Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיאטה קיטוגנית(כלומר בלי פחמימות ועם כמה שומן שבא לכם)- מישהו פה ניסה?

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 3536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האינטרנט זה דבר נפלא. לא רק שיש אינסוף פורנו גמדים,

יש גם בלוג של בחור שאכל כל יום 5000 קלוריות ספורות ומדודות, בדיאטה דלת פחמימות ועשירה בשומנים, ולא רק שלא השמין, אלא ירד באחוזי שומן.

הממ... מה דעתך על זה gsi?

live.smashthefat.com/why-i-didnt-get-fat/

עריכה אחרונה על ידי אספ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא יודע כמה אתה מנוסה (ניסיון על עצמך והגוף שלך) כמה אתה יודע ומה הישגך האישיים בתחום התזונה/בריאות אבל אם אתה כלכך בטוח בעצמך או משוכנע ממה שקראת או סיפרו לך או שראית אנשים אחרים אז נותר לי רק לאחל לך בהצלחה ואולי זה באמת נכון כל מה שאתה מציג, ואולי לא, ימים יגידו.

בכל מקרה בסופו של דבר זה יהיה עוד צעד של למידה על עצמך/גוף האדם/תזונה וכו׳

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Gsi תגיד, לא אמרת פעם שאתה מתאמן בקרוספיט?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מתקופה ארוכה בחדר כושר נעתי לגמרי לכיוון הפאוור ליפטינג ובהמשך ניסיתי לשלב את זה עם קרוספיט.

לא הלך ביחד לאורך זמן כי זה גם לא הדברים היחידים שעשיתי, אז זנחתי את הקרוספיט והמשכתי רק עם ליפטינג.

בכל אופן לפני שנה עזבתי את המשקולות לגמרי ואחרי הפסקה של כמה חודשים התחלתי אימונים במשקלי גוף (״סטריט״ וטבעות)

עריכה אחרונה על ידי gsi16v

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...