Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז הצלחתם פעם להרשים בחורה עם האוטו המשופר שלכם?

Lonny
שימו לב! השרשור הזה בן 7213 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז הצלחתם פעם להרשים בחורה עם האוטו המשופר שלכם?

היה שווה את המאמץ? ספרו זה באמת עבד פעם או שאנחנו עושים את זה בשביל עצמנו והרכב בלבד - הבחורה לא קשורה? :)

http://www.musictalk.co.il - פורום מוזיקה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחורות במילא בחיים לא יידעו להתרשם מהדברים הנכונים אז אנחנו סתם מבזבזים את הזמן...

ולדוגמא, משפט שרק אתמול ידידה שלי אמרה לי: "אני בחיים לא אבין אנשים שמשלמים כל כך הרבה כסף על אוטו בלי דלתות גם מאחורה..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להרשים בחורה עם האוטו המשופר שלי?

בוא נגיד את זה ככה - לא הייתי רוצה למשוך בחורות שמה שמעניין אותן בי זה רכב.

אני, את הבחורה שרציתי לתפוס תפסתי למרות הרכב ולא בזכותו. והיום אנחנו נשואים.

עד היום היא מעדיפה לא לנסוע ברכב שלי, כי הוא נמוך, רועש, רועד, ומפיץ מיני ריחות של שמנים שרופים, ברקסים שרופים, ומאפרות עמוסות.

רכב מעניין זה טוב בשביל לתפוס ילדות שחורדיניות אהבלות. בחורות לא רדודות לא יתרשמו מגבר בזכות הרכב שלו. ואת האמת - כל הנושא הזה קצת פתטי, אז יאללה! תשפכו את החוויות הפתטיות שלכם על נסיונות להרשים בחורות עם הרכב!!! :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי יש בכלל אוטו משופר? זה אסור, לא חוקי, גוואלט, תועבה, הורדה מהכביש וטסט חוזר, למה לנו? :wink:

LOL, לך בכלל יש בעיות, בטח בחורות בורחות ברגע שהן שומעות את האוטו מגיע ממרחק של 5 ק"מ :-)

ואם מזה הן לא בורחות אז הן בורחות ברגע שהן רואות את הקאמרו:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצמץ , זה בסדר הוא בא לקחת אותן במזדה ( או שזו היתה באלנו ? ) של אמא ... :)

ועכשיו ברצינות , בנות בהחלט לא מתרשמות ממכוניות רועשות וכו , חוץ מפסיכיות אז אם ככה אתם רוצים להרשים אותן תשכחו מזה. מה שהן אוהבות , זה גולף , עדיף אוטומטית , ושיהיה בה רדיודיסק וסאן רוף :) מעבר לזה הן לא מתרשמות .

וזה גם אחרי זיוני שכל של בנות שהן "אוהבות מכוניות ונהיגה" ואחרי שהן נסעו 15 דקות ב306 שלי שהוא יחסית אוטו נעים ושקט למשופרת בקשו שבפעם הבאה אני אבוא עם הקורולה או האופל ... ( וזה למרות שה306 קצת יותר מפנקת מבפנים).

מה גם שאם זו הדרך שלכם להרשים בנות זה קצת עצוב לא ? :)

ליביו

שכדי להרשים בחורה פשוט ידבר איתה ולא ינסה "לקנות" אותה

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית,

בחיים לא ניסיתי להרשים בחורה עם הרכב שלי...

אבל, כשקניתי את האיביזה באתי לחזור מהבגרות האחרונה עם האוטו. ראיתי מישהי מהשכבה שמחכה ליד השער ולא הולכת לשום מקום. שאלתי אותה אם היא צריכה טרמפ - היא אמרה שלא, ושאמא שלה באה לקחת אותה. אמרתי סבבה, להת'.

נכנסתי לחנייה, ויצאתי עם האוטו ואמרתי לה להת' בזמן שהיא חיכתה לאמא שלה. היא סימנה לי לעצור ואמרה לי להתחדש וכל זה - ושאם הייתה יודעת שזה האוטו שלי אז היא הייתה אומרת לאמא שלא שלא תבוא...אבל לא נורא, "תרים טלפון ונעשה סיבוב על האוטו החדש".

