Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

3 מכוניות נשדדו היום מבעליהם, לאן הגענו!

רק_יפני
שימו לב! השרשור הזה בן 7101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם כל האביזרי ושיפורי הבטיחות שיש לגנבים קשה נורא לגנוב רכבים.

הכי קל להם להכנס לך קצת בטמבון או לחכות לך שתוציא כסף בכספומט לגנוב לך את האוטו.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפחיד לחשוב על זה, חוסמים אותי ולוקחים לי את האוטו באיומי סכין\אקדח....

אני לא רוצה לסחוף לקמינליה אבל זו עוד סיבה להחזיק אלה מתחת למושב.

או לפחות שוקר חשמלי, אם הוא חוקי.

בעלי הרכבים ללא ביטוח מקיף חישבו על זה כך, שוקר חשמלי\אלה מתחת למושב להגנה עצמית (לא שאז אנחנו נהיה כוכבי סרטי אקשן ונרביץ לכל השודדים ונחכה שמשטרה תגיע מעצמה) או לומר שלום לאלפי שקלים שהרכב שלכם שווה.

מפחיד בכלל להכנס לסיטואציה שכזו.

מה יהיה הסוף? :evil::x

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפחיד לחשוב על זה, חוסמים אותי ולוקחים לי את האוטו באיומי סכין\אקדח....

אני לא רוצה לסחוף לקמינליה אבל זו עוד סיבה להחזיק אלה מתחת למושב.

או לפחות שוקר חשמלי, אם הוא חוקי.

בעלי הרכבים ללא ביטוח מקיף חישבו על זה כך, שוקר חשמלי\אלה מתחת למושב להגנה עצמית (לא שאז אנחנו נהיה כוכבי סרטי אקשן ונרביץ לכל השודדים ונחכה שמשטרה תגיע מעצמה) או לומר שלום לאלפי שקלים שהרכב שלכם שווה.

מפחיד בכלל להכנס לסיטואציה שכזו.

מה יהיה הסוף? :evil::x

יוסי.

אתה יכול להרגע, אף אחד לא ירצה לגנוב לך את הסובארו DL 4X4 טורבו קרבורטור אינגקשן (זה קרבורציה בצירוף הזרקה, משהו שמשתמשים בו אך ורק בראלי טוקיו -כרכור). :wink:

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פליקס היקר.

רק שתדע,שעדיין המכונית שנושאת בתואר "המכונית הנגנבת והמועדפת ע"י הצרכן הערבי במיוחד" זאת הסובארו.

דווקא אתה יכול להיות שקט כי את הצרפתייה האמינה ביותר שלך , בחיים אף אחד לא יגנוב ותסיק את המסקנות למה - לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פליקס היקר.

רק שתדע,שעדיין המכונית שנושאת בתואר "המכונית הנגנבת והמועדפת ע"י הצרכן הערבי במיוחד" זאת הסובארו.

דווקא אתה יכול להיות שקט כי את הצרפתייה האמינה ביותר שלך , בחיים אף אחד לא יגנוב ותסיק את המסקנות למה - לבד.

פליקס, אני לא כמו הרבה ממשתמשי הפורום כאן, לא דואג רק לתחת שלי בנושאים כאלה אלא חושב איך אפשר לעזור לכלל ולקדם פתרונות.

ורק יפני, אתה צודק. אני לא יודע אם היה מחקר שנערך בנושא גניבות אבל הרכב הגניב ביותר והחביב על הערבים הוא הסובארו. כן בעיקר הלאונות.

תעברו ביפו ותראו :? .

ולא מספיק שהם גונבים אותם, הם גם עושים להם רצח אופי עם כל האולוטרות, המדבקות, הג'נטים הלא קשורים וההגבהות\הנמכות למיניהם.

אם מישהו יודע, (והבנתי גם שיש שוטרים כאן בפורום) מה קורה אם נתפסת עם מקל\משהו בצורת אלה מתחת למושב (ואני לא מדבר על התא מטען האחורי שאז לא ניתן להוכיח לגבי אם המקל סתם זרוק שם או זה למען מטרה עוינת)?

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פליקס היקר.

ספר את זה לזוג חברים שלי שה-306 שלהם נעלמה יום אחד מהחנייה...

רק_יפני יקר - אתה מוזמן לשמור את היפנופיליה שלך לעצמך . אם יש לך ביקורת עניינית נגד רכב כלשהו : צרפתי או שבדי - תרגיש חופשי .

אם אתה מתכונן למלא את הפורום בבולשיט הרגיל של יפנית לא רואה מוסך צרפתיה לא אמינה - צפה למחיקות רבות :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת המצב שלנו כבר הכי גרוע שאפשר,ככה גונבים מכוניות באמצע היום, מעכשיו צריך לנעול גם באמצע היום את הדלתות

באמת מפחיד, אבל מאוד נחוץ. אם הדלת תהיה נעולה אז הגנב ילחץ ויעבור למכונית אחרת או יתחיל לברוח.

