Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח תנועה על יציאה מהצומת

שימו לב! השרשור הזה בן 4724 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי דו"ח על יציאה מצומת לא בכיוון החץ שמסומן על הנתיב שבו נכנסתי לצומת.

נסעתי לכיוון הצומת - צומת T,ולקראת הסוף של הנתיב (לפני הכניסה לצומת) עברתי נתיב שמאלה

לנתיב לפנייה שמאלה כיוון שהתבלבלתי בנתיבים.

בנתיב שאליו עברתי היה רכב שהתעכב (כנראה היה עסוק בפלאפון).

במעבר בין הנתיבים אותתי שמאלה ועקבתי כל הזמן אחרי הנהג שהתעכב מאחורה.

עברתי במקום שיש פסים מקווקוים ואחרי ולא באי תנועה!

אחרי הצומת עצר אותי שוטר שקיבל הוראה מהשוטר השני לעצור אותי.

לאחר מכן חיכיתי לשוטר ש"ראה" את המקרה, בערך 10 דקות בשביל מרחק הליכה של מקסימום 40-50 מטר.

זה מה שהוא כתב בדו"ח:

"עמדתי ברח' אברהם בר-

בראשלצ מרחק של כ-20 מ' מצומת שד משה

דיין המרומזר. (רמזורים בפעולה תקינה) צפיתי

לעבר הצומת לכיון דרום ממקום עמידתי ראיתי

הייטב את קו העצירה ואת החצים המובילים

לצומת ואת הרכב הנ"ל שנסע ברח אברהם בר

מצפון לדרום. בכביש המחולק לנתיבים שבהם סומנו

חיצים המובילים לצומת ובעת שהגיע אל הצומת

יצא מהצומת שלא בכיון החץ ממנו נכנס לצומת ופנה

שמאלה לשד משה דיין לכיון מזרח קראתי

במכשיר הקשר לנח לעצור את הרכב עם נוסע לידו."

על המדבקה בדו"ח כתוב :

"נהגת ברכב הנ"ל בכביש המחולק לנתיבים שבהם סומנו חיצים המובילים לצומת,ויצאת

מהצומת שלא בכיוון החץ שסומן בנתיב ממנו נכנסת לצומת,בניגוד לתקנה 36(ד) לתקנות התעבורה.

סמל הסעיף 6482.

*תקנה 36(ד)- נסיעה בכיוון המנוגד לאמור בתמרור (חץ המצויר על פני הכביש גם הוא בגדר תמרור).

בדברי הנהג כתוב "אתה צודק, עשיתי טעות".

כשהשוטר בא והסביר לי על מה הוא עצר אותי הוא רק אמר לי "לא הייתה הבנה וקשר עין בינך לבין הנהג שהיה מאחורייך"

ולא אמר לי שום מילה על לחצות את הצומת לא בכיוון החץ שממנו נכנסתי לצומת.

ואני עניתי לו בנימוס ודיי בפחד (פעם ראשונה שעוצר אותי שוטר) "אתה צודק" וחתמתי לו על הדו"ח - רק בגלל

שפחדתי מזה שעוצר אותי שוטר על הכביש ובכלל.

בדו"ח השוטר כתב אחרת ממה שהסביר לי והעתיק את התגובה שלי בנוגע לחוסר הקשר עין.

ואפילו הוסיף "עשיתי טעות" שאני לא הוצאתי את המילים האלה מהפה שלי.

בקיצור, השוטר אמר לי שקיבלתי קנס על חוסר תקשורת ביני לבין הנהג שהיה מאחורי, ונתן לי דו"ח על

יציאה מהצומת שלא בכיוון החץ שסומן בנתיב שממנו נכנסתי לצומת - חוסר החלטיות מוחלטת מצד השוטר.

השוטר נתן לי ולחבר שלי לחכות כ 40-45 דקות בזמן שהוא יושב באוטו שלו וממלא את הדו"ח (בין לבין הוא עשה

הפסקות, וצחק עם חברו השוטר, וביום חם שכזה חשוב לציין שאני עמדתי בחוץ כ45 דקות והם ישבו במזגן).

