Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

אז בחג הזה הוא נתן את הלב שלו למשהו אחר,

כן, לשטן

gay-satan_640x345_acf_cropped.jpg

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איזו אווירה מוזרה יש באוויר, בין קריסמס לתחילת השנה, הכל זז לאט, הילדים בחופשה מבית הספר ונעים בחוץ.

יאללה ש2016 תגמר כבר.

לעכשיו אעבור למשהו יותר מעניין.

רבים פנו אלי בעבר לגבי הגירה לארה"ב, יש לי חבר שמחפש עובדים כרגע, אם מישהו מעוניין לבצע את הצעד ויש לו מוסר עבודה גבוה, מדובר בעבודה טובה, רכב צמוד, עזרה בדיור ושכר מעולה, חשבתי נשים את זה פה ונעזור לו ולעוד מישהו שרוצה שינוי.

אשמח לתת פרטים נוספים למי שמעוניין.

Sent from my A0001 using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעכשיו אעבור למשהו יותר מעניין.

רבים פנו אלי בעבר לגבי הגירה לארה"ב, יש לי חבר שמחפש עובדים כרגע, אם מישהו מעוניין לבצע את הצעד ויש לו מוסר עבודה גבוה, מדובר בעבודה טובה, רכב צמוד, עזרה בדיור ושכר מעולה, חשבתי נשים את זה פה ונעזור לו ולעוד מישהו שרוצה שינוי.

אשמח לתת פרטים נוספים למי שמעוניין.

אשמח אם תפרט על מה מדובר בדיוק בשרשור מחפשי עבודה. (תחום,חוקי או לא וכד')

הבן שלי חושב לעבור לארצות הברית (למרות שיש לו עבודה מצוינת לדעתי) וזה יכול לעניין אותו.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה העבודה באמת?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה שלא מתאימה לכל אחד אבל אפשר להיסתדר גם עם אנגלית בסיסית, כאן אפשר ליראות ולהיתרשם:

http://bit.ly/2iqGXx7

תמיד חלמתי להיצטרף למגובבים :-)

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
מכונת קפה

איך הלוואצה של יילו?

היה שרשיר מחוץ לגיבוב, אני ארשום את הרשמים שלי שם כדי לא לפגוע בטהרת הגיבוב :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה להביא עובד מחו"ל בשביל זה, ועוד לתת לו רכב, תנאים וסיוע בדיור.

חסר פועלים מקסיקניים שיעשו את זה בשביל גרוש וחצי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לשאול כמה פעמים בעבר למה אין כפתור להבעת תודה?

פתאום זה מופיע בלי אזהרה מוקדמת.

והשערוריה נמשכת ,

כעת סופרים גם כמה תודות חילקת וכמה קיבלת.. :oops:

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...