Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסוואגן שולחת אחד מגולשי CarsForum לפסטיבל ה-GTI Treffen באוסטריה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

או שאוהב קוראדו או שיש להם הרבה חברים בפייסבוק! :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם חלק מהאנשים פה מכירים אותי אבל לאלה שלא ...

שמי דניאל ואהבתי לגולפים החלה בגיל הוצאת רשיון (סך הכל לפני שנה וקצת ), קיבלתי רכב גולף 4 דלתות אוטמטי 1.6 מחבר קרוב.

טיפחתי ושמרתי על הרכב במשך כמה חודשים טובים עד שהגיר החזיר את נשמתו . :cry:

לא חיכיתי יותר מידי וקניתי גולף מארק 2 מקורית 3 דלתות, היה לי אותו כמה שבועות עד שאישה מעצבנת החליטה לעצור בירוק ונכנסתי בה מאחורה, לא יכולתי לסבול שיש באוטו שלי מכה בשאסי , מכרתי אותו .

שבוע לאחר מכן מצאתי עוד גולף מקורית לחלוטין במצב מצוין 3 דלתות.

קניתי אותה שיפצתי אותה במו ידי עד לרמת מושלמות .

הגעתי עם הרכב לכל מקום בישראל בקלות ונהנתי מהרכב למרות המנוע החלשלוש שלו.

אז החלטתי להשתיל לו מנוע מעט יותר חזק וכרגע הרכב נמצא בפרויקט.

ואם הרכב נמצא בפרויקט ולא במצב נסיעה אז צריך לקנות עוד גולף מארק 2, 3 דלתות .

אז קניתי עוד אחת 3 דלתות צבע אדום, 80 אלף קילומטר מקורית לחלוטין.

לאחר מכן נפלה בידי הזדמנות מצוינת לקנות עוד גולף מארק 2, 3 דלתות בצבע אדום גם כן, אז קניתי!

200 אלף קילומטר, מצב מוזנח למדי, נזילה מראש המנוע, קלאץ גמור וכל זה לא מנע ממני לקנות אותה.

אז חבר'ס אלו הילדים שלי ומאחל בהצלחה לכל מי שיזכה לטוס ולהנות שם !

1382794_649585101740106_2124305385_n.jpg

10312085_750368504995098_940671695_n.jpg

IMG399.jpg

1653949_480242468754499_373070712_n.jpg

261735_575519442480006_1859591583_n.jpg

fffffffffffgh.jpg

1377613_643874698977813_572005864_n.jpg

IMG_0382.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לינק לאתר ההצבעות

לכל מי שהעלה סיפור, זה הזמן להזמין את החברים שלכם בפייסבוק להצביע לכם.

לכל שאר חברי הפורום, תשתתפו ותצביעו לסיפור הכי יפה לטעמכם.

ניתן עדיין לעלות סיפורים.

לא עובד הלינק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמי עידו, בן 38, נשוי באושר ואב לבת שנתיים שנולדה לתוך עולם של מפגשי רכב, מנחתים, אירועים מוטוריים וכיו"ב...

סיפור האהבה שלי עם פולקסוואגן ועם דגם הגולף בפרט, החל לפני יותר מ 30 שנה!

המפגש הראשון שלי עם הגולף היה כשהייתי ילד, בסך הכול בן 5. בצהרי שבת אחת, בעודי חוזר עם משפחתי מחוף הים, עצר אבי את המכונית המשפחתית ליד גולף מארק 1 בצבע צהוב מנגו, לא רחוק מביתנו, והחל משוחח עם בעלי הרכב, שעסק בניקיונו.

כששאלתי לאחר מכן לפשר העצירה התמוהה, הסביר לי אבי שבקרוב אנו עומדים לטוס לבקר את אחיו ומשפחתו במינכן שבגרמניה, ודודי יעמיד לרשותנו גולף מארק 1 דומה, כך שהוא רצה לבחון את נפח תא המטען, כדי להיערך נכון עם המזוודות.

