Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי לרכוש ONR?

שימו לב! השרשור הזה בן 3994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתלבט אם לקנות את המוצר הזה בשביל לנקות את הרכב.

האם מהניסיון שלכם זה באמת גורם ללכלוך לרדת בקלות יותר כמו בסרטונים שיש ביוטיוב?

האם החומר יכול להזיק לגומיות שמסביב לחלונות? או אולי אם החומר באמת חזק יכול לשחרר את הדבק הדו צדדי שמדביקים איתו את הסמלים וכל הניקלים מאחור על המכסה תא מטען?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מתלבט אם לקנות את המוצר הזה בשביל לנקות את הרכב.

האם מהניסיון שלכם זה באמת גורם ללכלוך לרדת בקלות יותר כמו בסרטונים שיש ביוטיוב?

האם החומר יכול להזיק לגומיות שמסביב לחלונות? או אולי אם החומר באמת חזק יכול לשחרר את הדבק הדו צדדי שמדביקים איתו את הסמלים וכל הניקלים מאחור על המכסה תא מטען?

אני חושב שהמוצר הזה יותר טוב מכל הסבונים האחרים או לפחות מכל הסבונים שאני ניסיתי. הוא מנקה ביעילות מדהימה, בניגוד לסבונים רגילים שיש בכל חברה, אופטימום השקיעו רבות במוצר הזה בפרט (ולעניות דעתי בכל מוצר שיש להם).

יש פה כמה אנשים שקנו גלון ואולי יסכימו למכור לך 500ml או 1000ml.

אני לא יודע כמה הוא מזיק בהשוואה לאחרים אבל אני חושב שאם הייתה רשימה של סבונים שמזיקים אז הסבון הזה יהיה בתחתית הרשימה.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצר קסם. תריץ חיפוש בפורום ותבין לבד.

אישית, אם היה לי צינור בהישג יד הייתי מוותר עליו.

אבל אם אתה שוטף ידנית בשיטת 2 הדליים החומר מומלץ מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקצב שאני מקבל מסרים לגבי ONR לא נראה לי שיישאר מהגלון משהו.

בכל אופן לכל הפונים -אני בבית בסוף שבוע זה -אחלק אותו ל 4

אחד בשבילי,השאר למי שיבוא לקחת באותה מסורת שנהגתי בעבר. (יותר מידי פונים לגלון בודד אחד של ONR -בעיה)

אזהרה, שימוש מופרז ב ONR גורם לתלות בלתי ניתנת לגמילה.

במיוחד לריח שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

damn you kenworth... אתה והעצות שלך...

אתמול בלילה נסעתי משאר ישוב לאשדוד, יש לי סידורים עד מחר במרכז, אז זו הזדמנות לבקר קצת את ההורים. כמובן שבתא המטען יושב מרסס ידני 1 ליטר של ONR כ QD, ומטלית מיקרופייבר על מנת לתת מענה מהיר לבירדס שיט וכדומה.

היום ירדתי לרכב של אבא שלי בשביל לראות איזה מצבר יש לו ברכב, לאחר מכן עברנו בדרך לשלי, וראיתי שהיונים נתנו עבודה על גג הסוויפט. הוצאתי את המרסס, נתתי 2-3 התזות, וחיכיתי כדקה. בזמן הזה אבא שלי שואל מה זה, ומתחיל להגנב מהריח, זה מה שקורה בגיל 70, ריח תרסיס ניקוי זה כמו בושם אישה בשבילו...מעביר מטלית מיקרופייבר בקלות, ובירדס שיט gone.

אבא מסתכל על המרסס, מסתכל עלי, מסתכל על ברק הרכב, מסתכל עלי. או בקיצור...עשינו את הדרך חזרה לרכב שלו והמרסס החדש והמלא יחד עם המטלית עברו לבגאז' שלו. אז תזהרו, זה ממכר!

רועי אני משתמש בו בעיקר כמרסס, ולשמפו לשטיפה אני משתמש באחר, אבל נראה לי שהוא הכי פחות מזיק שיש, עצם זה שיש לו כ"כ הרבה שימושים מחזק את ההרגשה.

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-D :-D :-D שמח לשמוע שאהבת את הרעיון.

צריך להמציא יונים שבמקום צואה מטילות ONR על הרכבים.

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנעתי ללחץ חברתי והזמנתי גלון ONR מ- VIX :-(

אוסיף רשמים עליו לאחר השטיפה הראשונה...

ממליץ לך לעשות חלוקה עם אנשים נוספים. זו כמות מאוד גדולה לחובבן הממוצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לעשות חלוקה עם אנשים נוספים. זו כמות מאוד גדולה לחובבן הממוצע.

אני לא שולל את זה, זו פעם ראשונה שאני הולך להשתמש בו ולמעשה זו פעם ראשונה שאני הולך לשטוף את הרכב חיצונית בעצמי ולהוריד את התלות במכוני שטיפה למיניהם.

בשביל זה אני הולך להוריד צינור גינה מקומה רביעית עד לחניה, אשתדל לעשות זאת בשעות הבוקר שרוב האנשים בעבודה.

אני אפעל לפי השלבים שפרסמת בפוסט אחר, נראה כמה חומר ילך לי בשטיפה אחת.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולה על המוצר הזה,גם תחליף לשמפו,גם ספרי לפלסטלינה וכמות שמספיקה לזמן שלא יאמן,בהחלט כדאי!

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...