Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לא ראיתי הכל, כי קשה. אבל איזה הזייה..

• מבאס 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4717

• SlowRide

4525

• פינדר

3569

• m3x7r3m3

2926

לפני 9 שעות, קורן בן אשר כתב:

גם בזה לא השתנה כלום.

meh

"שונא את עצמו" או "שונא את העם שלו" או "אוטואנטישמי" זה מושגים כל כך מגעילים, על כל הפסיב אגרסיב שבהם. חוץ מאיתנו, היחידים שאני מכיר שהשתמשו במשהו דומה לזה, זה רוסים סובייטים שהאשימו אוייבים פוליטים ב"שנאת המולדת" או משהו כזה. ואני לא יודע מה היה בתקופה של כצנלסון, אבל היום המושגים האלו משמשים, משום מה, רק מחנה פוליטי אחד: לא ראיתי בחיים שמאלני אומר משהו כזה לנציגי הימין הדתי. אבל לצד השני, זה צץ כמעט  בכל ויכוח פוליטי.

זה מבחיל, כי אין מאחורי זה שום דבר, חוץ מהאמונה שיש רק דרך אחת נכונה, ומי שלא הולך בה נגוע באיזה משהו סטראוטיפי ולא אמיתי שלא ממש קיים בעולם. ורק לצורך הדוגמא, זה נזרק לאוויר גם בשמחת תורה לפני חצי שנה על כל חילוני שהתנגד לניסיון של מתחנלים דתיים להפוך את כיכר דיזנגוף לבית כנסת, כדי לקבוע עובדות בשטח, ולדחוק אותנו גם מהמקום האחרון שנשאר לנו בערך פה. וזה, כמובן, אפילו לא היה בתוך הקונטקסט של מאבק לאומי או משהו. אלא סתם חוסר רצון של חילוניים תל אביבים להכפיף את עצמם לרבנים שבאו לעיר "להדביר הומוסקסואליות" וכו'.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יבגניפ כתב:

חוץ מאיתנו, היחידים שאני מכיר שהשתמשו במשהו דומה לזה, זה רוסים סובייטים שהאשימו אוייבים פוליטים ב"שנאת המולדת"

תקרא מה פלסטינים ישראלים אומרים על יוסף חדאד, או ערבים אחרים שמגדירים את עצמם כציונים. ביטויים כמו ״הדוד תום״ או משת״פ או בוגד וכו׳.

סטטיסטית בכל קבוצה של אנשים מספיק גדולה, יהיו כאלו שילכו נגד המוסכמות של אותה חברה שהם שייכים אליה. בצדק או שלא בצדק. לא חושב שזה משהו יחודי לנו.

גם הפרוגרסיבים השמאלנים הלבנים באמריקה, מרגישים רגשות אשמה על הקולוניאליזם של אבותיהם ומנסים לכפר על זה (לשיטתם) בזה שהם יוצאים נגד המדינה שלהם עצמם וחוברים לאלו שצועקים ״מוות לאמריקה״. אז אולי לא קוראים להם בוגדים או אוטו-אנטי-אמריקאים או וואטאבר, אבל זה די דומה.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, sperial כתב:

גם כשאתה בראיון עבודה בודקים שאתה מתאים לצוות.

רק שבג"צ זו לא חברה פרטית.

לפני 16 שעות, NEW10 כתב:

אני יהודי 100%. זה מאוד ברור מהתגובות האחרונות שלי כאן, כתבתי בהודעה שלי מאתמול,ההודעה שלפני זאת שציטטת, שממש קשה ובושה להיות ייהודי וישראלי בתקופה הזאת, אין סיבה שאני אכתוב את זה אם אני לא 100% יהודי(לא מאוד גאה בזה,אבל זאת המציאות).

בקשר לשיתוף הפעולה,התכוונתי שעד כמה שאני זוכר, חלק מראשי הישוב היהודי ניסו לשתף פעולה כדי לנסות להציל כמה שיותר יהודים ולהוציא אותם מאירופה-שם באמת לא היה להם הרבה אפשרויות. מתנצל אם זה לא היה ממש ברור. מיותר לציין שחטופה שנלחמת כדי לשרוד בשבי בתנאים מאוד לא פשוטים בלשון המעטה, ממש לא "משתפת פעולה" עם החוטפים מהחמאס.