זה היה המפגש הראשון. בשבוע שבו שהינו בגרמניה ונסענו בגולף – התאהבתי. העיצוב הייחודי, האיכות הבלתי מתפשרת ובעיקר – התחושה הנעימה שעברה בגוף, בעודנו גומאים אוטובאנים גרמניים...

חלפו מספר שנים, ואימי החלה לפנטז על גולף מארק 1 קבריולט.

אבי, סיבותיו עימו, החליט שאת הפנטזיה הספציפית הזאת נשאיר בגדר פנטזיה.

כשהשתחררתי מהצבא, ידעתי שאגשים את חלומה של אימי, וארכוש לעצמי גולף פתוחה כזאת.

ואכן לאחר שחרורי רכשתי לי גולף מארק 1 קבריולט 1600 אוטומטית משנת 1986, שיובאה ארצה ביבוא אישי.

היא הייתה בצבע ירוק זית מטאלי עם גג בצבע שמנת, ואהבתי אותה בטירוף!

יום אחד, באורח לא מובן, קמתי בבוקר בדרכי לעבודה, והיא פשוט לא חנתה שם. מישהו גנב אותה.

השבר היה גדול, והחלטתי שאני לא משקיע ברכישת רכב נוסף.

הדבר שימש אותי כתירוץ לרכוש את אופנועי הכבד הראשון, שבעקבותיו באו כ - 17 נוספים.

חלף כעשור, והאהבה הישנה שבה לדגדג בקצות האצבעות. החלטתי להניח לאופנועים ולחזור לגולף.

התמזל מזלי, וזכיתי להיות הבעלים המאושר של דגם 1800 "ספורטליין" קבריולט ידני בצבע שחור, ספורטיבי ומהנה מאוד לנהיגה, שרכשתי בכ - 20,000₪. הייתי בטוח שנפלתי על מציאה.

עם הזמן, התברר שנפלתי על אקזמפלר שלא נהנה מיד מלטפת כל חייו, וזה בלשון המעטה.

השקעתי ברכב אהבה, מסירות ושעות של עבודה, וכן, גם כ - 30,000₪...

כל כך שמחתי שמי שלימים תהיה לאשתי, הבינה, פרגנה והעריכה את אהבתי לגולף ואף חלקה איתי את האהבה אליה. זה היה רק מובן מאליו שבהזמנה לחתונה שלנו הצטלמנו בגולף – כשהגג פתוח כמובן.

אבל כשחזרנו מירח הדבש המוטורי שלנו באיטליה (שכלל ביקור בשלושה מסלולי מרוצים, נהיגה בשני דגמי פרארי חדישים ואימתניים, ביקור בתערוכת פאדובה ועוד), התברר לנו שלא נזכה יותר לראות את הגולף האהובה, כנראה לעולם! לדאבוננו הרב, גם היא נגנבה.

הפעם הייתי שבור הרבה יותר. גם בגלל שזאת הפעם השנייה וגם בגלל שהשקעתי בה ונקשרתי אליה הרבה יותר מהראשונה. ידעתי שגולף מארק 1 פתוחה שלישית במספר לא תהיה כנראה.

לא חלף זמן רב, וסבתי ז״ל הלכה לעולמה. התרגשתי לגלות שמבין כל בני המשפחה נבחרתי אני לזכות בחיפושית שלה, משנת 1959, יד ראשונה, אותה הביאה מאירופה ביבוא אישי באוניה – גם סבתא ידעה על האהבה שלי לפולקסווגן. הרכב נשמר במצבו המקורי בחניה פרטית – וכמובן, גם בו התאהבתי.

בתוך תוכי ידעתי שהמילה האחרונה בנושא הגולפים טרם נאמרה, מאחר וזה הרבה מעבר לרכב עבורי. זאת אמירה ודרך חיים.

