Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז הצלחתם פעם להרשים בחורה עם האוטו המשופר שלכם?

Lonny
שימו לב! השרשור הזה בן 7214 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שכחתם מוטיב (עיקרי יש לומר) שמצוי בעיקר אצל המין היפה ולא אצלנו.

מוטיב ה-משפחתיות. כן חבר'ה News Flash, תתחילו להתרגל לזה. במוקדם או מאוחר תתצטרכו להתחייב, להתחתן, להקים חיים משותפים ביחד (בין לבין גם תאבדו כמה שערות ותגדילו את החגורה בעוד חור).

תצטרכו למכור את הרכב ספורט שהשקעתם בו כ"כ הרבה כסף בצער רב וביגון קודר ותאלצו לעשות טרנספורמציה לעבר אותה אחת שפחדתם להתקרב אליה, היא תמיד נראתה מאיימת ומפחידה, חשבתם שאתם תוכלו באיזשהי דרך להתחמק ממנה ולהיות יוצאים מן הכלל, אבל לא.... גם אתם נפלתם במלכודת היפנית 1600 אוטומטית. או יותר נכון כפי שקוראים לה בלטינית: "לאנטוס-בלאנוס פוביוס"

בדר"כ רובן הגדול נשים חושבות יותר לטווח הארוך. הבחור עם הגולף הכסופה והסטנדרטית עם 5 דל' בדר"כ יוכל להשאיר רושם הרבה יותר גדול על בחורה מאשר הבחור עם הסובארו אימפרזה טורבו והספוילר שנגנב מנתב"ג עם 3 דל'.

רוצים להרשים בחורה?

5 דל', אוטומטי, 1600 (לבן או כסוף יתנו לכם כמה נקודות זכות). תוסיפו לזה מדבקה מאחורה: "ילדים זה שמחה" :wink:

פותח השרשור שאל האם אי פעם הרשמת בחורה עם אוטו ולא איך למצוא כלה :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור שאל האם אי פעם הרשמת בחורה עם אוטו ולא איך למצוא כלה :?

אם אין משהו חשוב לרשום, עדיף לוותר עליו :idea: .

סתם הבעתי דעה על תפיסת העולם שלי ואיך אני מסתכל על הדברים.

הרשמתי בחורה? לא. האמת היא שעוד לא יצא לי (לך תנסה להרשים בחורה עם לאנטיס 2001 עם שלט "תינוק ברכב" ו"נהג חדש" . כיסא במושב האחורי שמסרב להמכר, ועוד מלא בגדים של אחי הקטן שזרוקים מאחורי הכיסא או שמפארים את המדף האחורי)

אפילו לבעל לאונה יש יותר סיכויים ממני...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת האוטו של לא מיוחד במינו ולא יקר...

אבל הוא מושך הרבה מאוד בנות הם פשוט אוהבות את הסנרוף הכפול !

משהו מושך אותם...לרגע חשבתי אולי זה אני...או שלא

בכול מקרה לאן זה הגיע ? למיטה... סתם יש לי חברה עוד מלפני שקניתי את האוטו אז לא יצא משהו מיוחד...

לפני זה היה לי אוטו נחמד מאוד ( אופל קורסה שנת 96 ) אבל הוא לא ממש משך תגובות...

( יש לי 8 כמעט שנה רשיון אז לא הספקתי הרבה :rolleyes: )

בכול מקרה ברור שאני מעדיף למצוא בחורה שבאה אלי בגללי...

אבל יש מקרים...שאת מי זה מעניין למה היא באה העיקר שהיא באה....

עריכה :

שחכתי להוסיף את הקישור לתמונות של הרכב !

רכב :

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי מכונית משופרת זה רק הורס, יש עלי את הרושם של האלה שעושים חור באגזוז ומסתובבים בטיילת בגלל הרעש שמתוקה שלי עושה.

לא מסתדרות איתה שילכו כוסאוחתקערסזבאבירלינז'אבוק.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת האוטו של לא מיוחד במינו ולא יקר...

אבל הוא מושך הרבה מאוד בנות הם פשוט אוהבות את הסנרוף הכפול !

משהו מושך אותם...לרגע חשבתי אולי זה אני...או שלא

מה הכוונה גג כפול? עד כמה שידוע לי ל206 יש גג רגיל לגמרי (אם כי מגודל) למגאן למשל יש גג כפול (2 גגות נפרדים).

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה גג כפול? עד כמה שידוע לי ל206 יש גג רגיל לגמרי (אם כי מגודל) למגאן למשל יש גג כפול (2 גגות נפרדים).

גיא

כנראה הוא מתכוון כפול בגודל מגג רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...