Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זה הולך להיות ענק

שמר
שימו לב! השרשור הזה בן 7244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו בכל דבר $M מנסים להיכנס לכל תחום...

דבר אחד אני לא ממש מבין, למה ליצרני הרכב אין שכל?!

למה לקנות מוצר פגום מלכתחילה כשיש מוצר עובד, בעל שרידות גבוהה, והכי חשוב - הוא בחינם! לא חינמי אלא פתוח...

לינוקס הוא הפיתרון למחשבי רכב.

הוא פורטבילי (ניתן להתקין על כל דבר כמעט שמיתחבר לתקע ויש לו מעבד), כל שינוי יכול לעשות בעזרת הקהילה (קהילת הקוד הפתוח), הוא זול, ועוד...

בעבר בילי ניסה למכור WIN CE לחברות מטוסים... מיותר לציין שהם חייכו בנימוס ושלחו אותו לחפש את החברים שלו :lol:

לא נורא, פראירים לא מתים הם רק מיתחלפים (או קונים FIAT, סליחה נימרוד :wink: )

גילי

מילים כדורבנות, אני משתמש בלינוקס משנת 92' לערך כאשר היה רק SLS בעולם... אחרי כמה שנים חברים שלי אמרו לי "כן כן, גם OS2 הייתה מגניבה ותראה לאן היא הגיעה..."

עברו עוד כמה שנים... אפילו מיקרוסופט הענקית מתחילה להרגיש את עולם הלינוקס בכלל והopensource בפרט נושף בעורפה...

ערים שלמות מעבירות את מערכי המחשוב שלהם ללינוקס ע"מ להמנע מווירוסים, תולעים ולא פחות חשוב - להוריד את ה TCO למספרים מגוחכים...

למה כולם משתמשים בווינדוס עם לינוקס כולכך טוב וזול...?

עזוב זה סיפור של יגמור לעולם מיקרוסופט תמיד תשאר האחת...(לצערי)

נפיצות לא קשורה באיכות ומחיר - אם מערכות ההפעלה של מיקרוסופט היו טובות כמו מערך השיווק שלה - גם אני הייתי משתמש בwindows, אי אפשר בכלל להשוות בין שתי המערכות... מכוון שמדובר על אתר רכב, ההשוואה המתבקשת:

יונדאי מול מרצדס S600... בערך (רק שפה היונדאי עולה כסף והS600 מגיעה חינם)

אנחנו לא ממש רואים חדירה מסיבית של לינוקס בישראל כי לקחו אי-אילו שנים עד שהמערכת הייתה בשלה מבחינת תמיכה בעברית. בחו"ל יצא לי לעבוד עם חברות שלמות שעובדות עם לינוקס.

בנוסף - עד לפני כמה שנים לא הייתה תמיכה מספיק טובה של מוצרי third-party כמו Oracle, SAP וכו' - אז או שחברות עבדו עם windows ואף שידרגו כי לא הייתה להן ברירה - או שחברות כבר השקיעו את הכסף ואז באמת מעבר ללינוקס הוא לא כדאי כלכלית (כבר קנית את הרשיונות...)

לינוקס היום מהווה אלטרנטיבה מעולה לwindows, המקום היחיד בו יש יתרון מובהק לwindows מול לינוקס הוא עולם הgamers - אין עדיין מספיק משחקים ללינוקס.

fiat.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צאו מיזה כולם

עוד לא יצא מכונית אחת עם המע' הפעלה ואתם קוטלים.

קצת אופטימיות לא הרגה אף אחד.

מי יודע אולי ה' קנה לא מיזמן פיאט והרעיון הזה יצליח.

למיקרוסופט יש דברים טובים ודברים רעים

ואם אני לא טועה

רובכם מישתמשים בחלונות 95\98\ME\NT\XP

ואם אתם קוטלים אותם אז למה אתם מישתמשים במוצרים שלהם

זה אם אני לא טועה ניקרא צביעות

וליפני שאתם ניצבעים פה באיזה צבע שמפניה מטאלי תפסיקו

ותחשבו על זה

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צאו מיזה כולם

עוד לא יצא מכונית אחת עם המע' הפעלה ואתם קוטלים.

קצת אופטימיות לא הרגה אף אחד.

מי יודע אולי ה' קנה לא מיזמן פיאט והרעיון הזה יצליח.

למיקרוסופט יש דברים טובים ודברים רעים

ואם אני לא טועה

רובכם מישתמשים בחלונות 95\98\ME\NT\XP

ואם אתם קוטלים אותם אז למה אתם מישתמשים במוצרים שלהם

זה אם אני לא טועה ניקרא צביעות

וליפני שאתם מיצבעים פה באיזה צבע שמפניה מטאלי תפסיקו

ותחשבו על זה

אני משתמש בלינוקס בלבד,

מה שכן - אני מריץ internet explorer בwine על הלינוקס שלי ע"מ לעבוד מול אתרים שלא נצמדים לRFC... (אגב - המוצר היחיד של MS שבאמת שווה משהו...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...