Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

ספריאל, אתה חייב להתרגל להבין את ההקשר לפני שאתה יורה.

אף אחד לא אמר שיש בעייה עם מימון.

תחזור כמה הודעות למעלה.

• אהבתי 1

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4891

• SlowRide

4759

• פינדר

3775

• m3x7r3m3

2926

לפני 17 דקות, עדי-אל כתב:

יש כאן התנגדות לממשלה 

לא למשטר 

15 שנים הממשלה שלטה ללא התנגדות.

ברגע שנעשה נסיון לשנות את המשטר, התעוררה התנגדות.

הטיפול "המוצלח"  של הממשלה במשבר הזה ובזה שאחריו(7/10)

רק מחזקים את ההכרה שההתנגדות היתה במקום.

• אהבתי 5
  • מצחיק 1

מסי זה לא רק כדורגל,אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, snoop90 כתב:

כי המדינה חייבת להגן על אזרחיה.

כל המחבלים הן בני תמותה ותמיד ישארו ככה.

היסטוריה ידועה במקרים שמדינות "נכנעו" לדרישות של טרוריסטם ואז במהלך מספר שנים לאחר מכן, הרגה אותם.

נכון. 

מדינה צריכה להגן על  כל אזרחיה וזה אומר לפעמים להקריב קצת כדי להציל הרבה 

ההיסטוריה גם מראה שמי שנכנע לחוטפים מקבל עוד חטיפות.

הבעיה שלי היא לא שחרור המחבלים ומצידי שכולם ישוחררו עד האחרון שבהם אבל לא ליוש ולא למזרח ירושלים. מה שמפריע לי זה השארת חמאס כשליט וריבון בעזה.

לפני שעתיים, snoop90 כתב:

כשהמדינה עושה עסקה עם ארגון טרור, היא לא מחוייבת לשום סעיף בעסקה הזו.

היום שיחררת מחבלים והוצאת כוחות. מחר אתה הורג את המחבלים ומכניס כוחות חזרה.

אם זה לא קורה בפועל, כמו בעסקת שליט - זאת בעיה, אבל בעיה מסוג אחר.

אתה חושב שהם מטומטמים?

הסכמים כאלה מלווים בערבויות בינלאומיות.

לפני כשעה, yd b-4 כתב:

שהו אמר שיש בעיה? פינדר שאל מי מממן עניתי שאין לי מושג אבל כנראה שיש מי ששופך הרבה כסף

יש מימון המונים ובעלי מקצוע שמתנדבים.

ומי מממן את כרזות הימין?

• אהבתי 2

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Night Driver כתב:

אתה חושב שהם מטומטמים?

הסכמים כאלה מלווים בערבויות בינלאומיות.

כן. אני חושב שהם מטומטמים. 

הם הכניסו את עצמם לתוך בור עמוק כ"כ שאין להם דרך לצאת ממנו.

הם סימנו את עצמם בתור מטרה וככה זה ישאר עד סוף חייהם. היום סינואר יחגוג ניצחון ומחר יחסלו אותו. את בין לאדן חיסלו 10 שנים אחרי 9\11.

לארגון טרור אין זכויות ואין חובות ולכן לא באמת ניתן לערוך איתו הסכם - כי אין ישות שתשפוט ואין ישות שתאכוף.

לגבי ערבויות - איזו מדינה תטיל על ישראל סנקציות במקרה ולא תעמוד בהסכם עם ארגון טרור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כל המדינות שיחתמו כערבות על הסכם כזה יטילו על ישראל סנקציות במידה ונפר את ההסכם.

בגלל זה, זה מטומטם ולא צריך להיכנס לזה בכלל. 

לדעתי, זה שמדינות מערביות, בניהן המעצמה החזקה בעולם, נותנות ערבות לארגון טרור שעשה פשעים נגד האנושות זה בושה וחרפה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, snoop90 כתב:

כן. אני חושב שהם מטומטמים. 

הם הכניסו את עצמם לתוך בור עמוק כ"כ שאין להם דרך לצאת ממנו.

הם סימנו את עצמם בתור מטרה וככה זה ישאר עד סוף חייהם. היום סינואר יחגוג ניצחון ומחר יחסלו אותו. את בין לאדן חיסלו 10 שנים אחרי 9\11.

לארגון טרור אין זכויות ואין חובות ולכן לא באמת ניתן לערוך איתו הסכם - כי אין ישות שתשפוט ואין ישות שתאכוף.

לגבי ערבויות - איזו מדינה תטיל על ישראל סנקציות במקרה ולא תעמוד בהסכם עם ארגון טרור?

בינתיים המטומטמים האלה חיים והיישובים שלנו מתים.

ואת ההסכם אתה חותם, המדינות חותמות ערבות ואף אחת לא תתלכלך ותשתתף בנוכלות שאתה מתכנן לא בגללך אלא כי הן דואגות לשם שלהן 

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהמחבלים יכולים למות ממחלה, תאונת דרכים, התרסקות מטוס, כדור שנפלט, עצם של עוף או כבש שנתקעה בזויית לא משהו בגרון, חתך לא סימפטי בגילוח וכו'.

לא צריך תמיד להתנהג בברוטליות מוומטמת שתביא עלינו סנקציות. אפשר גם תחכום.

בתחבולות תעשה לך מלחמה.

באין תחבולות ייפול עם ותשובה ברוב יועץ.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, snoop90 כתב:

כשהמדינה עושה עסקה עם ארגון טרור, היא לא מחוייבת לשום סעיף בעסקה הזו.

היום שיחררת מחבלים והוצאת כוחות. מחר אתה הורג את המחבלים ומכניס כוחות חזרה.

אם זה לא קורה בפועל, כמו בעסקת שליט - זאת בעיה, אבל בעיה מסוג אחר.

