Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 60.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4889

• SlowRide

4752

• פינדר

3774

• m3x7r3m3

2926

לפני 3 דקות, DareDevil כתב:

המקרה המדובר היה כאשר היא ביצעה דיון בנושא הרשות למלחמה בסמים ובאלכוהול. 

כל הרשות והבכירים שלה הגיעו לדיון, הדיון עסק ברשות עצמה ומעשיה. היא רצתה לקבל מידע מהיו"ר עצמו על הפעילות שלו ובין היתר כמה הוא (או היו"ר שנמצא בחופשת מחלה ולמה) מקבל כיום מהרשות כשכר. שאלה די ליגיטימית לא? אתה יודע, כדי שלא יהיו אי-סדרים ובזבוז כספי הציבור לחינם.

היו"ר שרואים בסרטון, טען שהוא לא יקבל שאלות ממישהי שתומכת בסמים (נראה לי שצריך להבין כי בזמנו היא הייתה היו"ר הראשונה שתומכת באופן מוצהר בליגליזציה והיא מעוניינת שהוועדה תעבוד ולא סתם שיבואו לשחק בביצים בוועדה הזו, מה גם הזמנים הם היו שרוב הציבור לא תמך כל כך בליגליזציה וגם המודעות של הקנאביס היה שלילי לעומת היום) והשאר היסטוריה..

האם זה דומה למה שהיה היום? וואלה לא יודע, לא צפיתי בזה אז אחזור אלייך עם רשמים..

זה מראה כמה האגו שלה שברירי וכמה שהיא חמומת מח. נותנים 3 אזהרות בוועדות. לא עברה חצי שנייה והיא כבר הורתה לסדרנים להוציא את כל מי שרק מחא כפיים.

בגלל ששותקים על מקרים כאלה היום הכנסת נראית כמו גן חיות.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Coro כתב:

זה מראה כמה האגו שלה שברירי וכמה שהיא חמומת מח. נותנים 3 אזהרות בוועדות. לא עברה חצי שנייה והיא כבר הורתה לסדרנים להוציא את כל מי שרק מחא כפיים.

בגלל ששותקים על מקרים כאלה היום הכנסת נראית כמו גן חיות.

זה לא שמחה רוטמן לא עושה את זה בסרטון עצמו את ה-3 אזהרות (נראה לי שזה משתווה בין 2 הסרטונים, לא?), מאוכזב שזו הרמה שיש עכשיו בכנסת וזו הדרך שלהם לפתור את הבעיה הזו.

מאוכזב מ2 הצדדים, למרות שבאופן כללי אני מאוכזב מכל המצב הנוכחי והתת רמה שיש לנו עכשיו.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, avargel כתב:

יש פה אזרחים ששומעים שהקול שלהם רלוונטי פחות מאחרים

זו דמגוגיה והתקרבנות.

20 שנה אני ושאר המחנה שלי חיים תחת שלטון שלא מייצג אותנו ומעולם לא ערערנו על הלגיטימציה שלו.

עכשיו השלטון הזה רוצה לבצע הפיכה שמוחקת אותנו לגמרי ומציאה את המדינה מקבוצת המדינות הדמוקרטיות.

על אחת כמה וכמה שאת ההפיכה הזו מנהיגים ראש ממשלה שעומד למשפט וראש מפלגה שהוא עבריין סדרתי ואנשים שדמוקרטיה היא nice to have  עבורם, כל עוד היא לא מתנגשת עם האמונות הדתיות והמשיחיות שלהם.

אז אנחנו נוקטים באמצעי האחרון שהדמוקרטיה נותנת לנו. מחאה. הפגנה. שביתה.

אם זה לא מוצא חן בעיניכם, אז אל תבלבלו לנו במח שאכפת לכם מדמוקרטיה.

עריכה אחרונה על ידי פינדר

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@avargel אני מבין שאתה רוצה כאן מהפיכה בולשביקית. זו הרטוריקה של אמסלם. אני מניח שהשלב הבא יהיה פול פוט, לחסל את כל המשכילים.

ולך לא יעזור השם אברג'ל, מבחינתם אתה "פריווילג".

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • מצחיק 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, avargel כתב:

כיתור הכנסת ונסיונות ההפיכה

כיתור הכנסת וניסיונות ההפיכה?

מתי זה קרה? אני פספסתי...

לפני 34 דקות, avargel כתב:

שעוברים על הרשימה בזהירות לבדוק האם גם האונקולוג שלהם שם. מה בעצם הוא חושב עליהם. האם זה ישפיע, במודע או לא, על הטיפול בהם?

גם זה לא הבנתי. מה... מנסים להוציא פה אותם גזענים או משהו? איך האונקולוג אמור לדעת מה דעתו הפוליטית של כול אחד?

"תראי גברת, המצב של הסרטן לא משתפר, תגידי את בעד השינויים במערכת המשפט?"

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, פינדר כתב:

זו דמגוגיה והתקרבנות.

20 שנה אני ושאר המחנה שלי חיים תחת שלטון שלא מייצג אותנו ומעולם לא ערערנו על הלגיטימציה שלו.

עכשיו השלטון הזה רוצה לבצע הפיכה שמוחקת אותנו לגמרי ומציאה את המדינה מקבוצת המדינות הדמוקרטיות.

זו לא דמגוגיה ולא התקרבנות, אלו הם התחושות בקרב ציבור מצביעי מפלגות הקואליציה.

עצם זה שאתה כותב הפיכה שמוחקת אותנו לגמרי רק מדגיש את מה שאברגיל כתב לפני כמה ימים, זו עמדה לגיטימית - גם אם אינך מסכים איתה - שאתה מתעקש להפוך אותה לסוף העולם.

