Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום ראשון עם הגולף החדשה שלי 1.4 בלו מושן רשמים ראשונים.

OLTURBO
שימו לב! השרשור הזה בן 3217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי הם דווקא מזכירים את אלה של ה-140 כ"ס בדור V.

מצ"ב תמונת תזכורת לאלה של ה-160.

נכון, התבלבלתי. אבל היו לי את שניהם אז זה נסלח ;-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חישוקי סגסוגת לא מקוריים לא הייתי רוכש, חכה שרוכש הרכב פותח השרשור יסע במהירויות מעל 110 קמ״ש, הרעידות בהגה יגיעו, אני מבטיח לך מניסיון אישי. חישוקים מקוריים מתומחרים לדעתי סביב ה- 5 k ואז הפרשי המחיר מצטמצמים עוד יותר.

יש לי הפתעה בשבילך : החישוקים שמציעים בחברה עם הרכב הם לא מקוריים , הם סיניים מאיכות נמוכה מאלו שקניתי , רק מה בגלל שזה דרך צ'מפיון הם גובים 2400 ש"ח , לא חבל על 900 שקל ??

שום רעידות ושום נעליים , הכל חלק. בוא נקווה שנבואות הזעם שלך לא ייתגשמו.....

Golf MK7 1.4 TSI Blue Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במשך 5 שנים נסעתי על ג׳אנטים סיניים בהונדה סיוויק שהיתה לי

ולא היו רעידות ולא משיכות גם כאשר נכנסתי לבורות גדולים.

הרכב היה נוסע פלס גם ב-140 קמ״ש וצפונה אז לא לדבר סתם

שטויות הכל זה עיניין של טיב הצמיגים,כיוון פרונט והאיזון של הגלגלים.  

בהעלותי::smilecolr:hihi:

Ford cortina mk5 1982 2100cc

Ford focus 2013 titanum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חישוקי סגסוגת לא מקוריים לא הייתי רוכש, חכה שרוכש הרכב פותח השרשור יסע במהירויות מעל 110 קמ״ש, הרעידות בהגה יגיעו, אני מבטיח לך מניסיון אישי. חישוקים מקוריים מתומחרים לדעתי סביב ה- 5 k ואז הפרשי המחיר מצטמצמים עוד יותר.

אלה הג'אנטים "המקוריים" שמרכיבים בצ'מפיון ואתה יכול לבדוק אותי.

56359049346217736618128.jpg

61736492188677493531808.jpg

ועכשיו תגידו לי חברי הפורום הנכבד, האם אלו הג'אנטים שיצאו ממפעל VW גרמניה? אני מנחש שהתשובה היא לא.

TOYOTA RAV4 2.5 HYBRID LIMITED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם נראים לא מקוריים והם גם דיי מכוערים.

דווקא אלה שמותקנים על הרכב של פותח השרשור נראים דיי מקוריים ויושבים יפה על הרכב. למרות הצמיגים הגבוהים זה נראה לא רע, הצמיגים האלה יתרמו לנוחות וגם לשקט ובזמן החלפה יעשו חור קטן יותר בכיס. תתחדש האוטו שלך נראה מעולה!

סע בדרכים טובות ותהנה ממנו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר כתבתי ג'נטים מקוריים הכוונה הייתה למקוריים מהיצרן פולקסווגן או מיצרן משנה שעובד עמו ומייצר דגם ספיציפי של ג'נטים במיוחד לגולף ולא לג'נטים תחליפיים מצ'מפיון מוטורוס.

בכל מקרה אני שמח שאין לך רעידות, לי היה ניסיון לא טוב ואף יותר מכך, כאשר הרכבתי ג'נטים מקוריים של יצרן רכב אחד על רכב של יצרן אחר, הופיעו רעידות אשר לא הופיעו ברכב המקורי.

כלומר לא בהרכח יש שייכות אפילו לטיב הג'נטים, אלא השייכות היא גם להתאמה שלהם לדגם מסויים אליו הם תוכננו.

אני משער שיצרן ג'נטים שעובד בשת"פ עם יצרן רכב מסויים ומייצר דגם של ג'נטים מסויים לרכב מסויים של היצרן, נדרש לעמוד במפרט מסויים המתאים לאותו הרכב ובין היתר להתחשב במשקל הרכב ובמאפיניי ההיגוי/ התנהגות המסויימים של הרכב, בזויות ובדיוק החיבור של הג'נט עם החלק אליו הוא מתחבר ברכב ואפילו במבנה הברגים או ההברגה. וכן הג'נט עצמו צריך לעמוד בסף מסוים של חוזק כללי וחוזק למכות, עמידות ודיוק בצורתו וכן להיות במשקל מקסימלי מסויים. ג'נטים כאלה גם עוברים בוודאי מראש איזון כשהם מורכבים על הרכב, בניגוד לאיזון גלגלים הנהוג בהרכבה מקומית שהוא איזון כאשר הגלגל מפורק מהרכב (למרות שהג'נט חדש צריך לאזנו או לפחות לבדוק שהוא מאוזן). יש גם נושא של משקל נתמך מתלה ומשקל לא נתמך מתלה וכן זויות שפיעה של הגלגלים עם הכביש, פרמטרים שיצרן הרכב מתחשב בהם ואינם זהים בין רכבים שונים.

