Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום ראשון עם הגולף החדשה שלי 1.4 בלו מושן רשמים ראשונים.

OLTURBO
שימו לב! השרשור הזה בן 3218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגיד מהר "טפו,טפו,טפו", קנה שום ותלה בחלון ואיזה ברכת הגומל גם לא תזיק.:lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תגיד מהר "טפו,טפו,טפו", קנה שום ותלה בחלון ואיזה ברכת הגומל גם לא תזיק.:lol:

לא יודע על מה בדיוק אתה מבסס את זה... לא שמעתי תלונות מיוחדות על הגולף דור 7 , אם יש לך נתונים אחרים שיעמידו אותי על טעותי אתה מוזמן להביאם בפנינו.

Golf MK7 1.4 TSI Blue Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הרכב עדיין ברשותי, מאד מרוצה!!, 52 אלף ק״מ, שום תקלה משום סוג, הגיר באותו מצב כמו שיצא מהחברה חלק ונעים.

צריכת הדלק השתפרה אחרי שהמנוע ״נפתח״, היום אני עושה בממוצע בין 16 ל17

ממליץ בחם!, הבנתי שהיום הוא כבר מגיע עם ג׳נטים מראות מתקפלות ומערכת להתראה על עייפות וגם זול יותר משמעותית, בהחלט קנייה מומלצת!!!

תודה. אתה יכול לפרט מידע על עלות טיפולים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OLTURBO אני מצטרף לשאלות של מאיר מעליי, אני חולק את החששות מאמינות ושירות של צ'מפיון. וגם, ראיתי בנסיעת מבחן נתונים של 13-14 ק"מ לליטר על מחשב הדרך וזה קצת הוריד לי את המוטיבציה על הגולף (לא מדדתי בעצמי).

דבר אחרון - בנסיעת המבחן הרגשתי שהמושב לא תומך בגב היטב, קצת דוחף את הגב העליון קדימה. המושב נוח לך אחרי 52 אלף קילומטר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. אתה יכול לפרט מידע על עלות טיפולים?

כמובן, צ׳מפיון זה לא פיקניק... 600 שקל טיפול קטן שכולל החלפת שמן ופילטר שמן , ובאזור ה900 שקל טיפול גדול , התוספת היחידה בגדול היא פילטר אוויר.

אני מניח שהטיפול הבא ב60 יהיה עוד יותר יקר...

בכלל לא בטוח שאמשיך לטפל במוסך יבואן, יש את רון ששם יותר זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OLTURBO אני מצטרף לשאלות של מאיר מעליי, אני חולק את החששות מאמינות ושירות של צ'מפיון. וגם, ראיתי בנסיעת מבחן נתונים של 13-14 ק"מ לליטר על מחשב הדרך וזה קצת הוריד לי את המוטיבציה על הגולף (לא מדדתי בעצמי).

דבר אחרון - בנסיעת המבחן הרגשתי שהמושב לא תומך בגב היטב, קצת דוחף את הגב העליון קדימה. המושב נוח לך אחרי 52 אלף קילומטר?

עבורי המושב בסדר גמור תומך. בדיוק הרגע חוזר מנסיעה ארוכה לרמה ועדיין רענן וללא כאבים.

אני לא סובל מבעיות גב באופן כללי וזה עניין אינדיבידואלי אבל אני יכול לדווח שנסעתי לא מזמן בקיה סיד חדשה והיא שברה לי את הגב בנסיעה הרבה יותר קצרה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בדור 7 טיפול החלפת שמן גיר כל כך יקר. וכן יש עדיין בעיות בגיר. כתבתי על זה פה. זה נראה רנדומלי ואין לי מושג מה הסיבה לתקלות . נראה שיש שיפור כי הגיר לא נמס ב 30000 אלא סביב 100000 . חבל שהיבואן לא נותן 10 שנות אחריות כמו בסין...

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בדור 7 טיפול החלפת שמן גיר כל כך יקר. וכן יש עדיין בעיות בגיר. כתבתי על זה פה. זה נראה רנדומלי ואין לי מושג מה הסיבה לתקלות . נראה שיש שיפור כי הגיר לא נמס ב 30000 אלא סביב 100000 . חבל שהיבואן לא נותן 10 שנות אחריות כמו בסין...

יש לך בכלל VAG ?

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...