Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבניית CARPC

Jusper
שימו לב! השרשור הזה בן 4884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ככה זה נראה, ציוד לא שלי

c57093b95848.jpg

f1bb517c81eb.jpg

ועוד מה דעתכם על רדיו

http://cgi.ebay.com/USB-PCear-FM-Radio-Tuner-Record-Laptop-PC-WH40A-/220612450977?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item335d86daa1

מוכר קרוסים של HYBRID AUDIO CLARUS ושל TEMPO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 331
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לגבי הרדיו, אני בשביל 17 דולר הייתי מזמין ובודק. למרות שכל החוות דעת באינטרנט לגבי הדונגלים האלה אומרות שהם על הפנים.

לגבי המארז, אם אתה מודע ובסדר אם זה - סבבה.

אישית לא הייתי מזמין את המארז הזה והולך לפתרון הנ"ל (למרות שבאופן כללי אני מאד אוהב את הרעיון שהכל נכנס בדאבל-דין)

עוד משהו חשוב - תדאג להרבה אוורור, במיקום הזה אפילו הייתי שוקל לעשות יציאה מהמזגן ישירות לתוך המארז

רק חשוב לזכור לחסום אותה בחורף כשמפעילים חימום :-)

שששששששששירוקו אדומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ספר, התקדמות יפה.

תבדוק באינטרנט עם מחשבון ספק כוח מה הצריכה שלך, בעקרון היא נמוכה אבל ההפרש במחיר בין הM2 ל M4 נותן לך שקט.

מצד שני הM2 בנוי לאורך, והM4 הוא יותר מרובע. מבחינת התאמה במקום שיש לך אני חושב שהM2 יותר יתאים, כל המארזים האלה כולל Voom2PC משתמשים בM2 בגלל הצורה שלו.

בנוגע למארז והלוח, קח בחשבון כשאתה מודד עומק בדשבורד, שUSBים וכניסות 3.5מ"מ לוקחים עוד כ 3-4 ס"מ (חופשיים)

תרשום לך, כשאתה מתקין, תעביר כבל RCA נוסף, הכי פשוט שיש, משתי היציאות של המסך לבאגז'. יציאה אחת למצלמת רוורס ואחת לשימוש עתידי (תמיד תוכל גם לחתוך אותה בדרך במקום לפרק את המסך שזה יותר מסובך).

יש לך 2 יציאות כניסת RCA במסך. תאריך גם את הכבל של הזיהוי אוטומתי לרוורס, שתוכל לחבר גם בעתיד אם תרצה מצלמת רוורס.

אני גם העברתי 2 מאריכים USB 5 מטר לבאגז' לשימושים עתידיים, כל כבל 30 שקל ואני יכול למקם את המקלט DVB-T או הGPS בבאגז', בנוסף לעוד ישומיים כמובן).

תנסה לשים את המאורר הכי גדול שאתה יכול על ההיטסינק של המעבד (60 מ"מ בערך). אין לך מה לחשוש יותר מידי מחום, אני עובד על 60C LOAD קבוע בתא ככפות שזה בערך כמו איפה שאתה שם ואני עם ION שחם יותר.

תשקול גם לארגן עוד מאורר קטן שיזיז אוויר במארז..

לפני שאתה סוגר את המארז תוציא מאריך USB לכל יציאה בלוח, אפילו שאתה מחבר מפצל עדיף שלכל מכשיר רציני תהיה יציאה ייעודית משלו. למשל הארד דיסק נייד דורש לעיתים 2 יציאות בגלל המתח, או מקלט GPS שישב עם יציאה יעודית.

יציאה אחת תוציא למפצל.

אם אתה עובד אקטיבית מבחינת כבלים RCA TO 3.5MM אתה צריך 3-4, תדבר עם דיגי גוטז, הוא ידע בדיוק כמה. אני העברתי גם אקסטרה לגיבוי.

מבחינת כבלים, לי כולם אמרו ללכת על קאסטום מייד, כבל שיכינו לי. לדעתי זאת טעות - הכבל נורא יקר!

יש את שני הכבלים האלה:

ST2050

ST2046

תחפש בזאפ, עד 80 שקל לכבל של 5 מטר.

ה2050 מסוכך יפה מאוד, ה2046 קצת פחות, אבל בהחלט טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CrashZone

תודה על תגובה כמה דברים אני לא עשה מצלמת רורס בעתיד ובכלל, קונן DVD צריך כניסה USB 1 שהוא מקבל גם מתי ונתונים, כן אני יודע שיש אחד נתונים ושני מתח.

קונקטורים עם מגעים בציפוי זהב
:)

ה2050 מסוכך יפה מאוד, ה2046 קצת פחות, אבל בהחלט טוב.
רק מחירים שלהם להפך.

2046 - 62 ש"ח

2050 - 49 ₪

אני סה"כ צריך יציאיות USB

5 מטר- GPS,RADIO USB

2 מטר- קונן DVD, יציאה לDOK, יציאה לצ'פ של שליטה מהגה

אולי פספסתי משהו?