כשהוא סימן לי עם היד לגשת לאוטו כי לא היה לו כוח לקום, באתי אליו והוא הראה לי את הדו"ח (לאחר שהוא

כתב את תגובת הנהג בלי לשאול אותי מה התגובה שלי) ואמר לי שקיבלתי קנס 500 שקל ו6 נקודות חובה.

אמרתי לו "על מה 500 שקל ו6 נקודות זה רק אי הבנה בין שני נהגים" - אז הוא אמר לי "אין מה לעשות ככה זה עם נהגים

חדשים" וזרק לי משהו כמו "יום טוב" שאני אבין שאני צריך ללכת.

ממקום עמידתו של השוטר הוא לא יכול היה לראות את המתרחש ואת הימצאות/חוסר הימצאות קשר העין ביני לבין הנהג

שהיה מאחורי כיוון שהוא היה במרחק של כ- 50 מטר, והיו לפניי עוד 2-3 מכוניות וביניהם אוטובוס, שבגללם

השוטר לא היה יכול לראות את מה שקרה וגם אם כן לא בשלמותו.

עוד משהו אחד הוא שהשוטר טעה ביום המקרה שציין בדו"ח - הוא ציין שהמקרה קרה ביום שלישי אבל

המקרה קרה ביום רביעי, לעומת זאת התאריך שרשם תקני.

אני אשמח לדעת אם יש לי עילה לערער על הדו"ח ואולי אפילו להשפט.

תודה רבה! :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למיטב הבנתי מקריאה בפורום, אם הודית באשמה - אתה אשם. אמרת לשוטר "אתה צודק", הוא שמע "ביצעתי עבירה ואני מקבל את הדו"ח" ולכן לא תוכל לערער. יתר על כן, אתה נהג חדש והשוטרים "אוהבים" אותך מאוד.

בנוסף לכך, השוטר הוסיף משפט שלא אמרת, למה לא עמדת על כך שלא ירשום זאת?

למרות זאת, ציינת כמה פרטים קטנוניים ואני לא יודע מה קורה במצב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה פשוטה האם אכן נסעת בניגוד למה שהראה החץ על הכביש. (חץ פירושו תמרור!!)

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי מקריאה בפורום, אם הודית באשמה - אתה אשם. אמרת לשוטר "אתה צודק", הוא שמע "ביצעתי עבירה ואני מקבל את הדו"ח" ולכן לא תוכל לערער. יתר על כן, אתה נהג חדש והשוטרים "אוהבים" אותך מאוד.

בנוסף לכך, השוטר הוסיף משפט שלא אמרת, למה לא עמדת על כך שלא ירשום זאת?

למרות זאת, ציינת כמה פרטים קטנוניים ואני לא יודע מה קורה במצב כזה.

כן אבל אמרתי לו אתה צודק על משהו שהוא ציין בעל פה ולא כתב בדוח, והוא העתיק את התגובה שלי למשהו אחר.

הוא כאילו אמר לי א' ורשם ב'.

ולא עמדתי על כלום בקטע הזה כי דיי נלחצתי פעם ראשונה שעוצר אותי שוטר (לא רק על הכביש) אז פשוט רציתי לסיים עם זה.

וישה מה שעשיתי זה לעבור מנתיב פנייה ימינה לנתיב פנייה שמאלה.

הוא כתב שיצאתי מהצומת לא מהנתיב שאליו נכנסתי לצומת, אבל אני עדיין לא נכנסתי לתוך הצומת ועברתי נתיב

עוד שיש פסים מקווקוים שמאפשרים מעבר נתיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך להלחם היא לערער את עדות השוטר. עליך להוכיח שממקום עמידתו לא יכול לראות בבירור את מקומך והחלפת הנתיבים.

