Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכוניות וגרוטאות למכירה

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובעיקר את המכוניות היותר שלמות

אני מבין שירדוף אחרי גדוד של בלשים פרטיים?

בקיצור, סבלנות. הדובדבנים שבקצפת יבואו.

ואל תנחשו איפה זה..

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כך הרבה דברים, שאני רוצה משם, וכל כך חסר לי מקום להיתעסק בזה!!! העולם חסר צדק!!! :cry::cry::cry: צ'ירוקי, פורד טנדר, פיאט 127 דור ראשון, אפילו XM המסכן, שגם אני לא יודע למה "גרוטאה" (באצם, אני יכול לנחש, אבל עדיף שלא)... ועוד "רבים וטובים"!!! יהיה חבל, אם חלק גדול מזה לא יחזור לכביש - לדעתי יש להם עוד פוטנציאל מסויים... :?:?:?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש חבל כי המוכר "שוחט" והוא לא בלחץ לפנות תשטח :mad::mad:

חחח... מה חשבתם, שיתחיל לחלק אותן בחינם? תראו את המכוניות המסכנות זרוקות לו נרקבות בשמש, אבל

למכור במחיר הגיוני - לא, אין מצב. הוא בדיוק רוצה לשפץ את אותה אחת שאתה רוצה לקנות או שבדיוק מישהו רוצה

לתת לו פי 4 יותר. פשוט כואב הלב לראות את הצילומים האלה...

חכמת פורד אסקורט: עדיף 60 סוסים שעובדים בשבילך מאשר 120 שאתה עובד בשבילהם.

חכמת מרצדס W116: אין דבר כזה "شيخ לשעבר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה עוד דוגמה בנושא, מהיום... עצוב...

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?t=42165

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...
איזה מכונית זו בתמונה ה1?? היא שרירית א??

Chevrolet Camaro 1969 - if it's still there, could be anything under the hood (6 cyl or

8) and I guess it will be completely rusty. Worth thinking about if it has papers and you have (i) lots of money or (ii) you are a panel beater. All the body and the mechanical parts are available in the US (you can buy complete bodies for them). T

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם בשביל הסקרנות מה ניגמר עם הסאגה הזאת, מי רכש, מי גרס ולמי אין תקציב לרכוש רנו?

בני מה ניגמר שם?- רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...