Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה חומר יש למרוח על דשבורד וצמיגים לקבלת מראה מבריק?

שימו לב! השרשור הזה בן 1553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 495
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האם ישנו ספריי/משחה/תכשיר למראה מרענן ורטוב לצמיגים שגם מגן עליהם ולא מטגן אותם בשמש וגורם לבלאי בצמיגים?

אשמח להמלצות למשהו שמחזיק זמן מה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Nano Magic Plast Care Koch Chemie

מוצר מושלם, אחד הטובים שאני מכיר.

http://www.apexparts.co.il/shop_product/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9D-1/nanomagicplastcare

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?660055-%D7%9E%D7%94-%D7%97%D7%93%D7%A9-%D7%91%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%9D-%D7%94%D7%93%D7%99%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%92&highlight=Koch+Chemie

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני רוצה לנקות את חלקי הפלסטיקה של הרכב והדשבורד וראיתי בפורום מספר שירשורים ותגובות ורציתי לשאול מבחינת חומרי הניקוי מה באמת עדיף על מנת גם לנקות וגם לשמור על הפלסטיקה של הרכב מדובר על רכבים של I20 FORD KIA עד היום הייתי מנקה עם מטלית לחה אבל אני מתחיל לראות שזה הורס את הפלסטיקה והרבה כתבו על מוצרים של Chemical Guys וחלק על Carplan אשמח לקבל המלצה מה באמת עדיף ורצוי ואיזה שלבים צריך לעשות בשביל לשמור על הפלסטיק לאורך זמן?

בנוסף אשמח להמלצה איך לנקות ברכב הגה עור שלא עבר ניקוי מעל 3 שנים כי לא ידעתי כמה חשוב לנקות ולהגן עליו מהשמש ואשמח לטיפים ואיזה חומרי ניקוי צריך לקנות בשביל לנקות וגם להגן עליו בשמש הישראלית?

תודה מאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

טוב כבר תקופה שאני דוחה את החוויה וההתעסקות (בכל מובן חיובי שיש) של חידוש הפלסטיקה לבובה שלי.

אין כמו חופשת חג מהלימודים ואווירת נקיונות של פסח להוציא את זה לפועל !

אז בזמן שכולם מנקים את הפאנלים בבית אני החלטתי לנקות את כל הסח'לה שהצטבר מתחת לפאנל הכוסות (כך אקרא לו כי אין לי באמת מושג מה שמו).

האמת שגם הציצו משם כמה שקלים, מה שתרם למוטיבציה להתחיל דווקא מהפאנל 8)

0.5.jpg

אז אחרי האקספוזציה - התאכלס :

שם המוצר : sonax trim protectant glossy

ייעוד : חידוש פלסטיקה וגומי

akdama.jpg

שורה תחתונה : אכן מחדש ומעניק מראה מבריק, אבל לא לצפות לנסים.

תהליך העבודה הוא פשוט, מתיזים כמות נדיבה של החומר על מטלית מיקרופייבר ומיישמים על משטח הפלסטיק.

כפי שניתן לראות בתמונות אכן מקבלים מראה מחודש אבל חלקים שניזקו קשות (כמו שני מכסי הפלסטיק) מהשמש הישראלית (הקופחת !) נשארים ללא הרבה שינוי.

* התמונות צולמו מספר דקות לאחר היישום - כולי תקווה שהמראה יישאר גם בהמשך

1.jpg1 after.jpg

2 after.jpg2.jpg

3.jpg3 after.jpg

2 before.jpg59163309_1933172706787672_6613363863259709440_n.jpg

המכסים שחודשו חלקית

ltlle ones.jpg

אני תוהה אם יש מוצרים חזקים יותר למקרים מהסוג הזה :roll:

עריכה אחרונה על ידי Igal G
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Igal G כתב:

טוב כבר תקופה שאני דוחה את החוויה וההתעסקות (בכל מובן חיובי שיש) של חידוש הפלסטיקה לבובה שלי.

אין כמו חופשת חג מהלימודים ואווירת נקיונות של פסח להוציא את זה לפועל 
תהליך העבודה הוא פשוט, מתיזים כמות נדיבה של החומר על מטלית מיקרופייבר ומיישמים על משטח הפלסטיק

המכסים שחודשו חלקית
[ATTACH=CONFIG]518243[/ATTACH]
אני תוהה אם יש מוצרים חזקים יותר למקרים מהסוג הזה :roll:

יוזמה ברוכה, אבל התהליך שלך לא נכון - לכן לא קיבלת מראה חדש.

