Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום ראשון עם הגולף החדשה שלי 1.4 בלו מושן רשמים ראשונים.

OLTURBO
שימו לב! השרשור הזה בן 3236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מישהו יכול להסביר מה הקטע בדיוק עם הבלו מושן? בדיזל אני יודע שמדובר בתוסף אוריאה שמפחית את הזיהום אבל בבנזין אין לי מושג מה זה.

כתבתי על זה בשרשור אחר של הגולף GTD: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3770588#post3770588

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נראים רגילים לגמרי ממש כמו בגולף הקודמת

נכון אבל אל תישכח שהמרכב יותר גדול ובגלל זה הם

ניראים יחסית קטנים לא היה מזיק ג׳אנט מידה ״17״

שהיה משדרג את המראה כמה רמות מעל.

בהעלותי::smilecolr:hihi:

Ford cortina mk5 1982 2100cc

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שהג'אנטים קטנים מדי,, זה שנראה שהצמיגים בחתך ממש גבוה

נכון, ובכל העולם חוץ מישראל הרכב הנ"ל מגיע עם לפחות 16" כסטנדרט.

TOYOTA RAV4 2.5 HYBRID LIMITED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני מבין שעל הג'נטים שילמת? אפשר לשאול כמה?

ולגבי מחשב הדרך - ממה שכתבת וצילמת, זה נראה כאילו שמו שם באמת את המחשב המורחב, כמו ב- GTI או ב- 160. אלא שבהם השליטה על אורות וכו' זה באמת ממחשב הרכב ולא מהמסך המרכזי.

ועוד דבר, אם אפשר לשאול איזה רכב מסרת להם במחירון?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש.

נחמד לקרוא ביקורת עניינית ומנומקת, בהשוואה להרבה ביקורות אחרות אשר קטלו את הגולף 7 באמירות כלליות בסגנון של ״הלכו אחורה" או ״המתחרות עדיפות״.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני מבין שעל הג'נטים שילמת? אפשר לשאול כמה?

ולגבי מחשב הדרך - ממה שכתבת וצילמת, זה נראה כאילו שמו שם באמת את המחשב המורחב, כמו ב- GTI או ב- 160. אלא שבהם השליטה על אורות וכו' זה באמת ממחשב הרכב ולא מהמסך המרכזי.

ועוד דבר, אם אפשר לשאול איזה רכב מסרת להם במחירון?

1.ג׳נטים קניתי לבד (תחנה ראשונה אחרי הסוכנות ...) שילמתי 1500 כולל סט נעילה . מסכים למה שכמה חברים פה אמרו שג׳אנט 16 היה מחמיא לרכב יותר , אבל כאן גם נכנסת הוצאה של צמיגים היה כבד עלי כרגע....

2. במחשב רכב(בלוח השעונים לא ברדיו ) יש שליטה על הטלפון , תצוגה של מערכת המולטימדיה כולל mp3 tags , במחשב הצריכה יש 3 חישובים : since starting , long term , since refuel . כשנכנסת שיחה אתה רואה את שם המתקשר ועוד , ( כמובן שרשימת אנשי הקשר שלך צריכה להיות באנגלית) . לא ראיתי שיש שליטה על אורות ממחשב הדרך , אני יודע שלvw יש יותר משתי רמות של מחשבים , יתכן שפה מדובר ברמת ביניים . בכל מקרה עולם אחר ועשיר הרבה יותר ממחשב הבסיס בדור 6 טרנדליין

3. החזרתי גולף 1.4 טרנדליין 122 כ״ס מודל 2011.

Golf MK7 1.4 TSI Blue Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה פועל לשינוי הכינוי שלך? ;-)

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה פועל לשינוי הכינוי שלך? ;-)

חחח , הפכתי את הקונטרול פאנל , לא מצאתי אופציה , אם זה אפשרי אשמח לשמוע איך עושים את זה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר ששוקל לרכוש את גרסת ה-1.2 עבור אשתו, ואני מבין שיש הרבה הבדלים מול הגרסה שלך.

האם לדעתך ההפרש במחירים מוצדק? שקלת את גרסת הבסיס בכלל?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר ששוקל לרכוש את גרסת ה-1.2 עבור אשתו, ואני מבין שיש הרבה הבדלים מול הגרסה שלך.

אני מניח שהכול תלוי מאיזה אוטו אתה מגיע ומה הרמה לה אתה רגיל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח , הפכתי את הקונטרול פאנל , לא מצאתי אופציה , אם זה אפשרי אשמח לשמוע איך עושים את זה :)

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=134117

כאן תוכל להגיש בקשה לשינוי שם משתמש.

את טעם נרכש,את כמו בירה,כמו סיגריות,כמו קפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שקלתי , אני אסביר לך למה : הרכב הקודם שלי היה דומה באבזור לדגם ה 1.2 הנוכחי , נורא תסכל אותי שלא היתה שליטה מההגה ובקרת שיוט , ההרגשה שלי שבדגם ה 1.4 הנוכחי הכניסו בדיוק את מה שלי אישית היה חסר בדגם היוצא .

בנוסף כשאתה מתרגל לרמת כח מסויימת מרכב זה לא כל כך כייף להתפשר על זה במעבר לרכב חדש.

אז יש הבדל של 16 אלף שקל אבל אתה מקבל גם מנוע חזק משמעותית ,גם מתלה רב חיבורי , גם שליטה מההגה ובקרת שיוט , גם מערכת מולטימדיה עדיפה עם חיישני קרבה ודיבורית מובנית , אם יש אפשרות לפחות לטעמי זו עסקה יותר משתלמת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...