שמעתי לא מזמן על מישהי שסיפרה שגנבו לה את האוטו ברמזור. שברו לה את האצבע והתנהגו אליה באלימות רבה. גנבים מסריחים :evil: אין כבוד לבני אדם בימינו.

עוד סיפור, שאבא של חבר שלי עמד עם האוטו היוקרתי שלו ברמזור והיה עם חברים. ו2 מכוניות אחרות עמדו לידו ברמזור. פתאום צצו 2 אנשים ופשוט פתחו להם את הדלתות העיפו אותם מהאוטו וגנבו להם את הרכבים :? .

(וגם הסיפור של חברנו לפורום ד"ר עידן וואנדורה שעמד ברמזור צפה ועמד חסר אונים מול גניבת הרכב שמלפניו באזור חולון).

כן רבותיי, זו מתחילה להיות תופעה. והיא צומחת במימדים מרשימים.

המלצה שלי, לנעול דלתות, לסגור חלונות לצד מקומות ריקים אם פתוחות, להשתדל לא להיות ראשונים ברמזור (גם אם במקום הומה אנשים, הגנב לא יגש לרכבכם אם לא תהיה לו דרך מילוט) ולנסוע לבד כמה שפחות, אם יהיו עוד אנשים באוטו (במיוחד גברים) אז לסלק אותם במהירות ולברוח תהיה בעיה לא קטנה. אז זה גם רעיון.

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להרגע, אף אחד לא ירצה לגנוב לך את הסובארו DL 4X4 טורבו קרבורטור אינגקשן (זה קרבורציה בצירוף הזרקה, משהו שמשתמשים בו אך ורק בראלי טוקיו -כרכור). :wink:

פליקס

אלא אם כן אתה גר בדרום ובדואים ישמחו לקחת את הרכב (סובארו DL) לביקור ו"העברת בעלות" בחברון.

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פליקס היקר.

רק חבל שלי אישית אין בכלל רישיון, ובכל מקרה אין לנו צרפתיה בבית. ככה שאת הקיטור תשאיר לעצמך.זה

אמנם לא נושא השרשור, אבל אני מעדיף כל צרפתיה בטווח השנים של הדי-אל על פני הדי-אל.

פליקס, אני לא כמו הרבה ממשתמשי הפורום כאן, לא דואג רק לתחת שלי בנושאים כאלה אלא חושב איך אפשר לעזור לכלל ולקדם פתרונות .

LOL

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק חבל שלי אישית אין בכלל רישיון, ובכל מקרה אין לנו צרפתיה בבית. ככה שאת הקיטור תשאיר לעצמך.זה

אמנם לא נושא השרשור, אבל אני מעדיף כל צרפתיה בטווח השנים של הדי-אל על פני הדי-אל.

LOL

פליקס

אין מה להגיד, פשוט כפיים, כפיים כולם. יצאת גבר. מצאת הודעה שלי מתוך כמעט 900 הודעות שאמרתי שאני מעדיף שלא ינסעו לידי בכביש ציבורי על 250 קמ"ש כי אני מפחד לא לההרג אי שם בראבו ניצחת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסרים סיפורים של אנשים שיצאו מהרכב והרכב נגנב על ידי משהו שרצה לעזור להם ולא סתם חניה כפולה(שגם את זה במשטרה בקשה להפסיק בגלל הגניבות...)

אוקי לכל מי שאמר לנעול דלתות ולכל מי שלא תנו לי לספר לכם משהו שאולי כתבתי בעבר

דודם שלי באחד הלילות חזרו מהצפון למרכז,באחד הרמזורים עלה להם לרכב מאחורה אחד קצת שיכור... דוד שלי שהיה אדיש בקש ממנו לרדת והוא סירב... הנהג גם אמר לו שהוא יסע למשטרה והוא עוד ענה לו רק לא זה כרגע יצאתי משם...שהוא ראה שהוא רציני הוא ירד שוב ברמזור נוסף...

לא יודע למה ספרתי בצורה כזאת כי הסיפור עצמו הוא משגע...

מה שכן,נעילה יכולה להיות גם מסוכנת במקרה של ח"ו תאונה וחילוץ נוסעים...

אגב יוסי כתבת

"שמעתי לא מזמן על מישהי שסיפרה שגנבו לה את האוטו ברמזור. שברו לה את האצבע והתנהגו אליה באלימות רבה. גנבים מסריחים :evil: אין כבוד לבני אדם בימינו."

והכבוד הוא לגנוב בלי לשבור את האצבע?:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...