כמו שכבר כתבתי,יש עכשיו הרבה מאוד שנאה לישראל בעולם בגלל ההרג של צה"ל בעזה,הרבה מאוד אזרחים נהרגו ויש עכשיו המון שנאה לישראל והפגנות בבירות אירופה ובארצות הברית,כמו שכתבתי לפני על קופנהאגן. נכון שלא כול ההרג זה בכוונה,אבל המלחמה נמשכת ומשכת ומספר ההרוגים בעזה עד לנסיגה של צה"ל לפני משהו כמו שבוע רק הלך ועלה במספרים גבוהים, בנוסף למספר הפליטים הגבוה ולמשבר ההומניטרי של האזרחים+ההרג המיותר והטרגי של שבעת עובדי הסיוע מארגון המטבח העולמי.  יש לי הרבה מחשבות וחשבתי שזה מתאים לשתף אותם,מחשבות של מה היה קורה אם אנחנו היהודים היינו בסטטוס אחר ממה שעכשיו, כי עכשיו ממש שונאים אותנו בגלל שרואים את כל ההרג בעזה, נכוןן שהמלחמה הזאת ספציפית התחילה מכל המעשים הנוראיים והמחרידים של החמאס בשבעה באוקטובר, אבל יש הרבה שחושבים שמה שישראל עשתה בעזה זאת לא הדרך.

לא מזמן שידרו בחדשות 12 סדרת כתבות על מאלמו שבשבדיה,ועל ההפגנות של מוסלמים וגם לא של מוסלמים שם, לי אישית זה היה ממש מתסכל לראות את זה. הייתה גם כתבה בידיעות אחרונות על מאלמו, מלא צעירים שבדים לא מוסלמים משתתפים בהפגנות לטובת פלסטין והפלסטינים, ורואים במה שישראל עושה שם רצח עם.

בכתבה של ידיעות העיתונאי ראיין כמה צעירים שבדים שמשתתפים בהפגנות, שאמרו לו שישראל צריכה להיות מוחרמת בגלל מה שהיא עשה בעזה, באמת אני שואל אותך, לשבדים יש מודעות פוליטית מאוד גבוהה על מה שקורה בעולם, האם באמת אתה חושב שהם לא מבינים כלום?

אני חושב שאתה מאוד בודד בתחושת ה"בושה" שלך, אני אישית מרגיש גאווה כשאני רואה סרטוני הפצצות של חיל האוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, MostlyWicked כתב:

רק שבג"צ זו לא חברה פרטית.

ועדיין עובדים בו כצוות.

תתפלא, אבל גם בגופים ציבוריים יש משמעות לאישיות וליכולת לעבוד עם העמיתים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה זה משנה חברה פרטית או לא? לא עושים מבחנים וראיונות למועמדים במוסדות מדינה?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, SlowRide כתב:

יש מכרז וועדה מסודרת שבודקת את היכולות של המועמד, לא את הדעה הפוליטית/ אם הוא חברמן או שהוא משאיר את החלב מחוץ למקרר.

ביום שמשתחרר תיעוד נוסף של ירדן ביבס נחטף לעזה וחוטף מכות מעשרות מחבלים "בלתי מעורבים", היועמשית והנציגים שלה מתחבטים בשאלה השאלה הקשה של למה מחבלי הנוחבה לא מקבלים פירות ושנקניקיות שהם מקבלים זה לא בריא.

רק אדם עם חשיבה מעוותת של יפה נפש יכול לחשוב על דברים כאלה. מגיע להם שליש כוס מים ביום עם לחם מחודש שעבר במקרה הטוב.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, יבגניפ כתב:

meh

"שונא את עצמו" או "שונא את העם שלו" או "אוטואנטישמי" זה מושגים כל כך מגעילים, על כל הפסיב אגרסיב שבהם. חוץ מאיתנו, היחידים שאני מכיר שהשתמשו במשהו דומה לזה, זה רוסים סובייטים שהאשימו אוייבים פוליטים ב"שנאת המולדת" או משהו כזה. ואני לא יודע מה היה בתקופה של כצנלסון, אבל היום המושגים האלו משמשים, משום מה, רק מחנה פוליטי אחד: לא ראיתי בחיים שמאלני אומר משהו כזה לנציגי הימין הדתי. אבל לצד השני, זה צץ כמעט  בכל ויכוח פוליטי.

זה מבחיל, כי אין מאחורי זה שום דבר, חוץ מהאמונה שיש רק דרך אחת נכונה, ומי שלא הולך בה נגוע באיזה משהו סטראוטיפי ולא אמיתי שלא ממש קיים בעולם. ורק לצורך הדוגמא, זה נזרק לאוויר גם בשמחת תורה לפני חצי שנה על כל חילוני שהתנגד לניסיון של מתחנלים דתיים להפוך את כיכר דיזנגוף לבית כנסת, כדי לקבוע עובדות בשטח, ולדחוק אותנו גם מהמקום האחרון שנשאר לנו בערך פה. וזה, כמובן, אפילו לא היה בתוך הקונטקסט של מאבק לאומי או משהו. אלא סתם חוסר רצון של חילוניים תל אביבים להכפיף את עצמם לרבנים שבאו לעיר "להדביר הומוסקסואליות" וכו'.