אב אהבתי את ה - לא ערערנו על הלגיטימיות של השלטון, כי מחאות בלפור זה משהו שקרה רק אחרי ההודעה על הרפורמה...

לפני 5 דקות, David32 כתב:

איך האונקולוג אמור לדעת מה דעתו הפוליטית של כול אחד?

"תראי גברת, המצב של הסרטן לא משתפר, תגידי את בעד השינויים במערכת המשפט?"

היום דיברתי עם חבר שמטופל אצל פסיכולוג ששבת היום, הבחור היה מאוד עסוק עם מה הפסיכולוג הזה חושב עליו והאם עמדתו תשפיע על הטיפולים הבאים.

אני ניסיתי להרגיע אותו, ואני באמת חושב שאיש מקצוע יודע - או לפחות אמור לדעת - לשים דברים כאלה בצד, אבל החשש קיים.

עריכה אחרונה על ידי - XM -

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי חווייה כזו כמה ימים אחרי הבחירות - נכנסה איזו גברת והכריזה "אני רואה פה פרצוף שהצביע  לפיד. אני מזהה אותם". כך היא שפטה אותי מבעד למסיכה, לפני ששמעה אותי מוציא הגה.

התגובה שלי היתה חדה מאוד - אם את רוצה לדבר פוליטיקה - בואי נצא מהמרפאה. 

עוד לא נתקלתי באיש צוות רפואי ששופט מטופל לפי המבטא או שם המשפחה שלו. ופוליטיקה מחוץ לתחום.

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, - XM - כתב:

אבל החשש קיים

החשש קיים אצל אנשים שהיו משליכים את ההתנהלות שלהם על האנשים שהם עובדים מולם. לא מכיר רופא או מטפל שיסרב לטיפול, הם לא נשבעים סתם. 

לפני 8 דקות, - XM - כתב:

זו לא דמגוגיה ולא התקרבנות, אלו הם התחושות בקרב ציבור מצביעי מפלגות הקואליציה.

אלה תחושות של אנשים שאין להם אופק לחיים חוץ מתחושת הקיפוח אשר מתודלקת באופן קבוע על ידי הגוש שבשלטון היום. בערך כמו שיש חלק מהעלייה שלי שבטוחים שהם לא מצליחים ודופקים אותם כי הם רוסים, כשבפועל זה היה נכון פעם אחרונה לפני הרבה שנים. אבל יש אנשים שנהנים להרגיש מקופחים, זה מסיר מהם אחריות. ויש מפלגות ופוליטיקאים רבים שמנצלים את זה.

• אהבתי 5

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, - XM - כתב:

מחאות בלפור

היה שם משהו מעבר למסגרת החוקית של הפגנה נגד ראש ממשלה פלילי?

לפני 8 דקות, - XM - כתב:

אב אהבתי את ה - לא ערערנו על הלגיטימיות של השלטון

גם עכשיו לא מערערים על הלגיטימיות של השלטון. מערערים על הלגיטימציה שלו לשנות שיטת המשטר.

והכל במסגרת החוק. ״כיתור הכנסת״ זה קשקוש מתקרבן.

לפני 9 דקות, - XM - כתב:

שאתה מתעקש להפוך אותה לסוף העולם.

זה כמעט סוף העולם. זו המציאות. זה שאתם מתעקשים לא לראות אותה, מעיד עליכם.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, - XM - כתב:

היום דיברתי עם חבר שמטופל אצל פסיכולוג ששבת היום, הבחור היה מאוד עסוק עם מה הפסיכולוג הזה חושב עליו והאם עמדתו תשפיע על הטיפולים הבאים.

קודם כול, פסיכולוג זה לא אונקולוג (או כול רופא אחר). 

שנית, אם אין לך אמון ויחס טוב עם הפסיכולוג שלך, אז מה אתה עושה אצלו?

וכמובן, אם העובדה שאתה בעד השינוי במערכת השיפוט זה הדבר שאתה חושש ממה שהפסיכולוג שלך חושב עליך, המצב שלך די טוב לדעתי.

Just now, yuvalganim כתב:

הבעיה היא לא ברפורמה. הבעיה היא שלא רוצים שופטים ימניים.

זה כל הסיפור.

דווקא הסבירו פה כבר מאה פעמים מה הבעיה ברפורמה. אבל אפשר כמובן לעבור לסיסמאות הקלות.

לא רוצים שופטים ימניים. 

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, yuvalganim כתב:

זה כל הסיפור.

מאז ומעולם היו שופטים ימניים. השופט שהכי נהנתי להופיע בפניו היה ימני ודתי, שומו שמיים. וזה לא כל הסיפור, כי שינוי הרכב הועדה לבחירת שופטים הוא רק חלק, ולא עיקרי, מהמהפכה המתוכננת. אם זה היה רק זה, זה היה עובר בקלות כי שינוי בהליכי בחירת שופטים באמת נחוץ (לא בדרך העקומה שמוצעת, אבל בכל זאת נחוץ).

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, yuvalganim כתב:

זה כל הסיפור.

לא רוצים שופטים שהמינוי שלהם פוליטי. רוצים שהמינויים יהיו על בסיס מקצועי.

הבעיה כרגע היא שבראש הפירמידה עומדים כמה פושעים שרוצים לקבוע מי ישפוט אותם. זה עניין אישי, לא עניין של דיעות פוליטיות, מה גם ששופטי בית המשפט העליון יודעים להתעלות מעל השיוך הפוליטי המיוחס להם. ראשי המדינה כיום רוצים כלבלבים שילקקו להם.

אמנם הגוש השולט כיום מתקשה לתאר לעצמו מצב היפוטתי שבו הוא באופוזיציה והגוש הנגדי ממנה את השופטים, אבל זה בהחלט יכול לקרות, ויותר מהר מכפי שהם חושבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...