Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח תנועה על יציאה מהצומת

שימו לב! השרשור הזה בן 4724 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בכחול לטובתך באדום קצת בעייתי . לא מכיר את הצומת, הסימונים שלה, נתיבים ,אי תנועה, חיצים , ממתי מתחילים החיצים וכו'

אותי מטרידה העובדה כי שני שוטרים חסונים של משטרת ישראל עומדים במבנה של מארב ללכוד עבריינים האיד ברחוב בר והשני ברחוב משה דיין מזרחה לצומת . יעני יש לנו פה כר פעולה לתפיסת עבריינים

משהו חסר לי .

אבל מה אתה חושב על הטיעון שלי?

אחרי הכל, השוטר אמר לי א' ורשם משהו אחר לגמרי, העתיק את התגובה שלי בנוגע לנושא הראשון שאותו בכלל לא ציין בדו"ח,

ונתן לי דו"ח על יציאה לא מהמסלול שאליו נכנסתי לצומת שזה לגמרי מופרח, ובסך הכל גם נתן לי לחכות 50 דקות בלי דו"ח עיכוב.

ומה שהכי מעצבן, זה שאחרי שעצרו אותי הם לא התייחסו למה שקרה בצומת, שבנתיים עברו משהו כמו 30-40 נהגים נתיבים בדיוק

כמוני ואותם רק עניין לרשום לי דו"ח ולשבת במזגן ולצחוק על החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אופיר שכח לרגע מכל מה שכתבת בהודעה האחרונה כולל מה שנכתב בדברי הנהג ,כי הוא רלבנטי.

אתה מואשם במה שמסומן בכחול בהגדלה בהודעה הקודמת שלי.

לכן תבדוק האם כשעברת ממסלול הפניה ימינה יכולת לבצע זאת חוקי , יעני קו מקווקוו וטרם נכנסת לתחומי הצומת של פניה ימינה.

אם כך הם הדברים אז יש בסיס לטענתך כי היית במסלול פניה שמאלה ואכן פנית שמאלה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר אני עובר באיזור ,אצלם את הצומת לטובת הבחור .

ישה זה לא חדש שהכלבים עובדים בשיטה הזו , יש הרבה מקרים של ממל"ז שהם עובדים כך .

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמי

עשה זאת וגם שרטוט יעזור.

לא מכיר כלבים , מכיר שוטרים שעובדים קשה כמו כלבים ובמשכורות לא מי יודע מה.

בקשר לממל"ז עובדים בשניים כדי לתפוס את הבורח או שלא הספיק לעצור בזמן.

כאן שיטה אחרת שאולי מצביעה כי יש בעייתיות בצומת, וכידוע לא פעם השוטרים עומדים במקומות המזמינים את הנהגים לבצע עבירות

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, האם כשאתה רוצה לפנות ימינה, וברגע לפני האחרון מתחרט, ויש לך אפשרות לעבור שמאלה ולפנות שמאלה לפי החוק,

אתה פונה ימינה וממשיך עד לפרסה?

אני לא רואה שום דבר לא בסדר שהוא עשה. כדי לפנות שמאלה מהנתיב הימני הוא היה צריך לפנות ימינה בעיכול, לעשות פרסה על אי תנועה ולנסוע בניגוד לכיוון התנועה, כמובן שבניגוד ולחוק וכמובן שאת זה הוא לא עשה.

אני אנסע לצלם שם עכשיו לטובת הבחור שלנו ואראה לכם את התמונות כדי שתבינו במה מדובר, אני גר קרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות מצורפות.

כמו שאתם רואים, אי אפשר להיות על הנתיב פניה ימינה ולפנות שמאלה, פשוט לא אפשרי ולכן זה נראה כאילו הדוח לא הגיוני.

נראה כאילו המשטרה עמדה בתחנת אוטובוס ופשוט ניסתה למלא את מכסת הדוחות שלה.

בשביל לפנות שמאלה מהנתיב הימני, אופיר היה צריך לפנות ימינה, לעשות פרסה על אי התנועה ולנסוע נגד כיוון התנועה.

אני בטוח שהוא לא עשה את זה.

090620111776.jpg

0906201117751.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסכת לי עצירה , תודה !