בחורה פצצה - שבחיים לפני זה לא הייתי איתה בקשר חוץ מפה ושם שלום.

לעומת זאת, עם הראלי בחיים לא קרה לי דברים שכאלה עם בנות (וטוב שכך. לא הייתי רוצה לדעת שהשגתי מישהי בגלל האוטו שיש לי או משהו כזה).

אז עם מכוניות יפות (לא משופרות! אלא יפות) זה יכול לעשות פוזה או משהו. למי שמחפש את זה...

(לדעתי זה טיפשי, אבל כל אחד והדרך שלו).

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחורות לא מיתלהבות ממכוניות משופרות אבל יש כאילו שמיתלהבות ממכוניות "משופרות".

אותן בחורות, לרוב, לא כדאי להתעסק עם האח שלהן :wink:

סיפור קטן...

יום שישי, אני לבוש לקראת פגישה (עיוורת) עם מישהי...

קבענו להיפגש ליד איזו מיסעדה בקריות (איפה שכיום זר פור U).

לפני שאני יוצא אבא שלי (שיהיה בריא) אומר לי "אולי תצא עם הכלב, הוא ממש בוכה...

אבל אני ממהר, הפטרתי...

טוב, נו...

אחרי איזה חצי שעה של "השקית שיחים וגלגלי מכוניות" הוא "מסר את החבילה"...

חזרתי ואני באחור...

נסעתי למקום המיפגש (אני שונא לאחר, ואני מאחר כרוני, ולכן רציתי לצאת יותר מוקדם, אבל ככל הנראה שום דבר לא ימנע ממני לאחר :wink:).

לפני המקום יש פניה שמאלה + רמזור. למזלי היה ירוק, מבט מהיר על הצומת, לראותשאף אחד לא "גונב את הרמזור", והופה, אני בפנים, תוך כדי זריקת תחת נוראית (האוטו התחיל את הפניה בקו של הרמזור, הגה לכיוון השני, תיקון גז והופ ממשיכים)...

מצאתי חניה, נעלתי את האוטו והתקרבתי למיסעדה....

כשאני מיתקרב אני רואה את המיסעדה ריקה כמעט, המון אנשים עומדים בחוץ, ומיתלחשים...

מצאתי את ה"פגישה" שלי, אמרנו שלום והתחלנו ללכת...

שאלתי אותה למה כולם בחוץ... היא ענתה שאיזה מישהו "דפק פניה" ברמזור, כמו במרוצים, כולם יצאו לראות... אנחנו הולכים ומיתקרבים לאוטו שלי, היא אומרת, ואאלה, אוטו כזה בדיוק, איזה קטע...

כשהנעתי אותו, לא היה מקום לספק... וגם לחיוך שלי....

בכל אופן, היא התלוננה על הרעש, הקפיצות ועוד...

פעם אחרת, יצאתי מהעבודה, ראיתי מישהי תופסת טרמפים מהמיתחם (של העבודה שלי, לא מהבורסא בר"ג).

עצרתי ושאלתי לאן...

פ"ת... OK, מגיע...

נוסעים... בדרך היה פקק, אז ירדתי לשוליים ומישם לשביל עפר. ונסיעה כמו שנוסעים בשביל עפר :wink:

כשהגענו לכביש, רציתי לשאול אותה לאן היא צריכה, ראיתי אותה מכווצת בפינה... אני מניח שהיא לא ידעה אם אני יהרוג אותה מחוץ לאוטו או בתוך :-) ...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כך:

בחורות בד"כ ממש לא מבינות במכוניות חזקות\משופרות מה שהן מבינות זה איך הרכב נראה

הן יעדיפו mx3 או סיוויק קופה על אימפרזה טורבו או קליאו ספורט

קודם כל שאתה מכיר בחורה במועדון\פאב אין לה משוג איזה רכב יש לך אלא איך אתה נראה.....8)

אני ממש לא ניסית להעזר ברכב אבל אני זוכר שהיתה לי אסטרה גי אס איי אדומה מדהימה מישהיא שנסעה איתי שאלה אם זה איביזה ואני וחבר שלי רצינו להרוג אותה

והיו הרבה בחורות שהתלהבו מהרכב אבל זה היה הרבה אחרי שהן התלהבו ממני :2gunfire:

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי את הפרסומת של חיש-גד עם הלנד-רובר... :)

בכל אופן, לרוב מרשימים בחורות עם נהיגה, ולוא דווקא עם הרכב עצמו. ובכלל, רכב, זה מקום מאוד מאוד טוב בשביל.... אההם !

