Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חגיגה בקיץ: פורמולה 1 בירושלים (צילומים מהארוע מעמוד 5 בשרשור)

ניר_1985
שימו לב! השרשור הזה בן 4018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פורמולה 1 בירושלים: רגע לפני הזינוק

הוזנק אירוע הראווה בהשתתפות מכוניות הפורמולה 1 בירושלים. אילו כבישים נסגרים ונפתחים וכמה עולה. עקבו אחר העדכונים מהשטח

http://cars.walla.co.il/?w=/4705/2650994

היום זה קורה: מופע פורמולה 1 בירושלים (וידאו)

13.06.13 מערכת אוטו | צילם: רונן טופלברג

כל מה שצריך לדעת על האירוע המוטורי הכי מדובר של השנה

http://www.auto.co.il/view.aspx?article=30115

אני דיסלקטי גאה! *כשכתוב נכון, מתקנים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

על קו הזינוק: פורמולה 1 בירושלים

הוזנק אירוע הראווה בהשתתפות מכוניות הפורמולה 1 בירושלים. אילו כבישים נסגרים ונפתחים וכמה עולה. עקבו אחר העדכונים מהשטח

http://cars.walla.co.il/?w=/4705/2650845

אני דיסלקטי גאה! *כשכתוב נכון, מתקנים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שם, גם על הטריבונות למעלה, ובהקפות האחרונות של הלוטוס היינו כבר למטה.

היתה חוויה, הסאונד של המכוניות האלה מטורף, זה משהו שקשה להעביר במילים.

היו גם באיזור הטריבונות מעין מיני מופעים. הפרארי פורמולה עשתה כמה צלחות, והיה אופנוען

שעשה מופע מגניב עם אופנוע BMW. סה״כ היה מאוד מהנה. לגבי קהל, היו דיי הרבה אנשים,

אבל עדיין היו קטעים לאורך המסלול שהיו יחסית פנויים. לקראת הסוף חלק מהקהל עזב, ואז היה

הרבה יותר פנוי ומהנה למי שצפה לאורך המסלול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאלו שהיו שם היום, אשמח לשמוע קצת המלצות אני הולך מחר, קודם כל לגבי השאטלים, אני מתכנן להגיע לטדי ולקחת שאטל, לאן הוא מגיע? מומלץ? לא מומלץ?

בנוסף אשמח לדעת איפה אתם ממליצים לעמוד, חשבתי על האזור מתחת לממילה שם גם המתחם הראשי איפה שעושים את המופעים והצלחות, מה אתם אומרים?

תודה :lol:

מצטרף לשאלה מתכננים להגיע עם הרכב השאלה איפה להשאיר אותו ואיפה נקודת התקפית החינמית הכי טובה?

עוד משהו שלא הבנתי המכוניות רצות כל היום על המסלול או שיש שעות מסויימות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחנו את הרכב בגבעת התחמושת.

משם רכבת ואתם 2 דקות בממילא-מקום מעולה לצפייה.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה458 והפרארי של ישראל היום וIGO הכי איכזבו.

אפילו ביחס לאאודי הן היו עלובות.

סתם נסעו לאט...

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה458 והפרארי של ישראל היום וIGO הכי איכזבו.

אפילו ביחס לאאודי הן היו עלובות.

סתם נסעו לאט...

אני אהבתי מאוד את ה-458, אולי כי היא הקסימה אותי עם הנהמה שלה שכבר שכחתי איך קוראים לי :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חניתי בחניון של רכבת בהר הרצל - ומשם תוך 15 דקות ברכבת הייתי כבר בממילא. החניון חינם, מומלץ לקנות כרטיסים לשני הכיוונים על ההתחלה. בחזרה מהמופע היו תורים ענקיים לעמדות כרטוס.

מקום מומלץ לראות: במתחם ממילא ליד בית קפה יש מדרגות למטה לטרסות שבמקביל לכביש יצחק קריב. ממש ממול למקומות VIP. רואים גם את המסך וגם רחבת המופעים בצורה יפה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאטלים זה רעיון מאוד נחמד!

אישית, לא הייתי מסתמך עליהם יותר מדי.

מומלץ למי שיכול להגיע עם אופניים (גם אופניים ולחנות רחוק ברכב, באזור תחתון יותר לאורך תוואי טיילת המסילה, לא חסרים אזורים לחנות.

עוד טיפ: לא להתגודד בנקודת התצפית הראשונה שתמצאו ושם עשרות צופים נוספים מתגודדים, אפשר להמשיך עוד 200 מטר לנקודה מוצלת (מחר יהיה פחות מוצל מן הסתם) עם ראות טובה.

יש 2 אזורים של מופעים (מופיעים במפות בקישור) אותם קשה יותר לראות, אבל אפשר לראות גם אותם. אזורים אלה הם האזורים שמול מתחמי הVIP מן הסתם.

בחלק הפנימי (אזור ימין משה, חוצות היוצר וכו) פחות צפוף. הכניסה היחידה לאזור הזה (אחרי סגירת הצירים) היא מהגשר על הסיבוב בדרך חברון-חט' ירושלים. מהגשר עצמו אסור לצפות במרוץ (אסור לעמוד רק לעבור).

האזור הפנימי מבריכת הסולטן עד ממילא חסום ע"י המארגנים.

אני הייתי מנסה להתמקד בנקודה הזאת, החסרון: לא רואים מופעים. הגעה: רכבת קלה, עד לשער יפו (מחניון גבעת התחמושת למשל).אפשר אבל להתמקד בנקודה, ולעבור לאזור המופעים דרך הגשר של ממילא (אבל יהיה צפוף שם!)

תהנו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורמולה 1 עושה צלחת:

http://www.youtube.com/watch?v=8N72YHzxCb8 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

http://www.youtube.com/watch?v=30GNKJU4oUA דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...