב.

כתב לך בעל מקצוע שזו עבודתו, שאין בעיה אבל אתה ממשיך להתנגח לחינם.

איזה אישור אתה רוצה? אולי, שירסקו את הרכב של פות"ש ,או רכב אחר עם סדק בדש.

ביורואנקפ, ויראו שהכרית עובדת? (זה מה שפות"ש אמר שיספק אותו), זו כבר בדיחה

שמורידה מאיכות טענתו הצודקת של פות"ש, ומציגה אותו באור מגוחך

בעיני כל מי שמבין משהו ברכב, ובסמל"ת מן הסתם יש הרבה כאלו.

דעתי כדעת הרוב כאן, שהפגם הקוסמטי חמור התנהלות סמל"ת בזיונית, ויש להחליף את הדש.

אבל מכאן, ועד ההילולה שעשיתם בנושא הבטיחות המרחק רב.

בעל מקצוע שכותב פה, חושב שהיא אלוהים.

הבעייה - בטחון מופרז.

היכן שיש ספק - יהיה ספק וכך צריך לפעול - לפי הספק ולא בבדיקת תקינות כרית האויר דרך המקלדת שאת זה גם אתם עשיתם (וגם דיווחתם "תקין" :-( )

ובכל מקרה - גם אם אין פן בטיחותי (למרות שאתם כ"כ חכמים ושללתם כזה), יש צורך בתיקון ולו מהפן האסטתי ובהשתתפות היבואן !

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

עדכון קטן מפיאט - התקשר אלי אחד הנציגים ואמר לי שהם מוכנים "לבוא לקראתי" - סה"כ העלות - 50% מהחלק והעבודה, מהמוסך נאמר שעלות החלק היא 5000 ש"ח לא כולל עבודה ומע"מ, כלומר מצפים ממני לשלם על כך כ 3-4 אלף ש"ח.

איחלתי לו יום טוב כמובן שלא אשלם את זה.

מאכזב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

עדכון קטן מפיאט - התקשר אלי אחד הנציגים ואמר לי שהם מוכנים "לבוא לקראתי" ...

עוד לא הגיע השלב של "לנו זה עולה יותר..." שכידוע מיד אחריו מגיע "תאמין לי, רק בגלל שזה אתה..."

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משוכנע שאם אתחיל לחפור בפורומים בארה"ב אני אגלה תגובה זהה לשלך "מה אתם עושים ענין, אין פה שום פן בטיחותי, כולה קפיץ בסוויץ של הרכב".
לא תמצא כי סוויץ בעייתי ולא משנה מה יש לו זה עניין בטיחותי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בשביל מקרים כאלה יש את בית המשפט לתביעות קטנות,פשוט וקל.

תביא דוח שמאי.

הוכחות של מקרים נוספים מתועדים או תצהירים מבעלי פיאט כמו שלך וניצחת במשפט.

להערכתי לא תצטרך לחכות עד לסוף המשפט,פיאט ימצמצו קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעט מהנדסים, כולל הבכירים ביותר ב-GM חלקו על דעתך, לפחות בתקופה הראשונה לגילוי הפגם, עוד לפני כל סיפור הטיוח.

וסוויץ בעייתי זה בטיחותי וכרית אוויר לא?, למה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...