נזכרתי שלפני כ-15 שנה, ראיתי גולף מארק 1 ישנה בצבע בז׳ ובמצב מצוין, בחניון של מגדל יוקרה בת״א. במשך שנים נהגתי לפקוד מדי פעם בפעם את החניון, ולבחון את השינוי במצבה.

גיליתי שלעיתים הייתה מאובקת כולה ובצמיגיה היה חסר אוויר, ולעיתים הייתה נוצצת וצמיגיה מלאים באוויר. הנחתי שבעל הרכב נמצא הרבה בחו"ל. גם כאן הגורל עמד לצידי. לאחר מספר שנים נתקלתי במקרה בבעלים, בתוך הרכב, במבחן רישוי שנתי. ניגשתי אליו ביראת קודש, והסברתי לו למה לדעתי עליי להיות הבעלים הבאים של רכבו. הוא מצידו גיחך ואמר שרכבו הולך איתו לקבר. השבתי שיש לי סבלנות.

הזמן חלף, ולמרות שהחלפנו טלפונים, הבנתי שהסיכוי שאזכה ברכבו בעודו בחיים - קלוש עד אפסי.

בלב כבד הרמתי ידיים, והחלטתי לחפש לי גולף מארק 2 שמורה, כפשרה.

לשמחתי, מצאתי אחת, שמורה במיוחד בחיפוש אקראי באתר יד 2.

למרות שלא צורפו תמונות למודעה, היו בה המילים הנכונות, שנתנו לי תקווה שזאת הגולף הבאה שלי: יד ראשונה. 74,000 ק״מ. שמורה ומטופלת. מגברת מבוגרת.

באותו ערב חתמנו זיכרון דברים, ובבוקר למחרת העברנו בעלות.

עברו כמה חודשים, בהם השקעתי בגולף החדשה שלי והטבעתי בה את חותמי האישי ומצאתי עצמי מתרגל אליה, אוהב אותה ואף משלים די בקלות עם העובדה שהגולף מארק 1 הבז׳ הנחשקת כבר לא תהיה שלי.

ואז הגיע הטלפון...

אותו אדון חביב, שנשבע לקחת עימו את הגולף האהובה לקבר, לא עמד במילתו, והתקשר להגיד לי שהוא נכון למכור לי אותה.

לאחר מסע שכנועים של אשתי, שכלל הבטחות מהבטחות שונות, מצאתי עצמי בעלים של שתי גולפים אהובות וחיפושית עתיקה.

והיום, אני מרגיש שקיבלתי זכות והזדמנות גדולה לזכות במתנה שהיא חלום חיים עבורי, כמי שהמותג פולקסוואגן הפך מזמן מעוד מכונית, לדרך חיים עבורי ומשהו שזורם בנימיי ועורקיי.

חברת ״צ׳מפיון מוטורס״, יבואנית רכבי פולקסוואגן ויתר רכבי הקונצרן (אודי, סקודה וסיאט) לארץ, החליטה יחד עם אתר ״קארספורום״, לשלוח את אחד מגולשי האתר ליומיים מפנקים במפגש הגדול ביותר בעולם לחובבי המותג, שמתקיים בוורטרסי, אוסטריה, החל משנת 1982.

ביכולתכם, ע״י לייק בפייסבוק או הקלקה על ״זה הסיפור שאני בוחר״ בתחתית ״סיפור האהבה״ שלי למותג, להגשים את חלומי, ואני מבטיח להוקיר לכולכם תודה על כך, לנצח!

אוהב את כולכם ומודה לכם מראש,

עידו.

6333_99615694066_4470381_n.jpg6333_99615679066_6209034_n.jpg1972285_10152001958359067_807044497_n.jpg1622795_10151940078549067_320257905_n.jpg482642_10151717305119067_1909672916_n.jpg969680_10151521037939067_1321333209_n.jpg1001501_10151505254719067_308571631_n.jpg1005262_10151489748794067_1856602142_n.jpg1004750_10151492568214067_1593203421_n.jpg998374_10151497192994067_1987729142_n.jpg1276975_10151612435044067_280896984_o.jpg2593_58256139066_1423256_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם אני בכלל לא מופתע, אבל באמת שמעציב ומעצבן אותי לשמוע על כל הוואגיות שנגנבות לעיתים כל כך תכופות.

