Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

היה לי את הכבוד (המפוקפק) לחלק סלי אוכל לניצולי שואה באשקלון מספר פעמים בימים האחרונים.

איך אפשר לדבר על מוסר או רחמים כלפי הצד השני, כשאנחנו לא יכולים להגן על ניצולי השואה שלנו מהזוועות, מהפחד ולפעמים גם לא מהרקטות?

אחת הניצולות, שגרה בהוסטל לקשישים בעיר, סיפרה איך באחד המבצעים הקודמים, הבן שלה נהרג מפגיעה ישירה, יחד עם כל משפחתו. עכשיו היא לגמרי לבד.

העיר מתה בערב. כמעט ואין תנועה ברחוב, סופרים וחנויות סגורים. לא מעט מכוניות עם שמשות מנופצות, זירות נפילה שעדיין לא ניקו ועוד. המון תושבים עזבו את העיר.

בערב אחד שמעתי 3 אזעקות, ראיתי שריפה בשדה פתוח (שאף אחד לא מיהר לכבות, בגלל המצב), רקטה שנחתה לא רחוק מהבניין שהייתי בו, וגרמה להפסקת חשמל בכל השכונה, ואנשים שכבר נראה שלא איכפת להם מכלום.

ואחרי כל זה אני שומע מצה"ל הצהרות על כך שתקיפות בעזה מבוטלות כדי להימנע מפגיעה בחפים מפשע. וואט דה פאק?

עזה זה גרמניה הנאצית בגרסת 2023. כמו שלא ריחמו על הגרמנים בזמנו, אסור לנו לרחם עליהם. צריך לכתוש ולהחריב את עזה עד שהם יתחננו שנפסיק, או עד שלא ישאר מי שיתחנן.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4755

• SlowRide

4571

• פינדר

3604

• m3x7r3m3

2926

לפני 10 דקות, פריג'י כתב:

המצב של ביבי לפני שבועיים היה כזה שלא הייתה לו לגיטימציה לפתוח במלחמה.

והמצב שלו היום הוא שאין לו לגיטימציה להפסיק את המלחמה.

יש מעליו את ביידן בתור יו"ר וועדה קרואה, ומצדדיו את גנץ, איזנקוט וגלנט.

הוא מובל, והוא מופעל.

אני לא יכול לסמוך על הצ'מברליין הזה שיוביל לניצחון, אבל יש סיכוי שהוא ייגרר לשם (ואז כמובן ייקח קרדיט).

אגב, לדעתי העיכוב בהודעה על "הפצצת" בית החולים משרתת את חמאס ונתניהו. שניהם רוצים לעצור.

להבא, הצבא האיטי שלנו צריך להפציץ את התקשורת הבין לאומית בכל אירוע כזה, להאשים את חמאס ברשלנות פושעת. 

גם לפני שהם בטוחים במאה אחוז. 90 זה מספיק טוב.

זו הזירה. שם הקרבות. בתקשורת.

יש לך יותר מדי משרדי ממשלה שעסוקים בדיבורים בין עצמם מי עושה מה.

אתה חושב שיש פה איזשהוא יכולת לתת מענה מהיר? תשובה: בחיים לא.

גלית דיסטל - הבינה שהיא רק הורסת ופרשה בשיא. חלק מהשרים עדיין לא הבינו את זה ועדיין מאוהבים בטייטלים שלהם.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוקב אחר CNN, החברה הואילו בטובם לשנות את הכותרת, עכשיו מצבנו "השתפר": "Hundreds likely dead in Gaza hospital blast".

אני פורש למיטה, אם למישהו יש כוח לעקוב ולראות מתי החברה שם יואילו בטובם לעדכן את הכותרת למשהו שהוא פחות "ישראל מבצעת רצח עם".

• אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה של רה"מ, דובר צה"ל ואחרים הייתה שזה קרה עקב שיגור "כושל", הייתי מגדיר אותו מוצלח מאוד וירבו כמותו, על הפייק ושטיפת המוח של המחבלים ברחבי העולם לא ניתן להתגבר לא משנה כמה הוכחות תביא להם אין שם עם מי לדבר, הם נולדו כדי לשנוא לזרוע הרס ולמות שהידים כל זאת בזמן זעקות של איזה נביא מדומיין שהוא בכלל עכבר, המיץ של הזבל האנושי, הם מתפרסים בכל פינה בעולם כדי לזרוע את הרוע והטמטום שלהם, עד כה זה הולך להם יפה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתם מבינים למה, 5 דקות אחרי הפיצוץ, לא עלה הרמטכ"ל/רה"מ/מישהו בכיר מול מצלמה והצהיר שזה שיגור כושל של חמאס וישראל לא מפציצה בתי חולים מאוכלסים?

