Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מסעדות נוסף בת"א

sh33p
שימו לב! השרשור הזה בן 3451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך מקום ליום חמישי הקרוב, 9 אנשים

לא כשר

400 שקל לאדם (כולל טיפ)

חייב להכיל לפחות מנת בשרים אחת בתפריט

מה על הפרק?

מקום של בשר היינו מספר פעמים, רוצים לגוון

פרונטו אין מקום

מול ים וכתית יקר מידי ולא יכנס בתקציב

מסה פלצני ולא שווה את הכסף

טאיזו - אין מנת בשרים proper

מה נשאר?

NG

המזללה

עוד המלצות יתקבלו בברכה

נא להעביר לאוף טופיק

סליחה על הטעות

עריכה אחרונה על ידי sh33p
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בשר - NG, ללכת על הפורטרהאוס. טוב.

בהדסון אכלתי נתח מיושן על העצם משובח ביותר, אבל נורא יקר.

ממש יקר.

אבל ממש עתיק ומלא בטעמים.

גם המבורגר פעם, והיה מצויין.

אבל ההמלצה שלי היא בראסרי ושלוחותיה.

כל פעם שאני הולך למקום דומה, זו גיוון לשם הגיוון.

נ.ב. 400 ש"ח לאדם זו עסקית צהריים במול ים (כולל יין וקינוח).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוטל מונטיפיורי (לא מונטיפיורי או כל ורסיה אחרת) מדהימה.

טוטו של מושיק רוט (מהמלצות)

בשני המקרים חובה להזמין מקום.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על בראסרי קיבלתי הרבה המלצות טובות, על האדסון מנגד קיבלתי דיס המלצות בגלל המחיר המוגזם.

מדובר על ארוחת ערב לכן מול ים לא בא בחשבון, המטרה היא לא בהכרח ללכת לפסגת הקולינריה, אלא איפהשהו באמצע בין טעים ומעניין לבין משביע.

טוטו הייתי לפני שנתיים עוד בניהול הקודם לפני רוט, טעים אבל יקר להחריד, יצאנו ב 800 שקל לזוג פשוט מוגזם.

אני אבדוק מקומות בהוטל מונטיפיורי ובראסרי מחר.

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ב-NG, לא התלהבתי בכלל, במיוחד אחרי תקופה קבועה במקום של בשר.

מישהו יודע לגבי מסעדת שארפ אנד שיין? היא טובה? כי יש עליה ביקורות טובות...

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם כאנקדוטה - הוטל מונטיפיורי שייך לאותם בעלים כמו הקופי באר והבראסרי , לדעתי הוא הכי נחמד מהרשימה הזו (ויש להם עוד כמה מקומות כמו הדליקטסן , בייקרי ... ) - אז ככה או ככה ב״משפחה״ הזו אתם בידיים טובות וקשה לפספס.

ליביו

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם כאנקדוטה - הוטל מונטיפיורי שייך לאותם בעלים כמו הקופי באר והבראסרי , לדעתי הוא הכי נחמד מהרשימה הזו (ויש להם עוד כמה מקומות כמו הדליקטסן , בייקרי ... ) - אז ככה או ככה ב״משפחה״ הזו אתם בידיים טובות וקשה לפספס.

ליביו

בזמנו (איזה 15 שנה) עבדתי ליד הקופי-בר (המקום המקורי של הזוג) והמקום הזה "קבר" כל כך הרבה עסקים סביבו, למרות היותו היקר באזור (יקר, אבל לא לתמורה). לא חשוב מה תזמין, תמיד תקבל את אותה מנה מוקפדת וטעימה (גם עשר שנים לא משנות את הסטנדרט), תמיד יהיה שירות מעולה והמקום תמיד ייראה טיפ-טופ.

הוא מנוהל כמו מכונה משומנת.

רק לראות איך המסעדה הלא קטנה הזו (כל אחת מהן), עם תפריט מגוון ולא פשוט, עובדת בלי לפשל... זה פשוט מקסים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהזוג ברודו מנצח על כל המבצע הזה ביד רמה ומקצועית בצורה יוצאת דופן.

אכן ההקפדה על הפרטים ושהכל יהיה טיפ טופ ומעודכן - מרשימה ביותר בכל סטנדרט כלשהוא.