הוא ציין שעמד במרחק 20 מטר, על פניו לא מרחק גדול, אבל רק בדיקה בשטח תגלה האם ניתן או לא לראות את הצומת הורכבים בה בבירור. היות והוא עמד מהצד, שינוי המיקום שלך ביחס אליו היה להתקרב אליו (לעבור מהנתיב הימני לשמאלי), אולי זה שינוי שקשה להבחין בו מהמקום בו עמד.

את עניין קשר העין עם הנהג לא הבנתי. למה זה קשור? אתה מואשם בעבירה שאינה קשורה לקיפוח זכות של נהג זה או אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך להלחם היא לערער את עדות השוטר. עליך להוכיח שממקום עמידתו לא יכול לראות בבירור את מקומך והחלפת הנתיבים.

הוא ציין שעמד במרחק 20 מטר, על פניו לא מרחק גדול, אבל רק בדיקה בשטח תגלה האם ניתן או לא לראות את הצומת הורכבים בה בבירור. היות והוא עמד מהצד, שינוי המיקום שלך ביחס אליו היה להתקרב אליו (לעבור מהנתיב הימני לשמאלי), אולי זה שינוי שקשה להבחין בו מהמקום בו עמד.

את עניין קשר העין עם הנהג לא הבנתי. למה זה קשור? אתה מואשם בעבירה שאינה קשורה לקיפוח זכות של נהג זה או אחר.

נכון, כשבא השוטר והסביר לי "מה עשיתי" הוא אמר לי על חוסר קשר עין ותקשורת ביני לבין הנהג השני ולכן הוא עיקב אותי, אבל בדו"ח הוא רשם על משהו שהוא לא הזכיר אפילו לשנייה ובגלל זה אני חושב שהדו"ח הזה לא מוצדק.

חוץ מזה שלפי הדו"ח אני יצאתי מהצומת לא בנתיב שאליו נכנסתי לצומת, כלומר נכנסתי לצומת בנתיב ימינה ויצאתי מהצומת בנתיב שמאלה, וכיוון שבצומת הזאת זה לא דבר אפשרי זה עוד טיעון שלי למה הדו"ח לא מוצדק.

הצומת בנויה כך שהנתיבים ימינה ושמאלה מתפצלים לפני הצומת ואי אפשר להכנס לצומת באחד הנתיבים ולצאת מהנתיב השני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה פשוטה האם אכן נסעת בניגוד למה שהראה החץ על הכביש. (חץ פירושו תמרור!!)

לפי מה שהבנתי מהתיאור של הבחור היקר שלנו הוא נסע לכיוון דרום על אברהם בר בשני הנתיבים שפונים ימינה ואז עבר לאחד משלושת הנתיבים שפונים שמאלה . אני צודק עד כאן ?

אופיר ( הבחור שלנו ) עבר לנתיב הימני ביותר מתוך 3 הפונים שמאלה , לאחר מכן ראה שהרכב לפניו מתעקש לעכב את התנועה עבר לנתיב האמצעי וחצה את הצומת תוך כדי פניה שמאלה .

ד"א יצאת מהרמזור (פנייה ימינה) של הסינמה ?

אופיר אשמח את תאשר\תתקן את דברי (בנוסף יש לי בקשה אם תוכל לשלוח לי בפרטי את השם של נותן הדו"ח) .

הוספתי תמונה של הצומת לעזר . שרטטתי את התנועה של אופיר בשחור . באדום את שני הנתיבים ימינה .

לכן ישה, ניתן לומר שאופיר לא נסע בניגוד לתמרור על הכביש אלא עבר נתיב .

untitled.JPG

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהשוטר אמר זה לא ממש משנה. אין לכך תיעוד וזה לא נוגע לדו"ח שקיבלת.

אתה מואשם בכך שעמדת בנתיב הימני וממנו פנית שמאלה. ועם האישום הזה אתה צריך להתמודד. אם עברת לנתיב השמאלי לפני שנכנסת לצומת אזי לא ביצעת עבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי מהתיאור של הבחור היקר שלנו הוא נסע לכיוון דרום על אברהם בר בשני הנתיבים שפונים ימינה ואז עבר לאחד משלושת הנתיבים שפונים שמאלה . אני צודק עד כאן ?

