Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, vadim6385 כתב:

דווקא חולי סכרת שאני מכיר, מסתובבים כל הזמן עם ממתקים בתיק.

לא זוכר את ההסבר, הבנתי שזה למקרים של נפילת סוכר, שעליהם זה משפיע מאוד חזק.

זו מחלה אחרת. מה שנקרא בשפת העם סוכרת נעורים. 

סוכרת מסוג 2, המקושרת להשמנה ואורח חיים עליה דובר, מצריכה סוכר רק כאשר אנשים תחת טיפול בתרופות ישנות או באינסולין (ואז אפשר להגיע לנפילת סוכר ובאמת צריך ממתק). אבל כיום בקרב מי שמטפל בעצמו ומקשיב לרופאים שלו, זה נדיר עד לא קיים. 

קטנוניות בקטנה. סוכרת ולא סכרת. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4901

• SlowRide

4771

• פינדר

3786

• m3x7r3m3

2926

לפני 7 דקות, ניקו פ. כתב:

אבל כיום בקרב מי שמטפל בעצמו ומקשיב לרופאים שלו, זה נדיר עד לא קיים. 

לא אמרת כלום 🤣

• מצחיק 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, m3x7r3m3 כתב:

זליכה, מהמפלגה הכלכלית שלא עברה אחוז חסימה, אבל הוא גם פרופ' לכלכלה, אומר שזו הייתה כלכלית אחת הממשלות הגרועות 🤣

אני לא יודע מה תרומתו של זליכה לעולם האקדמי (ראש חוג בק. אונו זה לא נשמע מרשים), אבל אם התחברת לפייסבוק אי פעם - תוכל לקרוא כאן מה חושב עליו פרופסור קולני אחר לכלכלה. ואם לא אז כאן.

לפני 15 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אמרו שערוץ 14 הוא ביבי, לטובת ביבי, ורק ביבי, הוא לא ימני, לא אידיאולוגיה, אלא ביביזם.

זה מביך שזה ערוץ שמופעל ומנוהל על ידי אנשים מבוגרים ולא טיינג׳רים שמשדרים מהמרתף בבית של ההורים. וזה עוד יותר מביך כי רובם לא טיפשים (לא בטוח לגבי נוה דרומי :) ).

אבל עזוב שטויות. אתה כועס על האמריקאים שמשדרים לביבי שהם לא אוהבים את סמוטריץ׳ ובן גביר? 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, ניקו פ. כתב:

זו מחלה אחרת. מה שנקרא בשפת העם סוכרת נעורים. 

סוכרת מסוג 2, המקושרת להשמנה ואורח חיים עליה דובר, מצריכה סוכר רק כאשר אנשים תחת טיפול בתרופות ישנות או באינסולין (ואז אפשר להגיע לנפילת סוכר ובאמת צריך ממתק). אבל כיום בקרב מי שמטפל בעצמו ומקשיב לרופאים שלו, זה נדיר עד לא קיים. 

קטנוניות בקטנה. סוכרת ולא סכרת. 

אנשים שאני מכיר זה אכן עם סכרת נעורים.

לא ידעתי שזאת לא אותה מחלה (השם מבלבל).

כן, ברור לי שהראשון גנטי והשני נגרם מאורח חיים לא בריא, אבל חשבתי שהתוצאה אותה תוצאה.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מה קרה, אין לך דרך להתמודד עם הטיעון?

מה קרה, אתה עונה עם שאלה? 🤣 אין לך שום טיעון חוץ מהמצאות של ביביסט מצואי. מה בקשר לברית דמים ביבי/טיבי? 🤣 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא יודע מה תרומתו של זליכה לעולם האקדמי (ראש חוג בק. אונו זה לא נשמע מרשים), אבל אם התחברת לפייסבוק אי פעם - תוכל לקרוא כאן מה חושב עליו פרופסור קולני אחר לכלכלה. ואם לא אז כאן.

פרופסור קולני אחר לכלכלה 🤣

אני לא מבין מספיק בכלכלה כדי להגיד מעבר לזה.

אבל מה שברור זה שמבחינה פוליטית זליכה ומואב בצדדים שונים של המפה הפוליטית:

Image

ייתכן שזה משפיע על הביקורת של אחד על השני.

לפני 12 דקות, יבגניפ כתב:

זה מביך שזה ערוץ שמופעל ומנוהל על ידי אנשים מבוגרים ולא טיינג׳רים שמשדרים מהמרתף בבית של ההורים. וזה עוד יותר מביך כי רובם לא טיפשים (לא בטוח לגבי נוה דרומי :) ).

לא יודע אם מביך או לא, אני יודע שזה אומר שכל הביקורת ההיא עליהם הייתה חרטטנות-על.

Image

לפני 17 דקות, יבגניפ כתב:

אבל עזוב שטויות. אתה כועס על האמריקאים שמשדרים לביבי שהם לא אוהבים את סמוטריץ׳ ובן גביר? 