לפני 4 שעות, פינדר כתב:

תקרא מה פלסטינים ישראלים אומרים על יוסף חדאד, או ערבים אחרים שמגדירים את עצמם כציונים. ביטויים כמו ״הדוד תום״ או משת״פ או בוגד וכו׳.

סטטיסטית בכל קבוצה של אנשים מספיק גדולה, יהיו כאלו שילכו נגד המוסכמות של אותה חברה שהם שייכים אליה. בצדק או שלא בצדק. לא חושב שזה משהו יחודי לנו.

גם הפרוגרסיבים השמאלנים הלבנים באמריקה, מרגישים רגשות אשמה על הקולוניאליזם של אבותיהם ומנסים לכפר על זה (לשיטתם) בזה שהם יוצאים נגד המדינה שלהם עצמם וחוברים לאלו שצועקים ״מוות לאמריקה״. אז אולי לא קוראים להם בוגדים או אוטו-אנטי-אמריקאים או וואטאבר, אבל זה די דומה.

יבגני, אתה מכיר אותי וירטואלית מספיק זמן כדי לדעת שאני לא מתכוון לסתם "סמולנים", אלא לאנשי שמאל רדיקלי מהגרעין הקשה, מהז'אנר של מעריצי יודית באטלר ונורמן פינקלשטיין שר"י. אלה אותם הצאצאים הרוחניים של המערביים תומכי סטאלין, מאו ופול פוט לפני עשרות שנים. מהבחינה הזו, אכן 100 שנה עברו ולא השתנה כלום.

מתנגדי משטר רוסים לא רוצים לראות בחורבן רוסיה והגליית הרוסים כולם מארצם. מתנגדי משטר איראנים לא רוצים לראות את איראן נחרבת, להפך, הם פטריוטים גדולים של ארצם והיו רוצים לחזור לכשיתאפשר. אני בטוח שיוסף חדד לא רוצה לראות את ישראל מטוהרת מערבים.

התופעה הזו, תאוות האיון העצמי, של מטורללי שמאל רדיקלי "ישראלים", בדרך כלל לשעבר, או יהודים, שמזדהים באופן מוחלט עם האוייב ומעוניינים במחיקת ישראל ובגירוש/השמדת היהודים, כמו גם אמריקאים שקוראים מוות לאמריקה, היא פתולוגיה נפשית עמוקה, ייחודית מבחינת היקפה רק למרחב היודו-נוצרי המערבי, ולא סתם. אני לעולם לא אראה בכך תופעה לגיטימית ונורמלית.

• אהבתי 6

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, יובל .מ. כתב:

יום שמשתחרר תיעוד נוסף של ירדן ביבס נחטף לעזה וחוטף מכות מעשרות מחבלים "בלתי מעורבים", היועמשית והנציגים שלה מתחבטים בשאלה השאלה הקשה של למה מחבלי הנוחבה לא מקבלים פירות ושנקניקיות שהם מקבלים זה לא בריא.

רק אדם עם חשיבה מעוותת של יפה נפש יכול לחשוב על דברים כאלה. מגיע להם שליש כוס מים ביום עם לחם מחודש שעבר במקרה הטוב.

לא יודע מה המחבלים אוכלים, אבל אתה אוכל את הספינים של בן גביר, בלי מלח ופלפל ועוד מבקש קינוח.

הניסוח האמיתי צריך להיות:

ביום שבו 133 שבויים מוחזקים בעזה, הצבא מדשדש בכניסה לרפיח, חיזבאללה פינה לנו חבל ארץ בצפון וגובה מאיתנו קורבנות והאירנים יורים עלינו מבול של טילים ללא תגובה, הממשלה מעדיפה שתתעסק בספינים על היועמשית ולא בכשלון המתמשך שלה.

• אהבתי 8

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, פינדר כתב:

לא יודע מה המחבלים אוכלים, אבל אתה אוכל את הספינים של בן גביר, בלי מלח ופלפל ועוד מבקש קינוח.

ביום שבו 133 שבויים מוחזקים בעזה, הצבא מדשדש בכניסה לרפיח, חיזבאללה פינה לנו חבל ארץ בצפון וגובה מאיתנו קורבנות והאירנים יורים עלינו מבול של טילים ללא תגובה, הממשלה מעדיפה שתתעסק בספינים על היועמשית ולא בכשלון המתמשך שלה.

