Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

עוד צעד לחיזוק הדמוקרטיה, מטעם הקואליציה שרק רצתה לסדר משהו קטן בדמוקרטיה פה.

image.thumb.png.997dd297d56fdfe1dce33636791722bf.png

• אהבתי 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4901

• SlowRide

4771

• פינדר

3786

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון

או שהליצן הזה לא שמע על vpn, או שהוא עובד בשביל חברה שמספקת את השירות הזה.

• מצחיק 5

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לך vpn? ומה אתה צריך יוטיוב?

פה תקבל את כל המידע שצריך:

image.thumb.png.e825bcbdd8a636030769dfa36d52a8da.png

אגב, למי שמזלזל ואומר, יש vpn, אז מה הבעיה.

הבעיה היא שרוב האנשים לא יודעים מה זה. אני אישית מעולם לא השתמשתי בvpn, מעבר לזה שנדרש לחיבור מהבית לעבודה.

אני בטוח שבמקרה הצורך אני אדע להשתמש בזה, אבל 90% מהאזרחים פשוט יקבלו פחות מידע חופשי ויותר מידע מטעם השלטון וזה יותר ממספיק בשביל לשמור את המצביעים שלהם.

• אהבתי 3

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לזלזל. המשיחיים, כן כן, גם בליכוד, מוכיחים פעם אחר פעם אחר פעם אחר פעם שהם לא מבינים מה זה דמוקרטיה ו\או מדינה מערבית. ככל שיהיה להם חלק גדול יותר בשלטון בישראל, כך כולנו נסבול יותר ונהייה פחות חופשיים. כשאני אומר "אנחנו", אני כמובן מתכוון ליהודים כשרים, חתוכים איפה שצריך וכו'. אחרים שיגידו תודה שלא מטרנספרים אותם לירח.

העיקר שחצי מהם שכנעו אותם עצמם שהם זה הליברלים והדמוקרטים וחסידי הכלכלה החופשית היחידים במזרח התיכון, ברמה שהמופרעים ביותר מהם אשכרה מספרים אחד לשני שכל אלו זה בעצם ערכים יהודיים דתיים, והעולם חייבים אותם לעולם התורני.

• אהבתי 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזו בדיוק הסכנה של הציונות הדתית , עוד כת ביהדות שעם החינוך לעליונות הגזע שלהם הם הולכים עם הזחיחות הזו לכל מקום ובטוחים שהם טובים וערכיים יותר מכולם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 36 דקות, פינדר כתב:

אגב, למי שמזלזל ואומר, יש vpn, אז מה הבעיה.

הבעיה היא שרוב האנשים לא יודעים מה זה. אני אישית מעולם לא השתמשתי בvpn, מעבר לזה שנדרש לחיבור מהבית לעבודה.

אני בטוח שבמקרה הצורך אני אדע להשתמש בזה, אבל 90% מהאזרחים פשוט יקבלו פחות מידע חופשי ויותר מידע מטעם השלטון וזה יותר ממספיק בשביל לשמור את המצביעים שלהם.

גם אני אף פעם לא השתמשתי בזה, והסיבה שאני בכלל מכיר את זה היא מיוטיוברים שחיים במדינות מתקדמות יותר מאיתנו ורוצים לראות סדרות שחסומות אצלם במדינה...

הבעיה פה היא לא היכולת לתפעל vpn אלא זה שבכלל למדינה תהיה יכולת לחסום לנו אתרי אינטרנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאמרתי צפון קוריאה צחקו עליי.

שלב אחרי שלב אנו נהפכים יותר ויותר צפון קוריאה.

עוד מעט ערוץ 13 יהיה כמו ערוץ 14 וכשנפתח בערב את הטלוויזיה נראה בלופים מוקלטים את האיש עם השיער הסגול נואם לנו בטלוויזיה. זה לא הזמן להתלונן. אנו במלחמה כדי שהנוכל ימשיך להיות על הכסא.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, יבגניפ כתב:

אחרים שיגידו תודה שלא מטרנספרים אותם לירח

כן. עבור אזרחים ערבים חופש הביטוי כבר נפגע קשות.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, פינדר כתב:

כן. עבור אזרחים ערבים חופש הביטוי כבר נפגע קשות.

לא, זה שקר.

חופש הביטוי לערבים עדיין תקף, היכולת להגיד "וואלה הציונים האלה רוצחים תינוקות ושותים את הדם" קצת פחות. או להגיד על קשישה בת 85 שנחטפת "היא בדרך לכיף חיים".

בלי קשר לזה שקרעי מטומטם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

לא, זה שקר.

טוב, אם יובל קבע בפסקנות.. הויכוח נגמר.

כולם משקרים.

זה סתם אחד ששוטרים פשטו על הבית שלו באישון לילה כאילו הוא ראש מאפיה (בעצם ראשי משפחות פשע חוגגים. המשטרה לא נוגעת בהם). בסוף לא הוגש כתב אישום.

https://www.shomrim.news/hebrew/one-side-freedom

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

היכולת להגיד "וואלה הציונים האלה רוצחים תינוקות ושותים את הדם" קצת פחות.

הרשתות מלאות בתגובות בסגנון  כל הערבים מחבלים ושצריך להרוג את כולם ועוד. יש לך דוגמה למעצר של יהודי?

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

בלי קשר לזה שקרעי מטומטם.

אני חולק על דעתך.

הוא לא מטומטם. הוא חלק ממהלך מאורגן ומנוהל שנועד לבסס שליטה של השלטון הימני בתקשורת.