אופיר ( הבחור שלנו ) עבר לנתיב הימני ביותר מתוך 3 הפונים שמאלה , לאחר מכן ראה שהרכב לפניו מתעקש לעכב את התנועה עבר לנתיב האמצעי וחצה את הצומת תוך כדי פניה שמאלה .

ד"א יצאת מהרמזור (פנייה ימינה) של הסינמה ?

אופיר אשמח את תאשר\תתקן את דברי (בנוסף יש לי בקשה אם תוכל לשלוח לי בפרטי את השם של נותן הדו"ח) .

הוספתי תמונה של הצומת לעזר . שרטטתי את התנועה של אופיר בשחור . באדום את שני הנתיבים ימינה .

לכן ישה, ניתן לומר שאופיר לא נסע בניגוד לתמרור על הכביש אלא עבר נתיב .

קלעת בול!!

אני יצאתי מהרמזור שמאלה ועצר אותי השוטר בדיוק איפה שאמרת, בתחנת האוטובוס.

עכשיו בדיוק איפה שהרמזורים של הפנייה שמאלה, שם עמד השוטר שאמר לשוטר השני במכשיר הקשר לעצור אותי.

והשם של השוטר שחתום על הקנס (זה שראה "הכל") מרדכי משהו, נראה לי כץ. לא ברור.

ותודה רבה לכולם על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה יכול ללכת למשפט .

זה לא שעמדת בנתיבים השמאליים ופנית ימיה לכיוון הים בתוך הצומת .

בי רו - הצומת מחולק לפנייה ימינה - 2 נתיבים , ושמאלה - 3 נתיבים .

בחור עמד הנתיב הכי שמאלי ימינה ואז עבר תוך כדי איתות לפנייה שמאלה (לנתיב הכי ימני )

ישה דעתך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פסק דין מוות לשוטר והדלקת המשואה בשנה הבאה לאופיר.

לפי שרטוט הצומת שהביא לנו ברוב טובו אמישה יש הפרדה בין המסלולים הפונים ימינה לבין המסלולים לפניה שמאלה .

וכל המסלולים הפונים שמאלה מופרדים לחלוטין מהמסלולים הפונים ימינה . השוטר לא מאשים אותו בחציית קו הפרדה רציף בין הנתיבים לימין לנתיבים לשמאל .

לשאלה הפשוטה שלי לא התקבלה תשובה . האם הנתיב בו עמדת/ נסעת מטר מהצומת הוא נתיב לפניה שמאלה .

תשובה חיובית, תבקש לבטל ו/או תבקש להישפט.

תשובה שלילית, תשלם.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה המקום, הטענה באמת מופרכת. הנתיבים ימינה מופרדים לחלוטין, פניה שמאלה מהם מחייבת "הקפה" של אי התנועה.

ורק הערה לישה, אין שם קו הפרדה רציף בכל מקרה, אלא במקרה הטוב אי תנועה (בנוי או מצוייר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה , עמי מהיום בשבילך ...

לפי מה שהבנתי מהאישום השוטר מאשים אותו בניסעה שבניגוד לכיוון התמרור הצבוע על הכביש .התמרור מורה שמאלה .

לפי מה שהבחור אמר, הוא פנה שמאלה כנדרש בחוק .

נושא אחר הוא מתי אופיר עבר לנתיב האמצעי , לפני שהוא נכנס לצומת או אחרי ואז סיעף האישום שונה לגמרי .

כנראה מבחינת השוטר אם הוא עבר נתיב בטווח שבו מסומן כבר על הכביש החץ שמורה על פניה שמאלה אז הוא עבר על החוק .:roll:

בעייתיות אחת אני רואה והיא זה שהוא הודה .:roll:

קח בחשבון שאם השופט קם על צד שמאל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פסק דין מוות לשוטר והדלקת המשואה בשנה הבאה לאופיר.

