Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 38 דקות, Night Driver כתב:

מזכיר לך שיש מלל, שר.ודיעין ועוד כמה גופים ממשלתיים שתפקידם הוא בדיוק להתריע על הדברים האלה. איפה הם?

השאלה אם התריעו ולא עשו כלום עם ההתראות שלהם? בדיוק כמו בכיפור

https://youtu.be/gmfw1m1TRfA?feature=shared

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4889

• SlowRide

4752

• פינדר

3774

• m3x7r3m3

2926

לפני 52 דקות, Night Driver כתב:

מזכיר לך שיש מלל, שר.ודיעין ועוד כמה גופים ממשלתיים שתפקידם הוא בדיוק להתריע על הדברים האלה. איפה הם?

שר מודיעין זה בלוף. ידוע

מל"ל צודק. משום מה לא מבליטים את חלקו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, עדי-אל כתב:

לאורך כל השנים מתעסקים בפיפי וקקה. מה הוא אכל, מי אשתו לבשה ואם יאיר הפליץ 3 פעמים בבית. זאת רכילות זולה, לא ביקורת

פעם הייתי אומר שביבי לא כל כך טוב כמו שמעריציו טוענים ולא כל כך רע כמו דשונאיו טוענים... אני כבר לא משתמש במשפט הזה...

נחלק את זה לכמה חלקים:

1.כמובן שיש את הבולשיט שהעיתונות מתעסקת בה,   הפיפי קקה, כנראה שהוא נותן סיבה וכנראה שגם מחפשים אותו יותר מאחרים

2.יש את החלק הלא ראוי,  דוגמא שמנהיגי צריך לתת לעמו -  גם אם הוא לא חי בצניעות ולא לוקח אחריות , אם הסיפורים של זריקת נעליים על עובדים זה מבחינתי לא מתקבל , היית מוכן שיזרקו על אמא שלך או על אישתך נעל בעבודתם יצרחו עליהן וישפילו אותן כך? מקרה אחד קורה , יש יותר מדי סיפורים 

3. הדברים המהותיים -

תסתכל מה כתבתי אתמול בערב ופורסם כאן קודם על התרגיל שכנראה עשה למשפחות חטופים כשהכניס בעורמה אנשים שמתנגדים לשיחרורם כאילו הם אחד מהנציגי משפחות, ולבסוף פרסום של סיכום הפגישה פורסם משהו אחר ממה שנאמר-  איך אפשר לסבול ולהגן על זה? שיהיה האדם הכי חכם בעולם זה לא מעניין, על משפחות שכולות?! אני ממש מקווה שמתברר שזה לא נכון,  יש יותר מדי אינדיקציות לכאלה דברים, זה לא שנאה לשם שנאה , אם ביבי היה מתנהג בענייניות מבטיח שאשבח אותו, בדיוק כמו הביקורת שיש לי על חרדים שלא מתגייסים ואני מצדיע לכל אחד שפנה לצבא להתגייס -  שאפו וחיבוק.

יש פה דברים לא קטנים מעבר לזה שהתקשורת מלכלכת על ביבי

עריכה אחרונה על ידי yb
  • אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראש עיריית ראש העין שלח פקחים לסלק פועלים אזרחי ישראל.

זה למה אני חושב שאין עתיד פה.

https://x.com/OkbiYasser/status/1714212107044975085?s=20

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני איתך. שנים חשבתי שביבי עדיף על לפיד, שההססנות שלו טובה לנו כי היא מונעת מלחמות וסך הכל המצב בארץ סבבה.

אבל כמו שכתבתי כאן, מדובר במנהיג הכי גרוע שהיה לעם הזה אי פעם, בטח ובטח אם לוקחים בחשבון את התדמית שהוא בנה לעצמו יחד עם העבדים שלו.

אוסיף על זה גם שפולחן האישיות שנבנה סביבו חולני בעייני, ולא מייצג חברה בריאה וביקורתית, כמו שחברה דמוקרטית אמורה להיות. לנון פעם זרק משהו על זה שנביטלס יותר פופולארים מישו, וביקרו אותו על זה.

לדעתי בארץ יש הרבה אנשים שסוגדים לביבי כאילו היה אלוהים. זה לא פחות מהזוי.

• אהבתי 7
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, יובל .מ. כתב:

IMG_20231017_132912_061.jpg

יופי מה אפשר לעשות עם ההודאה הזו ?