לא, מה יש לכעוס עליהם? חוץ מזה שיש מצב שרביב דרוקר ממציא המצאות או מדבר עם המנקה של השירותים.

אבל זה לא אומר שצריך להקשיב לזה.

לא אוהבים? בעיה שלהם, מה נראה לך שיקרה? ה-FBI יפסיק לעבוד עם משטרת ישראל כי השר הוא בן גביר? קדחת.

יפסיקו תרגילים בין צבא ארה"ב לצה"ל? קדחת.

בלי קשר אמרתי גם לפני - לא חושב שסמוטריץ' צריך להגיע לבטחון, הוא צריך להגיע לאוצר (ואם יפטור אותנו מדרעי באוצר - הרווחנו כפול ומכופל).

למרות שסמוטריץ' התחיל לעשות שיעורי בית וללמוד על הנושא, אני עדיין חושב שהוא צריך להגיע לאוצר.

Just now, mikyl כתב:

מה קרה, אתה עונה עם שאלה? 🤣 אין לך שום טיעון חוץ מהמצאות של ביביסט מצואי. מה בקשר לברית דמים ביבי/טיבי? 🤣 

כשתמצא כזו ברית תעדכן אותי.

בינתיים עניתי לך לא רק עם שאלה.

ומכיוון שאתה מתקשה אני אזכיר לך שוב את התשובה:  

בתאריך 14.11.2022 בשעה 15:59, m3x7r3m3 כתב:

טיבי הצביע עם הקואליציה, על הצעות חוק והצעות לסדר היום של הקואליציה, תמורת כך הקואליציה שילמה לטיבי 200 מיליון שקל לכבישי טיבי.

הליכוד הצביע עם טיבי, על הצעות חוק של טיבי, תמורת כך טיבי שילם לליכוד X.

עכשיו השאלה היא מה הוא אותו X.

זה כמובן לא יכול לעבוד הפוך, הליכוד לא יצביע עם טיבי, על הצעות חוק של טיבי, וגם ישלם לטיבי עבור כך.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, m3x7r3m3 כתב:

Image

איך עשית את המירקור בצהוב?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תמונה כפרה.

הפעם לקחתי את התמונה מוכנה וממורקרת (גנבתי לטאוב).

אבל בכללי? בווינדוס 10 יש לך תוכנה שנקראת Snip & Sketch ובה אפשר גם למרקר (לא חייב בצהוב אגב).

אצלי במקלדת יש כפתור ייעודי שמפעיל את זה אפילו.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אבל מה שברור זה שמבחינה פוליטית זליכה ומואב בצדדים שונים של המפה הפוליטית:

כן, מואב הוא ימין כלכלי - שמאל מדיני. מבחינה אקדמית נטו מואב כנראה קצת יותר מוצלח.

ציטוט

לא יודע אם מביך או לא, אני יודע שזה אומר שכל הביקורת ההיא עליהם הייתה חרטטנות-על.

אולי בהקשר של ביביזם, לא יודע. ריקלין יצא נגד הביביזם בעבר, אבל זה לא שלימין של סמוטריץ׳ יש יכולת קיום בלי ביבי היום.

לא הבנתי את התמונה. אני חושב שנוה דרומי מטומטמת, ואני מתסמך על כל הפעמים ששמעתי אותה נובחת (שזו תכונה לפעמים שמעידה על טמטמום בעייני) בטלויזיה או קראתי פוסטים שלה. היא כתבה ספר? יופי. גם יאיר וליהיא לפיד כותבים ספרים. את ״זרות״ אפילו קראתי ואני חושב שזה הספר הכי גרוע שקראתי בחיים שלי בפער ניכר.

לפני 11 דקות, m3x7r3m3 כתב:

יפסיקו תרגילים בין צבא ארה"ב לצה"ל? קדחת.

לא יודע איפה עובר הגבול. אולי גם יש לימין הישראלי עוד זמן להשתעשע בזה, כי יש סיכוי טוב שטראמפ יחזור לבית הלבן ובטח לא איכפת לו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, יבגניפ כתב:

אולי בהקשר של ביביזם, לא יודע.

להזכירך, אתה מדבר עם בחור שטען בזמנו שישראל היום הוא לא ביביתון.

מה זה בשבילו לטעון שערוץ 14 הוא לא ביביסטי.

• מצחיק 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, יבגניפ כתב:

כן, מואב הוא ימין כלכלי - שמאל מדיני. מבחינה אקדמית נטו מואב כנראה קצת יותר מוצלח.

אני לגמרי לא במקום של לתת להם ציונים על היכולת האקדמית שלהם.

אולי בהקשר של ביביזם, לא יודע. ריקלין יצא נגד הביביזם בעבר, אבל זה לא שלימין של סמוטריץ׳ יש יכולת קיום בלי ביבי היום.