נתניהו מאז שחזר לשלטון לפני כ15 שנה, שם דגש חזק מאוד על שליטה בתקשורת.

היתה לו תוכנית מסודרת. מישראל היום ועד ערוץ המסורת שהתגלגל והפך לערוץ 14.

אם יש משהו שבו נתניהו מתגלה כאיש ניהול מבריק, ביצועיסט בלתי נלאה ובעל חזון מרחיק לכת, זו ההשתלטות שלו על התקשורת, מכל כיוון אפשרי. עיתונות כתובה, אינטרנט, רדיו וטלויזיה.

הלוואי שהיה משקיע את כל הכשרון הזה בטובת הציבור והמדינה ולא בטובתו האישית והמשפחתית.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001242509

עריכה אחרונה על ידי פינדר
  • אהבתי 4

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ומה זה בדיוק "הנרטיב הציוני" שאסור להתבטא נגדו?

עוצרים מדגמית ועושים מזה קרנבל כדי להפחיד אחרים. אין יכולת אמיתית לעצור כל מי שכותב פוסט.

והנה יהודי שעצרו אותו על ריסוס כתובות שנאה

https://www.google.com/amp/s/www.israelhayom.co.il/news/crime/article/15010795%3famp=1

שים לב איך כל הכתבות האלה, בין אם זה יהודי או ערבי, מתבכיינים כאילו תפסו אותם גונבים תפוח מהשוק אחרי יומיים בלי אוכל...

לא שאני בעד המהפכה של ביבי בתקשורת אבל לחופש הביטוי יש מגבלות. זה לא חופש מוחלט. 

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, SlowRide כתב:

ומה זה בדיוק "הנרטיב הציוני" שאסור להתבטא נגדו?

עוצרים מדגמית ועושים מזה קרנבל כדי להפחיד אחרים. אין יכולת אמיתית לעצור כל מי שכותב פוסט.

והנה יהודי שעצרו אותו על ריסוס כתובות שנאה

https://www.google.com/amp/s/www.israelhayom.co.il/news/crime/article/15010795%3famp=1

אל תפריע לפינדר עם עובדות

לפני 43 דקות, פינדר כתב:

טוב, אם יובל קבע בפסקנות.. הויכוח נגמר.

כולם משקרים.

זה סתם אחד ששוטרים פשטו על הבית שלו באישון לילה כאילו הוא ראש מאפיה (בעצם ראשי משפחות פשע חוגגים. המשטרה לא נוגעת בהם). בסוף לא הוגש כתב אישום.

https://www.shomrim.news/hebrew/one-side-freedom

אני לא אתנצל על השטויות האלה. מדובר באנשים שהראו תמיכה ב"מאבק הפלשתיני" (קרי=תמיכה בטרור),  כמו שאפשר לראות בקריקטורה שאחד מהם פירסם:

image.png.cb8b2a2e0644a3dad70699ab38564918.png

אם זה לא נעים לך, שיהיה.  זה לא "פגיעה בדמוקרטיה" או שקר כזה, אם כבר, כמו שאמרתם פעם אחר פעם במהלך הנסיונות של הליכוד לבצע את הרפורמה, "דמוקרטיה מתגוננת".

שיעלה פוסט שקורא לשחרור של התינוקות של משפחת ביבס במקום להתלונן על "סיקור שונה לישראל". כישראלי הוא אמור להיות שמח מזה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, פינדר כתב:

אני חולק על דעתך.

הוא לא מטומטם. הוא חלק ממהלך מאורגן ומנוהל שנועד לבסס שליטה של השלטון הימני בתקשורת.

נתניהו מאז שחזר לשלטון לפני כ15 שנה, שם דגש חזק מאוד על שליטה בתקשורת.

היתה לו תוכנית מסודרת. מישראל היום ועד ערוץ המסורת שהתגלגל והפך לערוץ 14.

אם יש משהו שבו נתניהו מתגלה כאיש ניהול מבריק, ביצועיסט בלתי נלאה ובעל חזון מרחיק לכת, זו ההשתלטות שלו על התקשורת, מכל כיוון אפשרי. עיתונות כתובה, אינטרנט, רדיו וטלויזיה.

הלוואי שהיה משקיע את כל הכשרון הזה בטובת הציבור והמדינה ולא בטובתו האישית והמשפחתית.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001242509

מזכיר לי את הטענות של הערבים על רצח עם. מאז ה"כיבוש" מספר הערבים עלה לאין שיעור כך שאנחנו די פח בביזנס הזה של רצח עם.

ככה הימין "משתלט" על התקשורת כשבכל ערוצי המיינסטרים יש ייצוג מינימלי לאנשי ימין  שמהווים לפחות חצי מהאוכלוסיה היהודית בישראל. מילא הערוצים המסחריים, אבל העיוות בייצוג כל קשת הדעות בתאגיד ובגלי צה"ל ממומן ע"י הציבור.

מה הפלא שקם ערוץ שמשמיע קולות שחורגים מבליל הדעה האחת* של הערוצים האחרים

*להוציא את עמית סגל וקלמן ליבסקינד

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, יובל .מ. כתב:

אני לא אתנצל על השטויות האלה. מדובר באנשים שהראו תמיכה ב"מאבק הפלשתיני" (קרי=תמיכה בטרור),  כמו שאפשר לראות בקריקטורה שאחד מהם פירסם:

image.png.cb8b2a2e0644a3dad70699ab38564918.png

זה משהו שחוצה את הגבול של חופש הביטוי?

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...