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש עצוב אם מישהו מנסה להרשים בנות עם הרכב שלו.

אבל שימו לב ללוח המכוניות המגניבות ב"טופ-גיר". שם מרוכזות כל המכוניות המרשימות תחת COOL או SUB ZERO.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה להגיד בנות כי יש יוצאות מן הכלל, למשל חברה שלי אומרת שהבימר שלי מכוערת מאוד אבל על הסוויפט היא אמרה זה אוטו מתוק... לכו תבינו בנות... לפחות בזכותי היא יודעת מה זה אסטון מרטין, שלבי קוברה וכו' , היא אפילו נהנת לראות טופ-גיר וחולמת על פורשה בוקסטר, בעצם כל פורשה חוץ מה914 ועוד משהו שקשה להאמין - לא אכפת לה איזה צבע... אבל עדיף שחור

אני הכי אוהב לקבל טלפונים שמתחילים ב"אתה לא יודע איזה רכב ראיתי עכשיו" וזה מרגש אותי.

בכל מקרה לא משנה מה בחורות אוהבות ג'יפים , אתה רוצה להשים מישהי ? תבוא אליה עם פא'ג'רו קינג קצר . או רודסטר מודרנית (לא כולן אוהבות ריח של שמן ודלק ) נקודה למחשבה? אולי

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתם מוטיב (עיקרי יש לומר) שמצוי בעיקר אצל המין היפה ולא אצלנו.

מוטיב ה-משפחתיות. כן חבר'ה News Flash, תתחילו להתרגל לזה. במוקדם או מאוחר תתצטרכו להתחייב, להתחתן, להקים חיים משותפים ביחד (בין לבין גם תאבדו כמה שערות ותגדילו את החגורה בעוד חור).

תצטרכו למכור את הרכב ספורט שהשקעתם בו כ"כ הרבה כסף בצער רב וביגון קודר ותאלצו לעשות טרנספורמציה לעבר אותה אחת שפחדתם להתקרב אליה, היא תמיד נראתה מאיימת ומפחידה, חשבתם שאתם תוכלו באיזשהי דרך להתחמק ממנה ולהיות יוצאים מן הכלל, אבל לא.... גם אתם נפלתם במלכודת היפנית 1600 אוטומטית. או יותר נכון כפי שקוראים לה בלטינית: "לאנטוס-בלאנוס פוביוס"

בדר"כ רובן הגדול נשים חושבות יותר לטווח הארוך. הבחור עם הגולף הכסופה והסטנדרטית עם 5 דל' בדר"כ יוכל להשאיר רושם הרבה יותר גדול על בחורה מאשר הבחור עם הסובארו אימפרזה טורבו והספוילר שנגנב מנתב"ג עם 3 דל'.

רוצים להרשים בחורה?

5 דל', אוטומטי, 1600 (לבן או כסוף יתנו לכם כמה נקודות זכות). תוסיפו לזה מדבקה מאחורה: "ילדים זה שמחה" :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר לאנטיס...

אני חייב לומר שלבחורות יש אפס טעם במכוניות. מה הקשר ללאנטיס אתם שואלים?אז ככה:

יצא לי לפטפט מעט עם מישהי מהתיכון, איכשהו הגענו לזה שלאבא שלה יש לאנטיס ושלדעתה זה האוטו הכי יפה בעולם. אין צורך להוסיף ששמעו את הצחוק שלי במרחק של בלוק משם. היא שאלה מה מצחיק כל כך?

הסברתי לה ש-''לאנטיס'' ו-''יפה'' זה לא צירוף מילים שהולך יחדיו...כמובן שהיא שללה את דבריי וטענה שלאנטיס זה-שימו לב: ''רכב פוזה''!!!!!!

מוזר לי שאף אחד לא הזכיר פה את ה-206 CC, אם מישהו באמת מנסה למשוך בחורה עם מכונית אז זה ה-רכב!

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...