תלוי את מי שואלים, עכשיו אצל הביביסטים אומרים שסמוטריץ' יעשה בנט.

אם הוא לדעתם יעשה בנט, הרי שחד משמעית יש לסמוטריץ' יכולת קיום בלי ביבי.

לא הבנתי את התמונה. אני חושב שנוה דרומי מטומטמת, ואני מתסמך על כל הפעמים ששמעתי אותה נובחת (שזו תכונה לפעמים שמעידה על טמטמום בעייני) בטלויזיה או קראתי פוסטים שלה. היא כתבה ספר? יופי. גם יאיר וליהיא לפיד כותבים ספרים. את ״זרות״ אפילו קראתי ואני חושב שזה הספר הכי גרוע שקראתי בחיים שלי בפער ניכר.

זה לא ספר כזה כפרה. זה לא רומן.

לא יודע איפה עובר הגבול. אולי גם יש לימין הישראלי עוד זמן להשתעשע בזה, כי יש סיכוי טוב שטראמפ יחזור לבית הלבן ובטח לא איכפת לו. 

לא נראה לי סיכוי גבוה אחרי בחירות האמצע. אבל הכל אפשרי.

אני כמובן מעדיף את טראמפ.

הגבול עובר בזה שלא משנה איזה ממשלה יש בישראל, לארה"ב יש אינטרסים פה, ועדיף להם לקדם אותם באמצעות שת"פ מאשר הפיכה.

לפני 7 דקות, פינדר כתב:

להזכירך, אתה מדבר עם בחור שטען בזמנו שישראל היום הוא לא ביביתון.

מה זה בשבילו לטעון שערוץ 14 הוא לא ביביסטי.

העובדות מדברות אחרת, אבל מה זה משנה?

=============================

והנה השמועות מתחילות שדרעי מוכן לוותר על האוצר.

=============================

שוטר מבקש מנהג בדואי (ב-BMW i8 כן? מסכן מקופח) לעצור, הבדואי ממשיך לנסוע לכיוון הפחונים, ואז מה שקורה שהשוטר רואה את הפחונים, עוצר במקום, מחכה שכל הרכבים של הבדואים יעברו, מסתובב ונוסע משם.

ואתם שואלים למה צריך בן גביר.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, m3x7r3m3 כתב:

זה לא ספר כזה כפרה. זה לא רומן.

די, מה אתה אומר?! 

מה זה משנה? גם ספרי ״איך משהו דפק משהו שאנחנו מאמינים שצריך להיות שונה״ יכולים להיות מטומטמים. וגם מי שכותב אותם.

לפני 9 דקות, m3x7r3m3 כתב:

תלוי את מי שואלים, עכשיו אצל הביביסטים אומרים שסמוטריץ' יעשה בנט.

מה זה אומר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

די, מה אתה אומר?! 

מה זה משנה? גם ספרי ״איך משהו דפק משהו שאנחנו מאמינים שצריך להיות שונה״ יכולים להיות מטומטמים. וגם מי שכותב אותם.

ברור, עוד לא קראתי, אעדכן אותך אם הוא מטומטם אחרי שיהיה לי פנאי ואקרא אותו.

זה לא היה עקיצה, העלית את השם שלה ונזכרתי בזה.

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

מה זה אומר?

שהוא ימנע ממשלת ביבי, ויערוק לצד של לפיד וגנץ.

ביביזם זו אכן תופעה מרתקת 🤣

• רעיון טוב! 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בהתאם לטבלה שהבאתי קודם, הליכוד נתן סגן יו"ר כנסת (זמני) 1 מתוך 6 למפלגות הערביות - וזאת למרות שהם לא קיבלו 1/6 מהמנדטים (20 מנדטים) ביחד, אפילו לא קרוב, חצי מזה.

אז הסגן הזמני הוא טיבי, ששבוע הבא טס לארה"ב, עם הטייטל "סגן יו"ר הכנסת" כדי להגיד שישראל מדינת אפרטהייד 🤣

הניסיון של ביבי להיות יותר צדיק מהאפיפיור יצא גרוטסקי.

יש 6 סגנים ליו"ר הכנסת? אחד לליכוד (משאיר עודף 12 מנדטים), אחד ליש עתיד (משאיר עודף 4 מנדטים), וכו'. אולי שהמחנה הממלכתי, ליברמן והעבודה יבחרו ביחד סגן יו"ר אחד שמוסכם על שלושתם? שהליכוד (עם ה-12 עודף שלו), יחד עם בן גביר יחשבו יחד על סגן אחד שמוסכם עליהם? סמוטריץ' עם ש"ס ויהדות התורה יסכימו יחד על סגן אחד וכו'

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

אצלי במקלדת יש כפתור ייעודי שמפעיל את זה אפילו.

בפורום הוא מחווט לכפתור הציטוט?

• מצחיק 3

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...