ליביו

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה בוקר של אכזבות, אני ברשימת המתנה גם בבראסרי וגם בהוטל מונטיפיורי

בינתיים הוזמן מקום ב NG בשביל לא להשאר עם ה*** ביד

מסתבר שלמצוא מקום ל9 אנשים לא פשוט בכלל

ועכשיו גם אומרים לי ש-NG זה לא מה שהיה פעם, הבעלים התחלפו והרמה ירדה.

מישהו יכול לתת דעה על מל ומישל וקפה אירופה?

מה לגבי ללכת למקום קצת יותר "עממי" כמו דיקסי? עוד לא יצאתי משם מאוכזב.

http://food.walla.co.il/?w=/905/2781445

בעקרון אתה צודק, גם אני לא יצאתי אף פעם מאוכזב מדיסקי, אבל רוצים קצת יותר, יש אורחים מחו"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע שעבר הייתי בקופי בר בפעם הגזיליון והאמת, היו להם כמה תקלות שממש לא ציפיתי להתקל בהן במקום המטוקטק למשעיי הזה.

* הזמנו מקום בפנים, רשמו מקום בפנים, מופיע במערכת שלהם שולחן בפנים, ערכו לנו שולחן במרפסת.

היה חם, היה לח, סירבנו והחלטנו לחכות "10 דקות" לשולחן בפנים.

אחרי 25 דקות כשניגשתי בפעם השניה לראות מה קורה ולמה אנשים אחרים באים ונכנסים לשולחן בפנים נעניתי בתשובה המוזרה "הם הזמינו מקום".

"האללו, גם אני הזמנתי מקום ל"לפני חצי שעה!".

ואז המארחת אומרת לי "אתה תיצתרך להמתין ל"חור" כי אני לא אדחה אנשים שהזמינו לשעה מסוימת.

התעצבנתי, רציתי ללכת אבל מאחר והיינו 3 זוגות לחגוג יומולדת, נשארתי.

אחרי 5 דקות הושיבו אותנו.

*בזמן ההמתנה בחוץ רביעיה שעמדה וחיכתה לידיינו קיבלה קיר/מימוזה/משהוא בסגנון, כשאחת מבנות הזוג שאיתנו התעניינה עם המלצרית "מה מגישים" נענתה בתשובה האדיבה "אלא חברים של השף".:shock:

יכלה להגיד שזה בתשלום, יכלה פשוט להוציא מים ולהראות שיש חברים של השף, אבל אנחנו דואגים גם לכם.

בחרה לנפנף אותנו וזהוא.

* איך שהתיישבנו אמרתי למלצרית התייבשנו בחוץ, אז בבקשה, לפני הכל, בבקשה סלסלת לחם למרכז השולחן, קנקן מיים וחצי ויינשפטן בשבילי, תודה רבה".

3 פעמים היא באה אח"כ לשולחן, פעם להביא תפריטים, פעם להביא תפריט יין, פעם לקחת הזמנה ועדיין לא היינו מוכנים וכל פעם מתעלמת מהבקשה שלי.

כשבאה בפעם הרביעית לקחת הזמנה, כ"כ הרגיזה אותי שאמרתי לה ללכת להביא קנקן מים, חצי ויינשטפאן וסלסלת לחם ולא לחזור לשולחן בלי זה!

האמת, ממש התבאסנו.

ברגע שהגיע האוכל, הכל נשכח :wink:

עריכה מאוחרת - שכחתי את גולת הכותרת, בסיום הארוחה ידענו שאנו הולכים לאחד מהחברים שאשתו אופה בחסד ולכן לא לקחנו קינוחים ולא שתיה חמה.בכל זאת, בגלל שישבנו וקשקשנו עוד קצת, שתיים מהנשים ביקשו תה עם נענע.

עם הגשת החשבון, מישהוא בכל זאת הרגיש שהיה פה איזה פיספוס איתנו ואנחנו לא ממש מרוצים ולכן...הודיעו לנו חגיגית שבנסיון לפצות אותנו, זיכו אותנו על שתי כוסות התה! :shock:

ועל זה בהחלט ניתן להגיד FUCK YOU VERY MUCH

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...