לפי שרטוט הצומת שהביא לנו ברוב טובו אמישה יש הפרדה בין המסלולים הפונים ימינה לבין המסלולים לפניה שמאלה .

וכל המסלולים הפונים שמאלה מופרדים לחלוטין מהמסלולים הפונים ימינה . השוטר לא מאשים אותו בחציית קו הפרדה רציף בין הנתיבים לימין לנתיבים לשמאל .

לשאלה הפשוטה שלי לא התקבלה תשובה . האם הנתיב בו עמדת/ נסעת מטר מהצומת הוא נתיב לפניה שמאלה .

תשובה חיובית, תבקש לבטל ו/או תבקש להישפט.

תשובה שלילית, תשלם.

אני התחלתי בנתיב של פנייה ימינה ולפני הכניסה לצומת אותתי ועברתי לנתיב פנייה שמאלה ומשם פניתי שמאלה לפי החוק.

עמי אני עברתי נתיב לפני הכניסה לצומת, המסלול שלי זה בדיוק כמו שציירת.

בירו ובדיוק כמו שאמרת הטענה מופרכת כי בשביל לפנות שמאלה מנתיב ימינה יכולה להיות רק אם אני מקיף את הצומת\אי תנועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי דו"ח על יציאה מצומת לא בכיוון החץ שמסומן על הנתיב שבו נכנסתי לצומת.

נסעתי לכיוון הצומת - צומת T,ולקראת הסוף של הנתיב (לפני הכניסה לצומת) עברתי נתיב שמאלה

לנתיב לפנייה שמאלה כיוון שהתבלבלתי בנתיבים.

בנתיב שאליו עברתי היה רכב שהתעכב (כנראה היה עסוק בפלאפון).

במעבר בין הנתיבים אותתי שמאלה ועקבתי כל הזמן אחרי הנהג שהתעכב מאחורה.

עברתי במקום שיש פסים מקווקוים ואחרי ולא באי תנועה!

אחרי הצומת עצר אותי שוטר שקיבל הוראה מהשוטר השני לעצור אותי.

לאחר מכן חיכיתי לשוטר ש"ראה" את המקרה, בערך 10 דקות בשביל מרחק הליכה של מקסימום 40-50 מטר.

זה מה שהוא כתב בדו"ח:

"עמדתי ברח' אברהם בר-

בראשלצ מרחק של כ-20 מ' מצומת שד משה

דיין המרומזר. (רמזורים בפעולה תקינה) צפיתי

לעבר הצומת לכיון דרום ממקום עמידתי ראיתי

הייטב את קו העצירה ואת החצים המובילים

לצומת ואת הרכב הנ"ל שנסע ברח אברהם בר

מצפון לדרום. בכביש המחולק לנתיבים שבהם סומנו

חיצים המובילים לצומת ובעת שהגיע אל הצומת

יצא מהצומת שלא בכיון החץ ממנו נכנס לצומת ופנה

שמאלה לשד משה דיין לכיון מזרח קראתי

במכשיר הקשר לנח לעצור את הרכב עם נוסע לידו."

על המדבקה בדו"ח כתוב :

"נהגת ברכב הנ"ל בכביש המחולק לנתיבים שבהם סומנו חיצים המובילים לצומת,ויצאת

מהצומת שלא בכיוון החץ שסומן בנתיב ממנו נכנסת לצומת,בניגוד לתקנה 36(ד) לתקנות התעבורה.

סמל הסעיף 6482.

*תקנה 36(ד)- נסיעה בכיוון המנוגד לאמור בתמרור (חץ המצויר על פני הכביש גם הוא בגדר תמרור).

בדברי הנהג כתוב "אתה צודק, עשיתי טעות".