תנסה שוב, הפעם באופן יסודי.

שלב ראשון חומר לניקוי כללי APC. דלל לפי הצורך ( 1:6) או במרסס או בכלי קטן, תרטיב את המטלית/או רסס

ונגב טוב עם מטלית רכה, תעבור שוב ונגב טוב טוב עד הורדת שומנים/לכלוך/זיעה שדבוקה בפלסטיקים.

לאחר ייבוש,תעבור לשלב שני, כלומר תיישם חומר לשימור פלסטיקים - גם מה שיש לך, וספר לנו איך יצא.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • חודש מאוחר יותר...

מעדכן על מוצר חדש שהתחלתי להשתמש בו. החברה נקראה SmartWax.

https://smartwax.com/

החברה מזכירה את Opti-Bond הידוע לטובה. המוצר עושה הכל מעבר לדשבורד. כלומר צמיגים, פלסטיקים חיצוניים ועוד.

המוצר מגיע בצורת קרם כפי שאני אוהב. (נמנע מתרסיסי ריסוס כי הם חודרים לכל מקום ומזהמים את השמשה הקדמית)

ניסיתי על כמה צמיגים בבית, נתן מראה יפה בעל גוון מט כפי שאני אוהב. עמידות המוצר? את זה אבחון בעוד כמה שבועות.

עברתי על רכב ישן שהפלסטיקים החיצוניים שלו בלויים בעלי גוון אפור, מעבר מהיר (לא יסודי כי לא עשיתי ניקיון לפני כפי שנדרש) הפלסטיק חזר לצבע שחור יפה, כמו חדש.

המוצר לא יקר ושווה לבדוק אותו. (זמין באוטוסטור)

IMG_20190714_195437.jpgIMG_20190714_195428.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן על מוצר חדש שהתחלתי להשתמש בו. החברה נקראה SmartWax.

https://smartwax.com/

החברה מזכירה את Opti-Bond הידוע לטובה. מוצר שעושה הכל מעבר לדשבורד. כלומר צמיגים, פלסטיקים חיצוניים ועוד.

המוצר מגיע בצורת קרם כפי שאני אוהב. (נמנע מתרסיסי ריסוס כי הם חודרים לכל מקום ומזהמים את השמשה הקדמית)

ניסיתי על כמה צמיגים בבית, נתן מראה יפה בעל גוון מט כפי שאני אוהב. עמידות המוצר? את זה אבחון בעוד כמה שבועות.

עברתי על רכב ישן שהפלסטיקים החיצוניים שלו בלויים בעלי גוון אפור, מעבר מהיר (לא יסודי כי לא עשיתי ניקיון לפני כפי שנדרש) הפלסטיק חזר לצבע שחור יפה, כמו חדש.

המוצר לא יקר ושווה לבדוק אותו. (זמין באוטוסטור)

[ATTACH=CONFIG]520677[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]520678[/ATTACH]

יצא לך להשתמש Carpro PERL?

אם כן/לא איך הוא בהשוואה מבחינת יישום?

משאיר שכבה שומנית על הפלסטיקה או שמתייבש ישר?

אני שואל, כי Perl משאיר פילם שומני לאיזה יומיים/שלושה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להשתמש ב - Carpro PERL, מוצר מעולה.

לא זוכר שהוא השאיר שומנים מעל הדשבורד. (אבל לא בחנתי אותו ממש לעומק)

SmartWax לא משאיר שומנים,אלא מותיר משטח יבש למגע לחלוטין ומתמזג עם הפלסטיק באופן מרשים. (כרגע גם מראה עמידות טובה)

מבחינת יישום, שניהם קלים, כי הם קרם ומבוססי מים כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

סקאיי זה קקי,

תשתמש בחומרי ניקוי עדינים, סקאיי יהפוך את הדשבורד לדביק.

כותרת מתאימה יותר לנושא שפתחת הייתה "חוו"ד על ספריי סקאיי של סונאקס".

ופורום דיטיילינג היה יכול להיות הפורום הנכון

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

נתקעתי בלי חומר לתחזוקה שוטפת של הדאשבורד (לפולקסווגן, אם יש חשיבות לחומר ממנו עשוי הדאש).

השרשור מלא מידע, אך אשמח לשמוע על חומר מומלץ, ואולי עדכני (כזה שלא היה קיים לפני שנה-שנתיים). אם קיים באייפקס מוטוקס, עדיף, יש סניף בירושלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...