Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעילה ושמשות בגולף 2003

shokobanana
שימו לב! השרשור הזה בן 4996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, אשמח לעזרה.

באוטו לפעמים הצ'ופצ'יק של נעילת הדלת השמאלית קדמית לא עולה ויורד עם האזעקה, ואפילו יותר מזה- אני לא יכול מתוך האוטו לשחרר אותו. אחרי כמה נעילות ופתיחות הוא משתחרר ואפשר לפתוח את האוטו.

מישהוא אולי יודע מה הבעיה? ואם זה סתם לשמן אז איפה אני צריך לשמן?

דבר שני:

לשמשה האחורית לא יוצא לי מים כשאני מפעיל את הווישר. המנוע פועל ושואב מים מהמיכל אבל המים לא מגיעים עד לשמשה. איפהשהוא לקראת סוף האוטו המים מטפטפים על הרצפה. מישהו יודע את המסלול של הצינור ואיך אני יכול לתקן אותו?

תודה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בקשר לבעיה בעניין נעילת הדלתות הבעיה נעוצה בדרך כלל במנגנון הנעילה של הדלתות ולכן עצתי גש למוסך שמכיר את הרכב לשם החלפת המנגנון.

2. צנרת המים לווישר אחורי מורכבת ממספר צינורות המחוברים בעזרת ניפל מפלסטיק וייתכן מאוד שאחד הניפלים השתחרר או עקב סתימה במתז דולפים לך מים באיזור החיבור של הצנרת.

אם תצליח לאתר את מקום הנזילה המדוייק והסיבה לנזילה אזי אוכל להסביר לך כיצד לתקן את הצנרת.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המנעול בדלת, הורדתי את הפלסטיקים ושימנתי- אני מקווה שהתקלה לא תחזור על עצמה.

ב. אגב יש לי עוד בעיה באותה דלת- היא לא מגיבה לאזעקה. זאת אומרת שהדלת נפתחת אם אני פותח את הדלת עם השלט אבל לא האור באוטו נדלק שאני פותח את הדלת וגם אם אני פותח את הדלת הזו בלבד האזעקה פועלת אחרי כמה שניות כאילו שפרצו לאוטו.. אשמח לעזרה והמלצות לפתרון הבעיה ואיתור המנגנון החשמלי.

ג. לגבי הווישר האחורי- לא ברור לי מאיפה נוזל. פתחתי את הפלסטיקים בדלת של הבגז' ואיתרתי את הצינור השחור שממנו יוצאים המים לשמשה האחורית אבל אני לא רואה מאיפה הנזילה. הוצאתי גם את הגלגל ספאר ואין שם דבר. מה שכן לפני כמה ימים נזלו לי מים כחולים (של הווישרים) מהצד האחורי של הרכב, בערך מתחת למושב האחורי..

אשמח לעזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בקשר לבעיה בדלת כבר רשמתי לך קודם לכן שהבעיה נעוצה במנגנון הנעילה שיש להחליפו.

2. חיפשתי עבורך בספרות הייצרן שרטוט המתאר את מהלך הצינורות לווישרים ולצערי לא מצאתי.

אני מציע לך להמתין לתשובה מחבר הפורום רון בקשר לשתי התקלות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...