מה בן גביר? האנשים שלה העלו את זה בדיונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, פינדר כתב:

גם זה נכון

וגם זה

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

ביום שמשתחרר תיעוד נוסף של ירדן ביבס נחטף לעזה וחוטף מכות מעשרות מחבלים "בלתי מעורבים", היועמשית והנציגים שלה מתחבטים בשאלה השאלה הקשה של למה מחבלי הנוחבה לא מקבלים פירות ושנקניקיות שהם מקבלים זה לא בריא.

גם הממשלה מזיקה וגם היא.

שלא תדאג למחבלים ולא תתן סיבה לממשלה להתעסק איתה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, יובל .מ. כתב:

מה בן גביר? האנשים שלה העלו את זה בדיונים.

הוגשה עתירה לבג"ץ על אוכל למחבלים. במסגרת ההכנות לתשובה לעתירה וכדי להבין את הנושא נציגי היועמ"שית שאלו שאלות. בן גביר הציג את זה כאילו יועמ"שית דואגת למחבלים. שר משה ארבל ענה לו וישר תקפו אותו שהוא דואג לתפקיד שופט בעתיד.

https://rotter.net/forum/scoops1/845601.shtml

• אהבתי 4
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

זה משנה מאוד כיוון שלמוסדות המדינה יש מחוייבות לשרת את כלל האזרחים ללא משוא פנים, חברה פרטית לעומת זאת יכולה לעשות מה שבז** שלה (במסגרת הרגולציה).

זה הציטוט המלא של ברק:

ציטוט

צריך להבין שבית המשפט העליון הוא משפחה אחת, גם אם יש דעות שונות. טובתה של המדינה היא שיהיה בית משפט קוהרנטי, שהיחסים בו יהיו כמו במשפחה, עם כל חילוקי הדעות. אי אפשר להכניס למערכת הזו מישהו שאיננו חלק מהמשפחה

הוא לא אמר ״אי אפשר להכניס למערכת הזו מישהו שאינו עבר ראיון עבודה״, או ״אי אפשר להכניס למערכת הזאת מישהו שאינו קומפטנטי״. הוא ידע בדיוק מה הוא אומר.

לפני שעה, פינדר כתב:

רגע רגע, חשבתי שזה דווקא לא חכם להגיב, ושביבי יהרוס את כל התכניות אם יגיב?

עריכה אחרונה על ידי MostlyWicked
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, קורן בן אשר כתב:

בגני, אתה מכיר אותי וירטואלית מספיק זמן כדי לדעת שאני לא מתכוון לסתם "סמולנים", אלא לאנשי שמאל רדיקלי מהגרעין הקשה, מהז'אנר של מעריצי יודית באטלר ונורמן פינקלשטיין שר"י. אלה אותם הצאצאים הרוחניים של המערביים תומכי סטאלין, מאו ופול פוט לפני עשרות שנים. מהבחינה הזו, אכן 100 שנה עברו ולא השתנה כלום.

ברור, אני לא בא אליך בטענות או משהו. אני שמאלן קיצוני, בטח יחסית לפורום הזה או לממוצע בישראל. וגם אני לא מתחבר לתפיסה הקיצונית שאתה מתאר. 

יכול להיות שהתופעה גם קיימת רק במרחב היהודו-נוצרי, לא יודע, לא השקעתי בזה הרבה מחשבה. קשה לי עם התאורים האלו לא ממך ספציפית, אלא בכלליות, באקלים הפוליטי הישראלי. כי בממוצע אצל חלק לא מבוטל מתומכי הקואליציה הנוכחית, או סתם הימין הדתי או החרדים, "שנאה עצמית" ו-"אוטואנטישמיות", יחד עם "עלילות דם", זה טענות יותר מדי פופולריות שנזרקות נגד כל מי שלא מיישר את הקו איתם.

• רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, MostlyWicked כתב:

רגע רגע, חשבתי שזה דווקא לא חכם להגיב, ושביבי יהרוס את כל התכניות אם יגיב?

אני לא הבייס של נתניהו ובן גביר בכל מקרה. הספין מיועד אליך וליובל. שתתעסקו ביועמשית ובפיתות למחבלים, במקום בשאלות קצת יותר קשות מבחינת ממשלת הכשלון.

אתה מוכיח שזה עובד.

לפני כשעה, avngas כתב:

הוגשה עתירה לבג"ץ על אוכל למחבלים

הפשע גואה. יש טרור. מצב הבטחון בקרשים.

לבן גביר יש שני טריקים שהוא יודע לעשות. לחלק רשיונות לנשק ולפגוע בתנאים של אסירים. כשלמרבה הפלא הטריקים האלו לא משפרים את הבטחון, הוא חוזר להסית נגד היעמשית ובגץ והשמאל.

וה"ימנים" אוכלים את הפיתות העבשות האלו בתיאבון.

• אהבתי 6
  • מצחיק 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...