בימים אלה ניצבת מולי האפשרות לרכוש ולשפץ וואגית שכזאת, ועצם המחשבה על האפשרות, הסבירה ביותר, שיום אחד אני אקום והיא לא תהיה בחניה ליד הבית, פשוט מוציאה את כל החשק.

זהו, הייתי חייב להגיד.

אתה מהמעטים,שמצליחים להפוך חרא לקצפת,כל הכבוד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם אני בכלל לא מופתע, אבל באמת שמעציב ומעצבן אותי לשמוע על כל הוואגיות שנגנבות לעיתים כל כך תכופות.

בימים אלה ניצבת מולי האפשרות לרכוש ולשפץ וואגית שכזאת, ועצם המחשבה על האפשרות, הסבירה ביותר, שיום אחד אני אקום והיא לא תהיה בחניה ליד הבית, פשוט מוציאה את כל החשק.

זהו, הייתי חייב להגיד.

אני לגמרי מבין אותך. עם זאת, על אותו משקל אפשר גם לא להיקשר זוגית מחשש לשברון לב, לא לשאוף להתקדם בקריירה מחשש לקשיים וכשלון וכו'... אל לנו לתת לפחד לשלוט בנו ובמעשינו. מיגון הולם תורם לשינה טובה יותר בלילה, ומעבר לזה - זה כבר לא בשליטתנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו היתה אהבה ממבט ראשון.

היא התאימה לי כמו כפפה ליד, לא סתם כפפה מהמדף אלא כפפה שנתפרה במיוחד למידותי.

היא היתה אחת היפות בשכונה שבה גרתי, לא היה אחד שלא הגניב אליה מבט.

נמרצת וצייטנית לכל דרישותי, וגם נוחה ומפנקת כשחשקתי להוריד מהלך..

,ארבע שנים אהבתי אותה יותר מאשר את ילדי

אבל ביום בהיר אחד וללא כל הכנה או התראה, היא הרגישה ברע.

לקחתי אותה מיד לד”ר ספטון, כדי שיבדוק מה קרה?

קומפרסיה! זה מה שהיא צריכה. כך קבע ד”ר ספטון המלומד.

140,140,140,70 - זו היתה התוצאה!

אני לא מאמין שגם לי זה, נהגתי בה כל כך כשורה. איך זה קרה שהלב שלה קרס??

לא קיבלתי תשובה, אם כי קריאת הרגעה, שהדוד מגרמניה ישלח לה מנוע חדש.

חקרתי ושאלתי ברשת ההמונים מהן הסיבות למוות מהתקף לב בגיל כה צעיר?

מסתבר שהיו לה גנים דפוקים שקיבלה כנראה בגלל שנולדה בחטא מנישואי קרובים (אמא איוס ואבא גולף)

כולם ידעו אבל העדיפו להסתיר, כשהיינו מגיעים לטיפול תקופתי, היו עושים לה טיפול ניסיוני מבלי לספר לי כי קיימים בה פגמים.

הטיפול היה עשוי להציל את חייה, אבל מכיוון שנעשה בהסתר ובהחבא, הרופאים המתינו שאגיע למרפאה במקרה,

ובין ביקור לביקור נתנו ביודעין לסרטן המנוול להמשיך ולהתפשט.

האהבה דעכה החל מאותו היום. לא פשוט לראות את אהובתך ערומה ומפורקת על הליפט לעייני כל.

הניתוח אומנם עבר בהצלחה, אבל המשקעים נשארו וגם 50% מהחשבון..

לעולם לא אשכח, את השירוקו שכל כך אהבתי

Scirocco.jpg

עריכה אחרונה על ידי Gidimi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...