Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 12 דקות, Night Driver כתב:

חופש ץנועה במים הטריטוריאליים שלך, האפשרות לנהל סחר חוץ עצמאי והחופש להקים תשתיות אצלך הם חלק מהסממנים לכך שאתה לא תחת כיבוש.

לא דנו מי אשם בזה. רק אם הם חופשיים או לא.

גם לבנון וסוריה לא ממש חופשיות לעשות מה שבא להן בשטחן (ישראל "מחליטה" מה היא מאפשרת להכניס ומה היא מפציצה או משמידה). האם גם הם חיים תחת כיבוש ישראלי?

הגבלות מסוימות לא אומרות שאתה תחת "כיבוש".

לפני 13 דקות, פינדר כתב:

החיים שלך תותים.

כשסיפרתי על שיחה שלי עם תושב השטחים, החלטת שאני ממציא, כי התבלבלתי בפרט שולי (חיילים לעומת מאבטחים).

כשהפלשתינים נלחמים על מדינה  כבר עשרות שנים (בשטחי 67 או 48) וגם הקימו לשם כך ארגוני טרור וארגוני מחאה ואסירים ומתאבדים, אז אתה, גדי בוחן כליות ולב, מחליט שבסתר ליבם הם בעצם מתים עלינו ולא יכולים בלעדינו.

איפה ליאור,שיגיד שלא תיתן לעובדות לקלקל לך את התיאוריות.

"נלחמים על מדינה". הדבר היחיד שהם נלחמים עליו זה על השמדה של מדינת ישראל.

אבל זה לא סותר את זה שכל עוד מדינת היהודים קיימת, הם משום מה מעדיפים לחיות כאן, לעבוד כאן ולהינות ממה שלדמוקרטיה יש להציע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4853

• SlowRide

4693

• פינדר

3724

• m3x7r3m3

2926

לפני 17 דקות, gadik6 כתב:

הגבלות מסוימות לא אומרות שאתה תחת "כיבוש".

תלוי כמה מסויימות.

היו תקופות שאפילו כוסברה היה אסור להכניס לעזה ותחסוך מאיתנו את התיאורים כמה כוסברה מסוכנת ואיזה מטענים מכינים ממנה.

אלת הדרישות במומ להפסקת אש בעופרת יצוקה היה הכוסברה.

עריכה אחרונה על ידי Night Driver

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, gadik6 כתב:

גם לבנון וסוריה לא ממש חופשיות לעשות מה שבא להן בשטחן (ישראל "מחליטה" מה היא מאפשרת להכניס ומה היא מפציצה או משמידה). האם גם הם חיים תחת כיבוש ישראלי?

אההההה חלקית. איך היית מגדיר זאת?

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, gadik6 כתב:

באמת נדרש הסבר בנוגע לפער בין למנוע מאוכלוסיה גישה לתחבורה או לשלוט במסחר שלהם, לעומת תקיפה כירורגית של משלוח נשק?

באמת באמת?

לפני 3 שעות, gadik6 כתב:

"נלחמים על מדינה". הדבר היחיד שהם נלחמים עליו זה על השמדה של מדינת ישראל.

גם בפנטזיות הכי פרועות שלהם, הפלסטינים לא מסוגלים להשמיד את ישראל. מרתק לראות את הימין החזק והגיבור שאוכל סרטים מהנחשלות הפלסטינית. השמדת ישראל? איך בדיוק..? הם לא מצליחים לייבא כוסברה...

מנגד הם לא צריכים להתאמץ, הם צריכים סבלנות, יש מספיק כוחות פנימיים בישראל שעושים עבודה מצויינת בהריסת המדינה - בכל הגזרות, במקביל לסבלנות העולם שפוקעת ככל שהזמן עובר. פצצת זמן דמוגרפית על שטח מצומצם עם אוכלוסיה עויינת ותכנון לשליטה אינסופית, ומה שמפחיד אותך זה קסאמים וסכינים? You're barking at the wrong tree dude

**

image.png.967d40410b947fb471908d6c6676a283.png

image.png.224ced12c27351970b6cc858168843a9.png

נשבר הלב, [ס] יש מצב שעדי לא יוכל לזכות במכרזים ממשלתיים אם יורשע. מקווה שבית המשפט ייקח את זה בחשבון :( מי מאיתנו לא מחזיק סכין בשליפה למקרה שיעירו לו כשהוא מאיים על נשים ברחוב???

ספרתי, בסרטון רואים שלקח לו 3 שניות לדקור את יורי מהרגע שהמנוח פנה אליו. 3 שניות! לוקח לי חצי דקה רק לפתוח את הקסדה.

זמן תגובה מדהים לחלוטין, אם צה״ל היה משתמש בעדי מזרחים היה ניתן לכבוש את ג׳נין ברבע שעה, במקום כל הקשקושים האלו על שיקול דעת מודיעין אסרטגיה ושאר מונחים של סמולנים פחדנים.

וכן כן אני מבין שלא היה את מה שקרה בסרטון לפני זה, חסרות זוויות צילום וסאונד וייתכן שיורי לגמרי הביא את זה על עצמו. באמת שלא צריך להסביר. הרי מה הוא עשה שם באמצע הרחוב ולמה אשתו בכלל מצלמת אנשים זרים? אין עלינו לשפוט את מר מזרחי כי לא היינו שם וכו׳.

אבל עדיין, אני לא יכול שלא לחשוב שמשהו כאן לא בסדר. [/ס]רקזם

• אהבתי 1
  • מצחיק 3

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, RK כתב:

בחיאת, יש איזו מחלוקת שהם לא שם כדי לתקוע לחיילים אצבע בעין? הם שם במטרה ברורה ליצור פרובוקציות ולתעד את התוצאות. לא יותר ולא פחות.