פשוט אין מצב לדו"ח הזוי הזה , בדר"כ אני נוטה שלא להיכנס לדיונים בתת פורום הזה אבל היות ושאני מכיר את האיזור טוב מידי אז נכנסתי חזק .

מישהו לדעתי כאן ניסה למלא את הפנקס , וכן לכאלו אני קורא בשמם המתאים . במיוחד כשזה על הכיס שלי ,שלך ושלנו .

לעמוד במקומות מזמינים ולא במקומות שיש תאונות זו התכלבות ממדרגה ראשונה (ישה עדיין זכור לי הויכוח שלנו ...נשאיר אותו בצד לפעמים אחרות ;)

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונות ומפת הצומת T אין מצב של המשך נסיעה ישר. או ימינה או שמאלה. לימניים 2 מסלולים , עם רמזור שלהם. לשמאליים מסלולים שלהם ורמזור נפרד.

מכיוון שהשוטר לא האשים נהג בחציית אי תנועה מצוייר, ולפני אי התנועה יש קוים מקוווקוים שמנים שמותר בהם לעבור מנתיב לנתיב הרי על פניו דו"ח לא מוצדק.

מבקש לבטל את הדו"ח , הצלחת יופי ,לא הצלחת מבקש להישפט.

במכתב הביטול תכחיש בתוקף את כל מה שנכתב בדברי הנהג , כיוון שדברים אלה נאמרו בקשר לנושא אחר שדיסקסת עם השוטר והוא לא רלבנטי כלל לעבירה בה הואשמת.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה ממשיך הלאה, תסע לשם ותצלם איפה אתה עמדת ואיפה עמד השוטר בתנאים דומים כשיש מולך 2-3 מכוניות כמו שאמרת.

זה עוד משהו שיכול לעזור לך בערור או במשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובלי קשר לכל מה שנכתב פה, מה לגבי העיכוב של בערך 50 דקות בשביל לרשום לי דו"ח?

האם אני יכול לעשות עם זה משהו?

ובאמת תודה לכולם ממש עזרתם לי! :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטר יכול לעכב עד 3 שעות. אחרי 20 דקות הוא צריך לחבר דו"ח עיכוב. אולי זה מה שעיכב את ההליך.

האם תוכל להוכיחי כי אכן עוכבת 40 - 50 דקות??

זה כמובן לא אמור להשפיע על הדו"ח שלך, אלא יכול להתווסף לשרשרת המחדלים בדו"ח שלך

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ממש דרך להוכיח שחיכיתי 50 דקות.

היה איתי חבר במקרה, אם הוא גם יטען

ככה זה יעזור לי?

ואין לי מושג אם הוא מילא דוח עיכוב אני

לא קיבלתי שום נייר חוץ מהדוח תנועה?

יש דרך לברר את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לו הקלטה של האירוע (בערך כשעה) אני לא מאמין שהוא יוכל להוכיח כי חיכה לשוטר בערך 50 דקות.

אני מאמין שאם הוא יציין שהוא נעצר בשעה X והשוטר רשם לו את הדוח בשעה Y ללא דוח עיכוב, זאת יוכל להוסיף לשרשרת המחדלים שתוביל לביטול הדוח, כמובן בציון שהיה עד במכוניתך שמוכן להעיד על כך. אני לא חושב שזה יכול להזיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כשל מובנה במלחמה מול המשטרה ובבית המשפט.

השופט יוצא מנקודת הנחה ( שהיא לא בהכרח נכונה ) כי לשוטר אין מניע אישי לתת לך דו"ח והוא נותן לך אותו באובייקטיביות מלאה.

השופט גם מתייחס באי אימון לעדים שאתה מביא שהיו ברכבך, כי הם או בני משפחה או חברים וככאלה הם בוודאי הולכים להעיד לטובתך.

ואם לא הבאת אותם לעדות שערכה כמעט אפס יגיד לך השופט שלא הבאת אותם, מהסיבה שעדותם הייתה פועלת כנגדך.

בנוסף אם הם אכן הגיעו התובע ינסה למצוא סתירות בין העדויות שלכם.

אני מציע תתמקד בנקודות שבדו"ח הפועלות לטובתך , תוך איזכור של כשלים בהתנהלות השוטרים. לשוטר אסור לזמן אותך לניידת הוא צריך לבוא אליך לרכב, למשל.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4724 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...