Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוט מובייל לא מצליח להתנתק מהם- שירות גרוע ביותר הצילו!

ba323f
שימו לב! השרשור הזה בן 4188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי שחושב ש-X זו חברה חרא, ועדיף לשלם עוד 30 שקל ל-Y ולקבל שירות טוב - חי בסרט!!!

עברתי עם חברה שלי לסלקום לפני שנה, אחרי שהשירות באורנג' היה זוועתי והם לא ספרו אותנו ממטר. לפני 3-4 חודשים חייבו את חברה שלי על איזו תוכנית שהיא לא ביקשה, ומאז מבטיחים לזכות אותה בכל פעם מחדש. שיחות מוקלטות יש, זיכויים וחיובים מחדש גם יש, בקיצור כל חברות הסלולר עשויים מאותו חומר חום שכולנו שוטפים באסלה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גולף, אתה יודע מתי בשבילי זה שירות טוב? מתי שאני לא צריך שירות.

לחברות החדשות יש פוטנציאל להיות כאלה, אבל אופן הביצוע הוא לא משהו, ככה שיוצא שאני שומע סיפורים כמו אצל פותח השרשור מהוט מובייל(לא הראשון ולא האחרון) וכך גם סיפורים של חוסר קליטה בגולן טלקום( 2 קווים שונים, באותו מקום ליד באר שבע).

בנתיים, המנת שווארמה שאני חוסך בחודש, לא שווה לי את הסיפורים האלה, אולי בעתיד כשהבעיות יעלמו , אז כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת יש המון סיפורים לכול מיני צדדים, חברה שלי בהוט מובייל, שום תקלות, שום בעיות, הניוד עבר ח-ל-ק, ביצענו את הניוד בנקודה בקניון, קיבלנו סים, אחרי 3 שעות הכול היה פעיל.

ולמרות זאת עדיין שמעתי המון אנשים עם תלונות, לא שחלילה אני אומר שפותח השרשור סתם מספר סיפורים, אבל בכול כלל יש יוצא מן הכלל וכמו שיש מי שלא מרוצה יש גם מי שמרוצה.

יקיר: מקווה בשבילך שזה יסתדר בסוף, לדעתי לפעמים עדיף אפילו לוותר על סכומים מסוימים של כסף רק בשביל השקט הנפשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה שלי בהוט מובייל, שום תקלות, שום בעיות, הניוד עבר ח-ל-ק, ביצענו את הניוד בנקודה בקניון, קיבלנו סים, אחרי 3 שעות הכול היה פעיל.

בדיוק אותו סיפור, הלכתי לנקודת מכירה בקניון, סגרנו את העסקה, הבטיחו לי שלמחרת עד 11 הניוד יתבצע. ראיתי את עצמי כבר בשעה 17:00 מתקשר ועומד שעה וחצי על הקו על למה לא ניידו אותי, אך הפלא ופלא, 10:57 כרטיס הסים החל לעבוד על המספר הישן שלי. היה ראוי לחכות מספר חודשים שחבלי הלידה של החברות החדשות יצטמצמו, ואני נהנה עכשיו (תתפלאו) מקליטה טובה פי אלף ממה שהיה לי באורנג' לפני (אמא שלי עדיין באורנג' ומקללת את האמא שלהם על הקליטה הגרועה), מגלישה מהירה יותר ומחשבונית קבועה בלי שטיקים כמו שאורנג' עשו לי (חייבו אותי סתם, והרבה, והיה צריך מלחמת עולמות כדי לקבל זיכוי).

עדיין לא יצא לי להתקשר לשירות לקוחות, לעמוד על הקו ולקבל שירות- אבל לשמחתי, לא היה לי גם למה, כי כמו שמישהו ציין כאן ממקודם שירות הלקוחות הטוב ביותר הוא זה שלא צריך להתקשר אליו (ואוי, כמה שעות שביזבזתי על הקו עם אורנג', אני חושב שאני זוכר בעל פה את השלוחות ואת השירים והפרסומות בין שלוחה לשלוחה).

בסופו של יום, אחרי חודשיים וחצי כלקוח הוט מובייל, קיבלתי את מה שרציתי, שקט נפשי מהכיוון הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון ארוך יחסית עם גולן (מיום ההשקה, פלוס-מינוס): אפס תקלות וחשבונית חודשית שנחתכה ב-900 שקל לעומת פרטנר (3 קווים + "נט-סטיק" או איך שהם לא קוראים לזה). :roll:

Leasingfahrzeug oder nichts

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת יש המון סיפורים לכול מיני צדדים, חברה שלי בהוט מובייל, שום תקלות, שום בעיות, הניוד עבר ח-ל-ק, ביצענו את הניוד בנקודה בקניון, קיבלנו סים, אחרי 3 שעות הכול היה פעיל.

כנ"ל.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...