להעמיד לדין ?
לפטר אותם ולהוריד אותם לדרגת טוראי בלי פנסיה של רמטכ"ל אלא של טוראי ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, מרק10 כתב:

יופי מה אפשר לעשות עם ההודאה הזו ?

להעמיד לדין ?
לפטר אותם ולהוריד אותם לדרגת טוראי בלי פנסיה של רמטכ"ל אלא של טוראי ?

הם אנשים שיתפטרו מיוזמתם בסיום הלחימה. 

כרגע שיעשו צה שצריך כדי שננצח.

אני ציפיתי לתגובה זהה מהז*ג המדיני.

חבורת הזבל הזו עסוקה בהכנת הקרקע להעברת הקוף.

איך אמר אחד מהם באסון מירון, אני אחראי אבל לא אשם.

זה היה ה preview.

• אהבתי 2

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא יתפטרו אז הציבור יפטר אותם וזה יגמר הרבה יותר מכוער בשבילם. ניצחון רק יאחד יותר את הציבור וישבור את ההפרד ומשול של ביבי וחבורתו.

כרגע יש להם הזדמנות לשמור על טיפת כבוד שנותרה להם.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, פינדר כתב:

ראש עיריית ראש העין שלח פקחים לסלק פועלים אזרחי ישראל.

זה למה אני חושב שאין עתיד פה.

https://x.com/OkbiYasser/status/1714212107044975085?s=20

אני מכיר הנחייה שונה - אין עבודות בניין כרגע. לא מאושר. לא קשור למי הפועלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, SlowRide כתב:

לא יתפטרו אז הציבור יפטר אותם וזה יגמר הרבה יותר מכוער בשבילם. ניצחון רק יאחד יותר את הציבור וישבור את ההפרד ומשול של ביבי וחבורתו.

כרגע יש להם הזדמנות לשמור על טיפת כבוד שנותרה להם.

לגמרי.

אפילו בשביל אנשי הימין ביבי שרוף.

הוא יצטרך לעבוד קשה כדי להחזיר לעצמו את המוניטין שלו. ולא נראה לי שזה אפשרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פינדר כתב:

לאורך כל השנים כתבו הררי מילים על השחיתות, הנפוטיזם, ההפקרות הכלכלית, הסיכונים הצבאים. אני יכול בשליפה להביא לך עשרות ומאות כתבות מהעשור האחרון.

אבל אתה בחרת לראות רק את הכתבות על אשתו ועל יאיר. זו לא בעיה של התקשורת. זו בעיה שלך.

אתה כנראה לא זוכר את המהדורות שפתחו חדשות על כל מיני שטויות של גלידות וחמגשיות. כאילו באמת משנה לי מה הוא אוכל. מצידי שיקבל לכל ארוחה גלידת פיסטוק המבורגר שרמיפס וגבינה

דווקא הביקורות הענייניות היו בשוליים

ואני דווקא זוכר יותר ביקורות בימין על נתניהו 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לשתף אתכם בהתפכחות שעברתי אתמול בלילה:

ישבתי לשיחה עם חבר ששירת ביח׳ מיוחדת בצפון, בחור בגילי - אז עברו כמעט שני עשורים מאז.
הוא אומר ״עזוב אותך מחמאס, מה שמפחיד אותי זה חיזבאללה״
ואני עונה את שעניתי עד כה לכל מי שהזכיר את זה:
- הם לא נכנסו עד עכשיו, ארה״ב איתתה להם מה יקרה, ובכל מקרה גם אם איכשהו יחליטו - צה״ל כבר ערוך לתרחיש הזה. לא ברור לי למה אתה, וכ״כ הרבה אחרים, מפחדים מהם כ״כ. נראה אותם.