אז אתה מוכן לחרם בינלאומי? אמברגו נשק מהאמריקאים? מעצר בכירים ישראלים בחו"ל?

כי אם אתה מדינה וחתמת על חוזה עם ערבות של מדינות אחרות, אתה לא יכול לעשות מה שבז*ן שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אומר שאם יש הסכם כלשהוא עם עזה זה לא אומר שום דבר לגבי הצפון.

אפשר וצריך לפעול בשני הצדדים.

יעני לחתור להסכם בונה הישגים, יעני לפני הכל להחזיר כמה שבויים וכמה מחבלים, בשביל להראות רצינות ואז להתחיל לדבר.

אחרי שנחתם הסכם, להמשיך אותו ואחרי שהכל מתניע וזז, לחזור למלחמה בצפון.

אבל זה כנראה גדול מדי או שצריך פינה נוספת לביבי..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 24 דקות, פריג'י כתב:

חלק מהמחבלים יכולים למות ממחלה, תאונת דרכים, התרסקות מטוס, כדור שנפלט, עצם של עוף או כבש שנתקעה בזויית לא משהו בגרון, חתך לא סימפטי בגילוח וכו'.

לא צריך תמיד להתנהג בברוטליות מוומטמת שתביא עלינו סנקציות. אפשר גם תחכום.

בתחבולות תעשה לך מלחמה.

באין תחבולות ייפול עם ותשובה ברוב יועץ.

מדובר באלפים, שכל רגע שהם בחיים זה רגע שהם מתכננים להוציא לפועל פיגוע נגד ישראלים. אין לך שנים לבזבז כדי לארגן לכל אחד תאונה.

מעבר לעובדה שזה בושה וחרפה שמדינות מערביות נותנות לטרוריסטים האלה ערבות שלא תפעל לחסל אותם. לא צריך להגיע בכלל למצב הזה שמנרמל טרור.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב לדיסוננס בין כמה התנגדות עזה יש לעסקה, ובין כמה אפס התנגדות יש לעסקה שבוצעה.

מכאן עולה, לכאורה, שההתנגדות איננה קטגורית ל"עסקה עם ארגון טרור" אלא לעסקה בתנאים מופקרים, לכאורה. אבל הדיון הציבורי לא באמת עוסק באחרון אלא בעיקר בראשון, בזמן שאף אחד (בפורום) לא מביע התנגדות לעסקה שהתרחשה. 

אם רוצים חטופים בבית אז עושים עסקה כלשהי, אם מחליטים לוותר עליהם כי יותר חשוב לעשות משהו אחר - אז מגדירים היטב מה זה הדבר האחר ומנסים לבצע. ממשלת ישראל והאלקטורט שלה בוחרים לא בזה ולא בזה. אני מבין את הפוזיציה הגורסת כי לעתים צריך להקריב אנשים בשביל ה"Greater Good" - רק שלא ברור לי מהו אותו גרייטר גוד, בהינתן שאני לא ילד בן שלוש ומבין ש"נצחון מוחלט" זו לא מטרה אלא סאונדבייט שיווקי. 

בשורה התחתונה נראה שאנחנו מקריבים את החטופים ואת הצפון, בשביל לחסל את החמאס. מי שמאמין שזה Good trade - או אפילו feasible trade, לדעתי לא מחובר למציאות. ישראל לא יכולה לחסל את חמאס אלא בעיקר לפגוע לו בתשתיות, ולישראל אין כרגע (לכאורה) אף תכנית אופרטיבית ליום שאחרי. מתישהו היא תצא מעזה ותשאיר למעלה מ60% אנשים שאיבדו בני משפחה, וואקום. עבור הסיטואציה הזו נראה שממשלת ישראל מוכנה להקריב את החטופים שנותרו בחיים, ולוותר זמנית (אני מקווה) על הריבונות בצפון. 

זו האסטרטגיה..? 

הולי. שיט. 

**

הציטוט של זה שאמר שבן גביר לא באמת התנגד לעסקה, קורע. מבהיר את רמת האינטגריטי של חלק מחברי המחנה הזה, שמוכנים לעוות את המציאות האובייקטיבית המתועדת ע"מ שתתיישב להם עם האג'נדה. אפס כבוד עצמי. 

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • אהבתי 2

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Shmulik_Miata כתב:

נו אז מה? אין בזה שום דבר פסול. יש כאן התנגדות למשטר וזה לגיטימי לצאת בסרטוני תעמולה. 

אחלה החלהםשל פרסומת, השאלה היא מי משלם עליה.

כי על הפרסומות של מאנדיי דוטקום דיי ברור מי משלם.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, oryo כתב:

אם רוצים חטופים בבית אז עושים עסקה כלשהי, אם מחליטים לוותר עליהם כי יותר חשוב לעשות משהו אחר - אז מגדירים היטב מה זה הדבר האחר ומנסים לבצע. ממשלת ישראל והאלקטורט שלה בוחרים לא בזה ולא בזה. אני מבין את הפוזיציה הגורסת כי לעתים צריך להקריב אנשים בשביל ה"Greater Good" - רק שלא ברור לי מהו אותו גרייטר גוד, בהינתן שאני לא ילד בן שלוש ומבין ש"נצחון מוחלט" זו לא מטרה אלא סאונדבייט שיווקי. 

אני חושב שניצחון כמעט מוחלט מבחינת השמדת יכולת היה אפשרי ביותר, אם היו מקבלים החלטות יותר מהר בתחילת המלחמה, כשהיה אינסוף אשראי בינלאומי לעשות מה שבא לנו. אני חושד שהמלחמה נמשכת יותר זמן ממה שצריך פשוט כי אם היא נגמרת ההנהגה יודעת שהיא הולכת הביתה.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...