Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבריק החישוקים האולטימטיבי

שימו לב! השרשור הזה בן 2095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דווקא הוא הזול שבחבורה :)

בקבוק 15 מ"ל הספיק ל-4 חישוקים 17" מבחוץ. נשאר כרבע בקבוק. אקנה יותר בפעם הבאה...

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 627
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מחפש חלופה זולה יותר לניקוי ג'אנטים , יש לי סונקס אני משתמש בו פעם בחודש ובשטיפות השבועיות אני משתמש בסיטרוס בדילול גבוהה בתוך מיכל ריסוס.

מחפש משהו זול לשימוש שבועי שיעשה עבודה טובה יותר מהסיטרוס.

יש חברה שיושבת בבת-ים ומייצרת חומרי ניקוי לרכבים יש להם דיגריזר ב50-60 שקל לגלון קצת מפחיד להשתמש בחומרים עלומי שם מה דעתכם?

במה אתם משתמשים בניקוי השבועי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוטף את הרכב שבועית?

תשתמש במים שנשארים בדלי בסוף השטיפה עם ספוג (לא זה שאתה משתמש בו לשטוף את הרכב).

ככה אני עושה בכל שטיפה, אני מאלו ששוטפים את הג'אנטים לאחר ששטפתי את הרכב - ככה יותר נוח לי וככה אני לא צריך חומר מעבר לסבון שנשאר בדלי, בייחוד אם הוא סיטרוס כמו שאומר BETEP - הוא מספיק חזק להוריד לכלוך שבועי / דו שבועי מהג'אנטים

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות חברים , אני שוטף שבועית ועוד שאלה קטנה דילול מומלץ לAPC של מגס לניקוי דשבורד ופלסטיקים ברכב הדילול המומלץ הוא 1/10 או שזה אגרסיבי מידי?

כרגע משתמש רק בחומר יעודי לדשבורד של מגס.

ומה בקשר לדיגריזר, גלון ב60 שקל עם דילול של 1/4-5 , מה דעתכם שווה לנסות?

ושוב תודה חברים יש פה אנשים עם ידע מטורף פשוט נהנה לקרוא , נכנסתי לתחום לפני חודשיים בערך והוצאתי כבר 1200 שקל רק בזכות המלצות וניסיון של החבר'ה פה(שווה כל שקל פשוט תענוג איך שהרכב נראה) וזה פשוט לא נגמר :)

עריכה אחרונה על ידי or-a
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר עברתי את ה 4000 ש"ח של מוצרים..לפעמים בא לי למכור הכל כדי לסגור מינוס ;)

לדשבורד ונקיון פנימי לרוב אני משתמש ב ONR מדולל 15 מ"ל לליטר בערך.

למה אתה צריך דיגריזר? נקיון פנים המנוע? אני משתמש לזה ב APC מדולל 1:4 בערך או 1:3.

לוקח מברשת שיניים ומשפשף שם את הפינות איפה שצריך להוריד הכל.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך אז יש לי לאן לשאוף :wink:

רציתי להשתמש בדיגריזר לניקוי של הג'אנטים בדילול נכון , בתא המנוע אני משתמש בAPC בדילול 1/5 עם מברשת דיטיילינג , ואחרי הניקוי עובר עם חומר יעודי לפלסטיק של מגס, עובר ל1/3-4 בהמלצתך. איפה עוד מומלץ להשתמש בדילול הזה ג'אנטים,צמיגים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי Sonax, והתאכזבתי לראות שלא כל הנקודות השחורות ירדו.

השפרצתי, חיכיתי 3-4 דקות, הנוזל הפך לבורדו כהה, שפשפתי עם מברשת ייעודית ושטפתי עם הרבה מים נקיים. הלכלוך הרך ירד, ואולי גם קצת מהנקודות העקשניות, אך לא הכל.

אשמח לייעוץ איך להוריד אותן כליל.

wheel_after_sonax.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים יש נקודות שמאוד קשות להסרה

חומר אחר יכול להועיל לפעמים, כמו האיירון ✖, לפעמים פלסטלינה היא הפתרון המתאים.

זה עניין של ניסוי וטעיה

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסונקס אצלי הוריד 90% מהלכלוך, מה שנשאר היו נקודות כאלה בדיוק שהיה קשה מאוד, מאוד, ומאוד להוריד.

מדובר ככל הנראה בלכלוך שיושב שם שנים והתקשה עם החום מהסיבה ומהג'נט עצמו.

תנסה מעבר שני עם החומר, במידה ולא הולך אולי פלסטלינה על החומר הנ"ל יחד עם כפפה ליד (ככה אני עשיתי).

אצלי לצערי זה עזר רק לחלק מהנקודות הנ"ל ועם הפלסטלינה יותר, לא משנה עם איזה חומר ניסיתי, אכן כן גם IRON X בתצורת המשחה.

לא ממליץ לגעת בחומרים מסירי שומנים כגון אלו של המטבח, זה עלול להזיק מאוד לג'נט ולצמיגים

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ככל הנראה בלכלוך שיושב שם שנים והתקשה עם החום מהסיבה ומהג'נט עצמו.

הרכב בן חצי שנה ונסע 14K ק"מ, ועבר ווקס כשהיה חדש, מה שעזר מאוד במניעת הידבקות הלכלוך.

אנסה מעבר נוסף עם יותר חומר ומברשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...