Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

42 קמ"ש מעל המותר לנהג חדש.

שימו לב! השרשור הזה בן 4769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בן דודי נפתס ביום שישי על 92 באזור של 50, קיבל זימון לתחנה לשלילה מנהלתית של 30 יום ומשפט בחודש 7.

איך אפשר לצמצם נזקים? הרישיון הכרחי לעבודתו ובעתיד כנהג בצה"ל

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קריאת מזמורי תהילים ומתן בסתר לעניים (ובמיוחד לעניות) יכולים לחולל ניסים.

וברצינות: אי אפשר לייעץ לך מבלי לקבל פרטים קצת יותר מלאים. נתחיל בזה שתעלה לכאן סריקה של הדו"ח לאחר שתמחק ממנו פרטים מזהים.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם את חבר שלי תפסו לפני כמה חודשים על 90 בכביש עירוני, שהמותר בו 50, וגם הוא נהג חדש.

הוא קיבל שלילה לשנה וקנס לא גדול.

מקווה שעם החבר שלך הסיפור יהיה יותר טוב.

:wink:

HU - Pioneer AVH-X 2500BT , Front - Morel Tempo Ultra 6 , Amp - Celestra FA475X, Sub - Hertz Energy ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

מהירות נסיעתו גבוהה ויש לו ותק נהיגה קצר וניסיון מועט...

זהו מתכון מצוין להסתבכות ולא רק בבית המשפט אלא גם

לאחר מכן עם משרד התחבורה רשות הרישוי בשלב חידוש

רישיון הנהיגה.

בתיק זה צריך לטפל בשכל ובמיומנות ואת התיק צריך בחכמה מול התביעה

ומול בית המשפט.. במיוחד עתה שמדיניות הענישה משתנה ויש דרישה להחמיר בעונשים

מומלץ בחום לפנות לעו"ד מקצועי ורציני מתחום התעבורה.

עו"ד שמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי... האם אפשר לקבל בפורום זה הפניה לעורך דין מומלץ בנהריה? והסביבה הקרובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אציין כמה נקודות העולות מהדו"ח:

האחד האירוע בלילה יש לבדוק אם איזור האכיפה מואר לכל אורכו בתאורת רחוב.

השני לא מצויין מקום תפיסה מדוייק הקילומטר והמאות מטר אלא מצויין מיקום מול משהו שאני לא הצלחתי להבין מה נכתב שם תנובה או משטרה .

שלישית לבדוק האם יש שילוט של כניסה לשטח בנוי מהכיוון בו הגיע הנהג ואכן מדובר ב 50 קמ"ש.

ואחרון אחרון חביב , המהירות נמדדה על ידי ממל"ז שהפסיקות האחרונות עד עתה שוללות את כשרותה למדוד מהירות בגלל היעדר כיול במעבדה מוסמכת.

טענות אלו יש לטעון במקצועיות ראוייה , שאינה נחלת הנהג הממוצע ועל כן יש להצטייד בעו"ד מקצוען כפי שכתב בצדק לפני העו"ד המלומד, שייתכן ויוכל עוד בשלב הראשון מול התביעה להגיע לאיזה עיסקת טיעון שנזקיה פחותים .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אציין כמה נקודות העולות מהדו"ח:

האחד האירוע בלילה יש לבדוק אם איזור האכיפה מואר לכל אורכו בתאורת רחוב.

השני לא מצויין מקום תפיסה מדוייק הקילומטר והמאות מטר אלא מצויין מיקום מול משהו שאני לא הצלחתי להבין מה נכתב שם תנובה או משטרה .

שלישית לבדוק האם יש שילוט של כניסה לשטח בנוי מהכיוון בו הגיע הנהג ואכן מדובר ב 50 קמ"ש.

ואחרון אחרון חביב , המהירות נמדדה על ידי ממל"ז שהפסיקות האחרונות עד עתה שוללות את כשרותה למדוד מהירות בגלל היעדר כיול במעבדה מוסמכת.

טענות אלו יש לטעון במקצועיות ראוייה , שאינה נחלת הנהג הממוצע ועל כן יש להצטייד בעו"ד מקצוען כפי שכתב בצדק לפני העו"ד המלומד, שייתכן ויוכל עוד בשלב הראשון מול התביעה להגיע לאיזה עיסקת טיעון שנזקיה פחותים .

החדרת בנו קצת אופטימיות.. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שלפני שנה+ נתפס נוהג על 149 בכביש של 90. בעזרת עורך דין הוא יצא מזה בסביבות האלף שקל קנס.

הוא היה נהג חדש, שהמשפט היה אמור להתקיים בערך חודש לפני סיום השנתיים, הוא הצליח להשיג דחיה, והסטטוס שלו במשפט לא היה כנהג חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...