Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכמונות המהירות החדשות, באיזה אפליקציה כדאי להשתמש?

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 4333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע מה איתך, אבל אצלי האייפון מחובר בבלוטופ למערכת ברכב, ומשם אני שומע שירים או רדיו אנטרנטי כאשר גם הWAZE דולק וישנה התרעה קולית זה מחליש את המוזיקה, ואז אתה שומע ברמקולים של הרכב את הWAZE אם לאן לפנות או אם מכמונת מהירות לפניך, אותה שיטה אגב שנכנסת הודעה או שיחה או כל צליל אחר שהאייפון מוציא, מה גם שהיום יש מלא מגנטים שיכולים לתפוס לך את הסלולארי כמעט בכל מקום ברכב שתוכל לראות את התצוגה בקלות.

לשלם על גלאי GPS בלבד 1300ש"ח(לא היה פה שרשור שהוא עולה 550? מEBAY) נראה לי תמוה במיוחד שאני כבר נושא איתי GPS בפלאפון לכל מקום, ובטוח אפשר לתכנת משהו שמבוסס עליו.(אגב בנסיעה שביצעתי על כביש 2 הWAZE התריע על כל 5 המצלמות החדשות שם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 180
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לשלם על גלאי GPS בלבד 1300ש"ח(לא היה פה שרשור שהוא עולה 550? מEBAY) נראה לי תמוה במיוחד שאני כבר נושא איתי GPS בפלאפון לכל מקום, ובטוח אפשר לתכנת משהו שמבוסס עליו.(אגב בנסיעה שביצעתי על כביש 2 הWAZE התריע על כל 5 המצלמות החדשות שם)

http://www.ebay.com/itm/Cheetah-C50-GPS-Photo-Radar-Speed-Camera-Red-Light-Camera-Mobile-Trap-Detector-/400269314613?pt=Car_Audio_Video&vxp=mtr&hash=item5d31e90a35

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשבועיים רכשתי את הצ'יטה מ Ebay , עדכנתי אותה , והיא עובדת מצוין! נבדק מצפון הארץ (חיפה) ועד הדרום (אילת) .

Lexus Is250 - The Presuite Of Perfection

BMW 330ci E93 - The Ultimate Driving Machine:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

M B3- זה אותו מכשיר שנמכר ב1300? זה הפרש של חצי מחיר!!

XperT תעלה בבקשה קישור למוצר שקניתה

נראה לי שאני מזמין את המכשיר, אבל לפני זה אפשר לקבל פרטים.

אפשר לעדכן אותו יש לארץ, מבחינת המכשיר כאילו נקנה בארץ?

המכשיר הזה דובר עברית?

מה ההבדל בין קנית מכשיר כזה מאייבי ב600 שקל לבין קניה בארץ ב1300 שקל?

מגניב המכשיר הזה, תגיד לי משהו, בניתוח, הרדימו לך את הבולבול? כי זאת תחושה מה זה כייפית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר הזה דובר עברית?

לפי מה שאני זוכר, המכשיר ב-1300 מדבר עברית לעומת עמיתו החוצלארצי.

מה שכן, ב-1300 כביכול מקבלים את שירות העדכונים של המוכר פה בארץ, שם מצוינות המצלמות ועוד. המחיר זה בגלל העדכונים ולא המכשיר עליו הם יושבים.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

M B3- זה אותו מכשיר שנמכר ב1300? זה הפרש של חצי מחיר!!

XperT תעלה בבקשה קישור למוצר שקניתה

נראה לי שאני מזמין את המכשיר, אבל לפני זה אפשר לקבל פרטים.

המכשיר הזה דובר עברית?

את חבילת העדכונים אתה קונה באתר של צ'יטה והיא כוללת עדכונים לישראל (שמעדכן היבואן בארץ). נדמה לי 60$ לעדכונים לכל החיים. מחיר המכשיר בארץ כולל את החבילה הזו.

המכשיר שתקנה באיביי דובר אנגלית וזה ההבדל המרכזי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים תוסיפו את המיקומים הנ"ל.

הייתי שמח אם מישהו יכול להסביר לי איך אני מוסיף אותם בWAZE.

תודה

עוד קצת מידע ממאקו

03_MAP_cars_valeri_1.jpg

03_MAP_cars_valeri_2.jpg

03_MAP_cars_valeri_3.jpg

03_MAP_cars_valeri_4.jpg

pol_coor.pdf

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשתמשי WAZE: איך בכלל אני מגדיר בתוכנה שתתריע לי לפני כל מצלמת מהירות/רמזור בקול? אם זה בצפצוף 1 ק"מ לפני או דיבור "בעוד X מטרים מצלמת מהירות לפנייך".

זה בכלל אפשרי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...