Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה ריו 1.4 שותה דלק?

Solidice190
שימו לב! השרשור הזה בן 3881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים, אני מאוד רוצה לרכוש קיה ריו, לאחר השוואות הגעתי למסקנה שזה בהחלט הרכב הטוב ביותר והמשתלם ביותר בסגמנט המתאים לי אך מה שקראתי בKML הטריד אותי מאוד.

http://www.kml.co.il/Car/%D7%A7%D7%99%D7%94_%D7%A8%D7%99%D7%95_%D7%95%D7%94%D7%9C%D7%90%D7%94-2012_11395

האם הריו שותה דלק כמו משפחתית גדולה?!

אוהב את המיקרה, אבל רוצה ראב 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של שנה וחצי עם ריו 1.4 אוטומט LX האצ׳בק - כן. בערך 11 קילומטרים לליטר בממוצע.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתון כזה בהחלט יכול להיות בפקק עם מזגן, סביר מאוד להניח שהרכב הזה עושה באזור 12-14 משולב בנסיעה סבירה.

חיפשתי באתר הזה KML ולא מצאתי כיצד הם עושים את הבדיקות? באיזה תנאים? רמת האמינות של האתר הזה מפוקפקת לדעתי. כמו כן ראיתי מקרים שהם הצליחו להוציא מהרכבים יותר מנתוני יצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמעט שנה עם הרכב,

נסיעה קבועה בפקקים בין ראשל"צ לתל-אביב עם מזגן.

צריכה של 1 ליטר ל 10.2 ק"מ.

הרכב מתפקד אצלי למעשה כמשפחתית לכל דבר,

והתמורה לכסף מעולה מבחינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתון כזה בהחלט יכול להיות בפקק עם מזגן, סביר מאוד להניח שהרכב הזה עושה באזור 12-14 משולב בנסיעה סבירה.

חיפשתי באתר הזה KML ולא מצאתי כיצד הם עושים את הבדיקות? באיזה תנאים? רמת האמינות של האתר הזה מפוקפקת לדעתי. כמו כן ראיתי מקרים שהם הצליחו להוציא מהרכבים יותר מנתוני יצרן.

האתר לא עושה שום בדיקות. האתר מאפשר למשתמשים וגולשים לשלוח את הנתונים שהם מוציאים מהרכב שלהם. או נתונים שקריים, אם ממש משעמם למישהו.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמעט שנה עם הרכב,

נסיעה קבועה בפקקים בין ראשל"צ לתל-אביב עם מזגן.

צריכה של 1 ליטר ל 10.2 ק"מ.

הרכב מתפקד אצלי למעשה כמשפחתית לכל דבר,

והתמורה לכסף מעולה מבחינתי.

כן,הרכב צורך סביבות ה10 ליטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוהי סטטיסטיקה של נוסעים. אני על פונטו עושה נתונים כמעט כמו יצרן, ואני מכניס תוצאות פעמיים בשנה. האתר אמין למדי. מה שכן, ההבדל בין 11 ל14 הוא תהומי.

אוהב את המיקרה, אבל רוצה ראב 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קיה ריו 1.4 סדאן צמודה כבר שנה ו-33K קילומטרים

הרכב עגלה ודורש נסיעה עם דוושה בריצפה והחלפות הילוכים בקו האדום כדי לייצר קצב התקדמות משביע רצון

ולכן צריכת הדלק זוועתית, בסביבות 1:10, 90% נסועה בינעירונית

horsepower is an illusory mathematical equation; torque is real and the source of all good things in the universe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קיה ריו 1.4 סדאן צמודה כבר שנה ו-33K קילומטרים

הרכב עגלה ודורש נסיעה עם דוושה בריצפה והחלפות הילוכים בקו האדום כדי לייצר קצב התקדמות משביע רצון

ולכן צריכת הדלק זוועתית, בסביבות 1:10, 90% נסועה בינעירונית

אני מאמין שיש לך אותה בליסינג עם דלקן.

אז פה קבור הכלב - בשביל נהגים שמורגלים לרכב ליסינג עם דלקן כול רכב מתקשה "לייצר קצב התקדמות משביע רצון", מה שאתה מספר אמר לי גם חבר עם מאזדה 6 בליסינג, זה פשוט הרגלים, לא נורא מתישהו זה עובר.

צריכת הדלק של הרכב אכן לא מזהירה בשילוב עם גיר אוטומט, הגיר הינו בתצורה של 4 הילוכים מיושן, מה שלא תורם לביצועים ולצריכת הדלק.

אגב - נהגתי ברכב כזה עם השילוב גיר/מנוע הללו, לא מטוס, אבל לא עגלה כמו שרשום בציטוט למעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלנו הרכב עם דלקן אבל אני לא חושב שזה קשור. אבא שלי, שהוא הנהג העיקרי (והכמעט יחיד) ברכב הזה נוהג תמיד ברכבי הליסינג שלו כמו ברכביו הפרטיים. בקניונים הוא יורד קומה התחתונה ביותר כדי למצוא חניה פנויה בין שני עמודים, שלא ישאירו לו סימנים על הדלתות.

הרכב איטי וכבד, בהשוואה לרוב הסופר מיני המודרניות בשוק. עגלה או לא עגלה, זה כבר תלוי בהשוואה לאיזה רכב. בהשוואה לפיג'ו 206 1.4 אוטומט או רנו פלואנס 1.6 ליטר אוטומט AL4, זאת לא עגלה. אבל תשווה אותה לקליאו 1.2 ליטר טורבו (שבמקרה היום נהגתי בה) או אפילו להונדה ג'אז - האוטו איטי וכבד.

זאת נקודת התורפה העיקרית של הרכב, שגוררת גם את צריכת הדלק הלא מוצלחת.

אני יכול להגיד לך שלקחתי לאבא שלי את הרכב ונסעתי מהמרכז הלוך-חזור לראש פינה. נסעתי די רגוע, 100-105 קמ"ש בלי פקקים, עם שני נוסעים ומזגן. יצאתי עם פול טנק מהמרכז, בדרך חזרה באזור נתניה כבר הייתי צריך לתדלק כי ירדתי מקו הרבע טנק. נכון שככה לא מודדים צריכת דלק אז גם ספרתי קילומטרים וליטר ועשיתי רק טיפה מעל ל-11 קילומטרים לליטר. אני חושב שרכב כזה בנסיעה בין עירונית צריך להיות חסכוני יותר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר רשמתי, לדעתי הכוח שלו סביר, לא מטוס, אבל סביר ובסדר גמור.

וגם כמו שרשמתי כבר למעלה - אכן צריכת הדלק שלו גרועה ולא מזהירה במיוחד, והגיר 4 הילוכים המיושן לא תורם לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3881 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...