וואלה יש מחלוקת.

המטרה של הפעילים (רובם לפחות) היא לסייע לתושבים שסובלים מאלימות ממוסדת של הצבא ואלימות עצמאית של המתנחלים. לפחות זו התפיסה של הפעילים, שחלק גדול מהם ציונים שגם שירתו בצבא.

במקרה של הקשישה שהוכתה, הפעילים ליוו פלשתינים שנמנע מהם למסוק את עצי הזית שלהם. המתנחלים זיהו אותם וירדו לתקוף אותם והצבא הגיע אחר כך. זה לא שבאו וחיפשו חיילים להתגרות בהם, כמו שאתה מצייר את זה.

וכן, חלק מהמטרה היא גם לעורר רעש. הזכות למחאה. אותה זכות שבן גביר ותומכיו יודעים לנצל עד תום. אחרי הכל אם מדובר בשטחי ישראל, כמו שהמתנחלים רוצים, אז אין סיבה למנוע דווקא מפעילי שמאל להגיע לשם.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, oryo כתב:

image.png.224ced12c27351970b6cc858168843a9.png

מדהים שדווקא תקנה 380 יותר מפחידה אותו מאשר האקט של לקיחת חיים של בנאדם - אנחנו חיים בעולם מוזר

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, קורן בן אשר כתב:

עזוב, זה העורך-דין מדבר מגרונו.

נשמע כמו עורך דין ששלחו אותו כדי להכניס את ע.מ. לכלא.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, mikyl כתב:

אל תעשה לעצמך הנחות. רצח רבין זה עבריינות פוליטית. רצח של אמיל גרינצווייג זה עבריינות פוליטית. טבח מערת המכפלה זה עבריינות פוליטית. טבח שביצעה עמי פופר זה עבריינות פוליטית. מחתרת יהודית וטרור ערבי זה עבריינות פוליטית. וזאת רק רשימה חלקית.

הפגנה מחאה והתנגדות פוליטית זה אחד הדברים החשובים בדמוקרטיה (ואתה יודע איזה מדינות מגדירות את זה כפעילות טרור)

רצח לא

לפני 15 שעות, mikyl כתב:

אל תעשה לעצמך הנחות. רצח רבין זה עבריינות פוליטית. רצח של אמיל גרינצווייג זה עבריינות פוליטית. טבח מערת המכפלה זה עבריינות פוליטית. טבח שביצעה עמי פופר זה עבריינות פוליטית. מחתרת יהודית וטרור ערבי זה עבריינות פוליטית. וזאת רק רשימה חלקית.

הפגנה מחאה והתנגדות פוליטית זה אחד הדברים החשובים בדמוקרטיה (ואתה יודע איזה מדינות מגדירות את זה כפעילות טרור)

רצח לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הפגנה ומחאה ויש אלימות וקריאה לאלימות 

להוריד שלטון בכוח הזרוע והנשק או לקרוא לזה זו לא מחאה אלא טרור.

איך מסתדר מצד אחד זכות בסיסית ומהצד השני למנוע אותה מפעילי שמאל?

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, gadik6 כתב:

בינתיים הם חיים תחת הכיבוש יותר טוב מאיך שאחיהם גרים במדינות ערביות אחרות.

זה הטיעון הכי אדיוטי/אינפנטילי/מפגר/טיפשי של תומכי הכיבוש, ולא זה לא שאני חושב
שיש פתרון בדור הזה או בדור הבא.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החייל שהתבטא פוליטית נזרק לכמה ימים בכלא ואני מקווה שבהמשך גם יודח.

דובון האכפת לי בן גביר מיהר והמשיך להזריק פוליטיקה רעה לצבא בשם הפופוליזם הזול.

עם תוצאות אי אפשר להתווכח, המוני סתומים הצביעו לו. חבל רק על המדינה.

• אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, farkash7 כתב:

דובון האכפת לי בן גביר מיהר והמשיך להזריק פוליטיקה רעה לצבא בשם הפופוליזם הזול

לא רק הוא, כל תומכי אזריה ובראשם ינון מגל התעוררו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, oryo כתב:

גם בפנטזיות הכי פרועות שלהם, הפלסטינים לא מסוגלים להשמיד את ישראל. מרתק לראות את הימין החזק והגיבור שאוכל סרטים מהנחשלות הפלסטינית. השמדת ישראל? איך בדיוק..? הם לא מצליחים לייבא כוסברה...

מה הקשר בין מה שאני הגבתי עליו לבין מה שאתה כתבת?

אני טענתי שהם לא "נלחמים" על מדינה אלא נלחמים על השמדת המדינה שלנו. אם הם יכולים או לא יכולים זה בכלל לא קשור לדיון (הם לא יכולים, אבל הם בהחלט יכולים למרר לנו את החיים, כמו שראינו ב"מבצעים" קודמים, או במלחמה האחרונה מול חיזבאללה, שזה כנראה הכיוון אליו חמאס שואף).

אגב, אתה עברת לאחרונה לארה"ב, לא?   שם זה באמת מפחיד - מגפות ההשמנה והדיכאון של האמריקאים, הקיטוב ההולך וגובר בחברה, מיליוני המהגרים הלא חוקיים שמגיעים אליכם, הפשיעה הגואה בערים הגדולות ועוד ועוד, ככה שהייתי דואג קודם כל לגבי מה שקורה אצלך בבית.

לפני שעה, teyal כתב:

זה הטיעון הכי אדיוטי/אינפנטילי/מפגר/טיפשי של תומכי הכיבוש, ולא זה לא שאני חושב
שיש פתרון בדור הזה או בדור הבא.

הדבר האידיוטי היחיד כאן זאת התגובה שלך. תבין קודם את הקונטקסט, אחרי זה תצא בהצהרות.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...