כשהשוטר בא והסביר לי על מה הוא עצר אותי הוא רק אמר לי "לא הייתה הבנה וקשר עין בינך לבין הנהג שהיה מאחורייך"

ולא אמר לי שום מילה על לחצות את הצומת לא בכיוון החץ שממנו נכנסתי לצומת.

ואני עניתי לו בנימוס ודיי בפחד (פעם ראשונה שעוצר אותי שוטר) "אתה צודק" וחתמתי לו על הדו"ח - רק בגלל

שפחדתי מזה שעוצר אותי שוטר על הכביש ובכלל.

בדו"ח השוטר כתב אחרת ממה שהסביר לי והעתיק את התגובה שלי בנוגע לחוסר הקשר עין.

ואפילו הוסיף "עשיתי טעות" שאני לא הוצאתי את המילים האלה מהפה שלי.

בקיצור, השוטר אמר לי שקיבלתי קנס על חוסר תקשורת ביני לבין הנהג שהיה מאחורי, ונתן לי דו"ח על

יציאה מהצומת שלא בכיוון החץ שסומן בנתיב שממנו נכנסתי לצומת - חוסר החלטיות מוחלטת מצד השוטר.

השוטר נתן לי ולחבר שלי לחכות כ 40-45 דקות בזמן שהוא יושב באוטו שלו וממלא את הדו"ח (בין לבין הוא עשה

הפסקות, וצחק עם חברו השוטר, וביום חם שכזה חשוב לציין שאני עמדתי בחוץ כ45 דקות והם ישבו במזגן).

כשהוא סימן לי עם היד לגשת לאוטו כי לא היה לו כוח לקום, באתי אליו והוא הראה לי את הדו"ח (לאחר שהוא

כתב את תגובת הנהג בלי לשאול אותי מה התגובה שלי) ואמר לי שקיבלתי קנס 500 שקל ו6 נקודות חובה.

אמרתי לו "על מה 500 שקל ו6 נקודות זה רק אי הבנה בין שני נהגים" - אז הוא אמר לי "אין מה לעשות ככה זה עם נהגים

חדשים" וזרק לי משהו כמו "יום טוב" שאני אבין שאני צריך ללכת.

ממקום עמידתו של השוטר הוא לא יכול היה לראות את המתרחש ואת הימצאות/חוסר הימצאות קשר העין ביני לבין הנהג

שהיה מאחורי כיוון שהוא היה במרחק של כ- 50 מטר, והיו לפניי עוד 2-3 מכוניות וביניהם אוטובוס, שבגללם

השוטר לא היה יכול לראות את מה שקרה וגם אם כן לא בשלמותו.

עוד משהו אחד הוא שהשוטר טעה ביום המקרה שציין בדו"ח - הוא ציין שהמקרה קרה ביום שלישי אבל

המקרה קרה ביום רביעי, לעומת זאת התאריך שרשם תקני.

אני אשמח לדעת אם יש לי עילה לערער על הדו"ח ואולי אפילו להשפט.

תודה רבה! :-D

אני התחלתי בנתיב של פנייה ימינה ולפני הכניסה לצומת אותתי ועברתי לנתיב פנייה שמאלה ומשם פניתי שמאלה לפי החוק.

עמי אני עברתי נתיב לפני הכניסה לצומת, המסלול שלי זה בדיוק כמו שציירת.

בירו ובדיוק כמו שאמרת הטענה מופרכת כי בשביל לפנות שמאלה מנתיב ימינה יכולה להיות רק אם אני מקיף את הצומת\אי תנועה.

בכחול לטובתך באדום קצת בעייתי . לא מכיר את הצומת, הסימונים שלה, נתיבים ,אי תנועה, חיצים , ממתי מתחילים החיצים וכו'

אותי מטרידה העובדה כי שני שוטרים חסונים של משטרת ישראל עומדים במבנה של מארב ללכוד עבריינים האיד ברחוב בר והשני ברחוב משה דיין מזרחה לצומת . יעני יש לנו פה כר פעולה לתפיסת עבריינים

משהו חסר לי .

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4724 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...