כי אני לא מבין.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הם צריכים לבדוק עובדות לפני שמתייצבים מול המצלמה. יש עשרות כלי טיים באוויר וגם תותחנים וחיל הים שמפגיזים. צריך לוודא שאף אחד לא פיספס את המטרה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. 

זו הטעות.

צריך לדבר בערבית.

קודם כל לצעוק את הגירסה שלנו שתישמע, שממילא ב-99% שהיא נכונה, ואח"כ לחפש הוכחות.

הקרב על דעת הקהל זה מה שהשרמוטות האלו יודעים לעשות פי אלף יותר טוב מאיתנו. בדיוק בגלל שאנחנו כלכך נזהרים.

עריכה אחרונה על ידי אליה
  • אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 5

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

איף, נו. מתי תפנימו ש "דובר צהל אמר" בכלליות לא אומר שזאת האמת.

בכלליות זה פי 1000 יותר אמת מאשר "חמאס אמר".

לפני כשעה, David32 כתב:

וכשמחוץ לישראל שומעים "דובר צהל אמר שזה הג'יהאד האיסלמי" זה כמו לשמוע "פוטין אמר שהושגו כול המטרות"

זה לא אמין.

זה לא אמין אצל ערבים/מוסלמיים, שמאל ראדיקלי ו"לוחמי זכויות האדם". אצל בן אדם נורמאלי זה לא פחות אמין מדברי דובר חמאס. אם לא יותר.

לפני 1 דקה, אליה כתב:

האם אתם מבינים למה, 5 דקות אחרי הפיצוץ, לא עלה הרמטכ"ל/רה"מ/מישהו בכיר מול מצלמה והצהיר שזה שיגור כושל של חמאס וישראל לא מפציצה בתי חולים מאוכלסים?

כי אני לא מבין.

פשוט היו צריכים לבדוק אם זה באמת לא אנחנו. כדי לא לשנות גרסאות אחר כך ולא להתנצל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הגאונים שלנו פשוט שתקו. נתנו לתעמולת החלאות לשלוט.

אפשר לפתוח מצלמה ולהגיד משהו כמו:

"צה"ל לא פוגע בבתי חולים/אזרחים.

אנו משוכנעים שזה שיגור של חמאס/ג'יהאד שהשתבש. נחקור ונעדכן בממצאים מחיישנים/מצלמות בהמשך."

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, אליה כתב:

כי אני לא מבין.

כי אם יש לך בעולם רשתות ענק כמו CNN או BBC שחמש דקות אחרי הפיצוץ כבר מפיצים את כל המסקנות של "ממשרד הבריאות הפלסטיני", אתה מבין שאין טעם בכלל ועדיף לבוא עם עובדות והוכחות. מי ששונא אותך זה לא ישנה לו דבר גם כך, אבל זה כן חשוב עבור הידידים שלנו ולכן רצוי לבוא עם עובדות ולא להשתמש בשיטות של התעמולה הנאצית הפלסטינית. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, אליה כתב:

אבל הגאונים שלנו פשוט שתקו. נתנו לתעמולת החלאות לשלוט.

אפשר לפתוח מצלמה ולהגיד משהו כמו:

"צה"ל לא פוגע בבתי חולים/אזרחים.

אנו משוכנעים שזה שיגור של חמאס/ג'יהאד שהשתבש. נחקור ונעדכן בממצאים מחיישנים/מצלמות בהמשך."

הגאונים שלנו אמרו דבר בדיקה. וזה היה נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גודל האירוע הזה משמעותי מאוד, יש מהומות בירדן, לבנון, עיראק, טורקיה, איראן, שבדיה - בחלק מהמדינות מדובר על מספר מקומות של מהומות.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, פרקתי.

עכשיו אני שוקל להעמיס את המשפחה לטיול לגרמניה לחודש, לצפות משם על המתרחש..

😝

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו חטפנו על שירין אבן טיזי מאל גזירה.

1. עד היום לא בטוח מי הרג אותה

2. צה"ל בהתחלה קבע שלא

3. ואז תחקירים של גורמים זרים קבעו שדווקא כנראה שכן.

4. ואז צה"ל קבע שיש מצב ולקחת אחריות.

הנזק התדמיתי מהכחשה מיידית יותר חמור מאשר ההרג עצמו 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...