עוד דבר אתה באה למפגשים מרכז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין רוצה המלצה למגבר. יש לי כיוון אבל חשוב לי גם ידע של אחרים, עולי יהיה משהו יותר שווה.

יד 2 עד 1600.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוציא את הארכה לכל היציאות, ככה שלא תצטרך לפרק את המסך בשביל לחבר USB מסכן...תוציא אותם לתוך התא כפפות או משהו.

אני מעדיף להקדיש כניסה במחשב לכל דבר רציני, לדוגמא GPS כניסה משלו, רדיו(אין לי) כניסה משלו, DVB-T כניסה משלו. מפצל זה בשביל דברים כמו אינטרנט, קבצים מחברים וכאלה..

תוציא בכל מקרה כבל RCA שמחובר לכניסות וידאו של המסך, שוב, הכבל 30 שקל ועבודה לפירוק להעביר כבל היא גדולה יותר.

אם תרצה בעתיד לחבר WII או PS2/3 לדוגמא?

הST2050 נראה יותר טוב (במציאות). אצלי העברתי שתיים של 2050 ושתיים של 2046 וזה משום שלא היה במלאי עוד 2050.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CrashZone אני חושב שההגדרה שלך ל"רציני" לא מדויקת כ"כ.

לדעתי, רציני יכול להתבטא או ברוחב-פס שנצרך מהחיבור או המתח הנדרש.

GPS - מתח נמוך (100mA מקס) ורוחב פס נמוך מאד

העברת קבצים - מתח נמוך ורוחב פס גבוהה

אינטרנט - מתח גבוהה ורוחב פס גבוהה

DVB-T - מתח נמוך ורוחב פס גבוהה

זה בתיאוריה, עכשיו במציאות - רוחב הפס של USB 2.0 הוא 480Mbit לשניה. אני מבטיח לך שכל יישומי הUSB שיש לך באוטו לא מנצלים הרוחב הזה ביחד. למעט אולי העברת קבצים (וגם כאן, אני מדבר על צפיה בסרט HD מתוך כונן שמחובר בUSB למשל)

כלומר - אין משמעות אמיתית לחלוקה לחיבורים שונים בלוח האם מבחינת רוחב הפס.

לגבי מתח, אני משתמש במפצל USB בעל חיבור מתח חיצוני (לדעתי כמו רוב החברה פה) כך שהמתח לא מגיע מלוח האם בכלל ולכן גם זה לא שיקול.

שורה תחתונה - אין משמעות לחבר את התקני הUSB בחיבורים נפרדים בלוח האם.

אני אוסיף לזה, ברוב המוחלט של לוחות האם היום יושב בקר USB2.0 בודד ולא משנה איך תחבר הכל מתנקז אליו.

אצלי ברכב יוצא מאריך 5 מטר אקטיבי לקדמת הרכב, שם יושב מפצל USB עם 10 כניסות. כל חיבורי הUSB מתנקזים לשם.

שששששששששירוקו אדומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תרצה בעתיד לחבר WII או PS2/3 לדוגמא?

לגבי PS2/XBOX 360 לא.

שורה תחתונה - אין משמעות לחבר את התקני הUSB בחיבורים נפרדים בלוח האם.

יש לי HDD חיצוני יש רק אתו סיפור כזה כאשר מחבר אותו דרך מפצל/כבל מעריך הוא לא עובד מחשב מזהה אבל לא רואים אותו בפעול רק האם הוא מחובר ישירות לכניסת USB

אני אקנה כבלים גם ככה אני לא צריך יותר מ5

עדיין לא סגור על איזה כרטיס קול לקנות?

אני הולך להגביר אקטיבי

CLARUS+TWITERS

בינתיים בלי טויטרים של TEMPO

יש לי SAX100.4D

סאב 300-350RMS

איזה מגבר נוסף כדי לקנות? (חושב על 4 ערוצים) יד 2 באה בטוב.

בארך עד 1600 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הHDD החיצוני הוא זללן מתח רציני, הבעיה שאין לו מספיק מתח.

האם הHUB שלך בעל מקור חשמל נפרד? (לא מוזן מהמתח בכבל הUSB עצמו)

לרוב לHDD כאלה יש כבל Y שיש לו שני כניסות USB, השניה היא מיועדת רק להגביר את המתח.

שששששששששירוקו אדומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו יציאה נוספת של DC אבל אין לי חוט מתאים בשבילו.

טוב זה לא נושא ולא קריטי, משכן מה אם שער הציוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגדרה לרציני היא:

1. זולל מתח.

2. זולל רוחב פס.

3. דורש זיהוי על ידי המחשב וחיבור ישיר, כמו במקרה של הארד דיסק נייד. שלי לא יכול להתחבר דרך HUB.

עלותו של האב מוגבר, זהה לעלותם של כמה מאריכי USB...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מגבר נוסף כדי לקנות? (4 ערוצים)

בארך עד 1600 ש"ח יד 2 באה בחשבון.

להגברה אקטיבית.

CLARUS+TWITERS

בינתיים בלי טויטרים של TEMPO

יש לי SAX100.4D

סאב 300-350RMS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...