Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו בררה

Bralo
שימו לב! השרשור הזה בן 3867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה ראיתי שוב את האלפא רומיאו בררה ברחוב - אוטו איטלקי משובך המדהים ביופיו.

אז נכנסתי לאינטרנט והתחלתי לראות מידע עליו - מדהים אבל יקר.

מכיוון שאני רוצה אותו בצבע שחור גיר ידני ומנוע 2.2 כי אני לא צריך יותר השנים של האוטו הזה נעים בין 2007-2011.

עכשיו דלק הצריכה האמיתית שלו לאחר מבחן זה בסביבות ה-8.6קילומטר לליטר דלק, המחיר שלו דיי גבוהה.

חוץ משני החסרונות האלה האוטו נראה לי מאוד מומלץ.

אשמח לייעוץ מניסיון ואנשים אשר מבינים באוטו זה,

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או.קיי. אז חקרת, אני משער שקיבלת אומדן של עלויות קניה ואחזקה, ואתה יכול גם לשער ירידת ערך. קודם כל כלכלית - זה מתאים לך? הסיפור לא זול. טיפולים, חלקים וביטוח יהיו בהתאם למחירו של הרכב כחדש ולא כמשומש. כלומר מתאימים לרכב יוקרתי. ובהחלט שאסור להזניח בררה בטיפולים ובקוסמטיקה, בררה חייבת להיות מצוחצחת ונוצצת תמיד אחרת זה פשוט חבל...

אם מתאימה לך כלכלית, נסה למצוא אחת לסיבוב ניסיון. הרכב מפנק ויגרום לך להרגיש כאילו שאתה בדרך ליאכטה שלך בריביירה, יסתכלו עליך אחרת, הליכה תהיה זקופה יותר וכו'... 8) מצד שני - ספורטיבי במיוחד הוא לא, ודאי לא בהשוואה לאלפות חדשות אחרות (וגם לדי הרבה אירופאיות אחרות במחיר הזה). אתה גם תגלה שלמצוא חנייה נהיה פרויקט - תהפוך לאלפיסט ממוצע, שמחפש שעה את הפינה היחידה בחניון שבה אף אחד לא יפתח עליך דלת ולא ייקח עליך רברס.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה נק' חשובות ביחס לבררה:

1. אם מדובר במנוע 2.2, הוא די אמין, לא מאוד יקר לאחזקה וצריכת הדלקת שלו רכן תעמוד במשולב על 1:8.5.

2. מנוע ה3.2 הוא זללן גדול של דלק, יקר משמעותית לאחזקה אבל יש לו צליל מדהים וכמובן יותר כח.

3. הבררות נסחרות מתחת למחירון חזק, כמה חזק? תלוי בנפח המנוע (2.2 יותר מבוקשות), בצבע הרכב ובמצבו.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית באמת יפיפיה אבל כאמור - מאבדת המון מערכה (גם כי הייתה יקרה מדי מלכתחילה בארץ). דע שאם אתה קונה אחת ומחליט למכור תוך שנה-שנתיים, זה לא יהיה פשוט.

that being said, אני מכיר מישהו שמוכר אחת 3.2 ל'.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בסביבת המחירים של 120-140K זאת מכונית הGT שנותנת הכי הרבה רכב לשקל,(במיוחד גירסאת ה3.2) גם חדישה יחסית מאובזרת מאוד,נוחה וסקסית בטירוף חבל שהיא לא כל כך מהנה לנהיגה,ודיי כבדה.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט הצורה (למי שמתחבר אליה) אין לרכב הזה שום יתרון על 159, להיפך, הניהוג שלה הרבה פחות ספורטיבי מה159.

הרבה שואו ובלי גו.

אחזקתה מן הסתם זהה לאחות הסדאנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב סופית אני רוצה ספציפית את האלפא רומיאו בררה 2007 ה-SKY VIEW 2.2.

שה מנוע 2200, 185 כח סוס לפי יצרן זולל 10.6 ולפי מבחן זולל 8.5 לקילומטר.

המחירון של 80 אלף, אני רוצה אותו ידני ובצבע שחור.

ככה :

1.עד כמה יורד המחירון שלו באמת ?

2.יש למישהו המלצות איפה למצוא בדיוק את מה שרשמתי למעלה ? יד 2 וכ'ו לא מצאתי ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מבחר גדול. המשך לחפש ביד 2 ובטרייד של אוטודיל. שחורות יש, לא יודע אם יש רבות ידניות.

מסכים עם מה שכתבו קודמיי ובעיקר אמיגר. נועדה למי שמתחבר לצורה, אם תילחץ חזק היא תשתה גם יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוכן להתפשר על אדום אז יש בחור במועדון שלנו שדיבר על למכור אחת כזו, ידנית 2007 או2008 (לא זוכר) ושמורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוכן להתפשר על אדום אז יש בחור במועדון שלנו שדיבר על למכור אחת כזו, ידנית 2007 או2008 (לא זוכר) ושמורה.

אני ממש סגור על השחורה ...

רק כך בחשבון שהמחיר לא יהיה 80K יותר לכיוון ה100.

המחירון של 80אלף, מוכרים מכוניות יד שנייה רק מתחת למחירון ולא מעל.

למה אתה חושב שזה יהיה מעל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נכון להגיד שרכבים נמכרים רק מתחת למחירון, זה תלוי ברכב בכמה הוא שמור, ותלוי בבעלים בכמה שהוא רוצה למכור.

בדרך כלל רכבים מיוחדים ושמורים נמכרים מעל המחירון.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש סגור על השחורה ...

המחירון של 80אלף, מוכרים מכוניות יד שנייה רק מתחת למחירון ולא מעל.

למה אתה חושב שזה יהיה מעל ?

מאיפה הבאת את השטות הזאת?,יש מחירון,לפעמים הוא תואם את פני השוק ורכבים ימכרו על פי מצבם ורצונו של המוכר למכור (מעל או מתחת למחירון) ,ולפעמים המחירון לא משקף את פניי השוק ואפילו לא קרוב,כאן ניתן לראות סטייה של עשרות אחוזים ממחיר המחירון. למה? כי יש ביקוש גדול ועצה קטנה.

פראריירים? תלוי איך מסתכלים על זה. אני אחד מאלו שבבעלותו רכב שבין מחיר השוק למחיר המחירון הקשר הוא מיקרי בהחלט.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את ההסבר הטכני אני לא יודע לתת לך רק את נסיוני בנהיגה עליהן.

הבררה רכה יותר, בעלת זוית גלגול גבוהה יותר ויציבות נמוכה יותר.

הדבר הזה התחוור לי בקורס נהיגה מתקדמת על מסלול באיטליה בו נהגתי בתנאים זהים בשתי המכוניות. הבררה התנהגה משמעותית פחות טוב.

מה הוביל את מהנדסי אלפא לעשות אותה רכה כל כך, אין לי מושג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...