ואז הוא העמיד אותי על טעותי -

״לחיזבאללה יש סד״ג של 100,000 לוחמים כיום, לא מדובר בילדים שהתגייסו לפני שנתיים ועברו אימונים, ולא מדובר על הייטקיסטים שמגיעים לרענון פה ושם - מדובר על צבא מקצועי וחיילים ש*כל* מה שהם עושים, בעשור האחרון, זה לקום בבוקר ללכת לשוחה שלהם להתאמן על התרחיש אליו מאמנים אותם. אתה יודע כמה הם מרוויחים שם? גם אם האימונים שלנו הרבה יותר טובים - להם יש פי 100 יותר נסיון מצטבר, זה לא צחוק. מדובר בצבא מקצועי לכל דבר ועניין״
- 100,000!? מי מממן את החרא הזה???
״איראן, כבר שנים רבות, ולכן הם בדקת קריאה שלהם. ויש להם סבלנות. הם לא מבצעים כלום כי איראן לא החליטה להפעיל אותם עדיין - למה צריך להסתער כעת? ימתינו שנכנס לבוץ העזתי, או בכלליות שזה יהיה הזמן הנכון, ואז.
מעבר לכמות לוחמי הגרילה, שיכולים להציף אותנו ולהגיע לעומק אסטרטגי הרבה יותר רציני מאשר כמה אלפי חמאסניקים ונספחים - יש להם סד״כ של עשרות אלפי טילים (למעלה מ100 אלף) ויכולת אופרטיבית לשגר אותם ברגע, מתוך בטונדות אוטומטיות שאין לנו דרך לחדור בצורה אפקטיבית מרחוק. הטילים שלהם אלו לא הצינורות שחמאס בד״כ משתמש בהם, אלא כלים מדויקים יותר בכמות גדולה יותר והגנה מבוצרת יותר - יכולת אופרטיבית לשגר אלפים ביום, בצורה ממוקדת, לא משנה כמה כיפות ברזל יש לנו, אי אפשר להתמודד עם ההצפה הזו.״
**

ככל שדיברנו על זה יותר, הבנתי כמה מוטעית (לכאורה) היתה ההבנה שלי את הסיטואציה. בראש שלי חיזבאללה הוא ארגון טרור סטייל חמאס אבל מאורגן יותר, מהעולה מדבריו של אותו ברנש, שלא אכנס לפרטים אבל מכיר את החומרים מבפנים ולא איזה ״רב סרן שמועתי״, כבר לפני עשור וחצי היה ברור שהם בטרנד לכיוון כח איכותי ומאז זה רק החריף בסדרי גודל + המון זמן התכוננות, מבלי שפגענו להם באיזושהי תשתית קריטית (או בכלל).

השקעתי אח״כ עוד זמן מה בfact checking עד כמה שניתן, ואכן, כל שאמר מתאים לרסיסי המידע הזמינים ברשת. 

פתאום, הבנתי.

ועכשיו גם אני חושש מאוד מהסיטואציה ומבין שאם/כש חיזבאללה יחליטו לתקוף את ישראל, נכנס לבעיה רצינית, כי אמנם יש לנו חיל אוויר ים ושריון רציניים יותר בהרבה, אבל להם יש לוחמים מקצועיים שלא נופלים משלנו (הוא היה הרבה פחות עדין בשפה שלו, והוא מכיר זאת מבפנים) פלוס אפס חששות לעורף כי לאיראן לא באמת אכפת מאנשים מתים בלבנון, פלוס גרילה פלוס ביצורים לעשרות אלפי טילים מדויקים.
במילים אחרות, אם וכש הם יכנסו איתנו למאבק מזויין בסקייל גדול, גם כשנתגבר עליהם יבשתית אחרי אובדן אלפי אזרחים ונזק עורפי חסר תקדים - לא יהיה מנוס מאשר להכנס לשטח שלהם אם נרצה שיפסיקו. אלא אם בינתיים פותח איזה נשק שובר שוויון סודי בשנים האחרונות.
זה לא עוד ״כח מעצבן״, זה איום אמיתי.

מיותר לציין שצה״ל מכיר את כל זה היטב ויש להם תכניות מגירה, פשוט שלאו דווקא יש תכניות טובות במיוחד, לא כי צה״ל גרוע אלא כי הסיטואציה באמת מורכבת.

כשארה״ב שלחה לפה נושאת מטוסים חשבתי שזה בסה״כ מהלך פי-אר יפה, שמביע תמיכה בבעלת ברית. כעת אני מבין שמדובר בחשש אמיתי ממה שעלול לקרות, ובד בבד שגם להם יש כח מוגבל מהסיבה שהביצורים של חיזבאללה נבנו בדיוק בשביל ההתמודדות עם כח אווירי איכותי, ולפרוץ מאות עמדות בטון מזויין תת קרקעי זה משהו שחיל האוויר / נושאת מטוסים לאו דווקא מסוגלים לפתור.
כל זה מבלי שמדברים על שאר ציר הרשע שיכול לתת רוח גבית.

לכן כיום אני מאמין ששגיתי לגמרי בשאננות האישית שלי לגבי הגבול הצפוני, ולצערי חושש מההסלמה שתהיה שם. והיא תהיה מתישהו (לאו דווקא הפעם), השאלה היא רק מתי.

איזה דרעק.

• אהבתי 5
  • מבאס 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...