ניתן גם בארץ לערוך איזון כנ"ל כשהגלגלים מורכבים על הרכב, אבל מדובר במכונות מיוחדות שלא קיימות אצל רוב המתקינים.

סביר להניח שג'נטים במחיר של 1,500 ש"ח, ככל הנראה לא איכותיים מספיק ולא מקיימים את הפרמטרים הנ"ל שציינתי, למרות שאם הם לא רועדים במהירות גבוהה אז לפחות בעיה אקוטית לא קיימת ובתנאים רגילים ולא תנאי קיצון כנראה שזה מספיק.

ג'נטים במחיר גבוה יותר מן הסתם יהיו טובים יותר, הגם שהתאמה מלאה לדגם הרכב המסויים לא תהיה ככל הנראה כפי שקיימת בג'נטים המיועדים לרכב מסויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון צריכת דלק : מצליח לעשות 17.5 KML בנסיעה מנהלתית שכוללת לא מעט רמזורים ועצירות בדרך לעבודה (כביש 44 למי שמכיר) בדור 6 שלי הייתי עושה באותו תוואי 13.8 +- , כך שהשיפור בהחלט ניכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך אתה קובע את הנתון המדוייק של צריכת הדלק? עפ"י מחשב הדרך?

לא , למרות שהנתון במחשב תואם את התוצאה (תדלוק לתדלוק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו נראה מצוין לדעתי, אני מבין שהוא גם נוסע לא רע, אם תצרף לכך צריכת דלק כזו שתארת שמתאימה יותר להייבריד או דיזל, עושה רושם שמדובר בחבילה מנצחת, גם אם האחריות קצרה והמחיר קצת גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישבתי אתמול לראשונה ברכב. הכסאות באמת טובים, טובים יותר מכל רכב מקביל (לטעמי האישי). לוח המחוונים מזכיר את של דור VI (לפחות מה שלי יש או שהיה ב- 160).

אבל:

המסך, גם ה"מוגדל", מעליב. כיום יש לי גדול יותר... לא רוצה לחשוב מה מגיע ב- 105 כ"ס.

בתאורת איפור חסכו. מדוע? לא מספיק שמשלמים 150K ש"ח? זו אולי נשמעת שטות, אבל לאשתי זה חשוב.

ג'נטים? יתיקנו לך פה...

חיישנים? יתקינו לך פה, אבל מעל המראה, לא כאלה שמתחברים למסך.

אז אני יודע שלא על כך בלבד נמדד רכב, אבל רבעק, גם רצחתם (באבזור) וגם ירשתם (במחיר)?

אה, והכי גדול, אם תקנה היום (מבצע השקה) - ניתן לך ג'נטים ב- 2700 במקום 4000. תודה באמת.

ניסיתי לבדוק אפשרות לג'טה או + מאובזרות. פחחחח אין על מה לדבר בכלל. הפסיקו להביא עם מנועים חזקים או אבזור מעניין.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון צריכת דלק : מצליח לעשות 17.5 KML בנסיעה מנהלתית שכוללת לא מעט רמזורים ועצירות בדרך לעבודה (כביש 44 למי שמכיר) בדור 6 שלי הייתי עושה באותו תוואי 13.8 +- , כך שהשיפור בהחלט ניכר.

זה לא נשמע הגיוני בכלל, לא בוצעו במנוע הזה שינויים דרסטיים שיביאו ליותר מ-25% חסכון בהשוואה לדגם הקודם וזה עוד בתחילת ההרצה? המנוע שאמור להיות חסכוני זה החזק יותר דווקא שלא משווק פה שיודע לנתק 2 צילינדרים בשיוט..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אני לא יודע, לא השתכנעתי, ישבתי בדור 7 - לא עשה לי את זה.

אני לא חושב שמחוונים בצבע לבן בוהק שווים 140K ש"ח.

זה לא שהגולף לא רכב טוב, אבל במחירים נמוכים ממנו יש רכבים עדיפים ממנו, הוא כבר לא רלוונטי.

כמו ש-504 אמר, למכורים בלבד. וחבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...