Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבניית CARPC

Jusper
שימו לב! השרשור הזה בן 4882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל חבל שאין בFAQ נושא CARPC.

קראתי בפורום הרבה על CARPC ורוצה גם :)

נתחיל ממשה יש לי ממוצרים.

יש לי , סאב ES300 בקרוב, CLARUS, TEMPO, SUNDOWN SAX 100.4D

רוצה לבנות CARPC ביקר למוזיקה, GPS, סרטים, וINTERNET. אולי בעתיד מצלמות ראורס.

בינתיים תקציב הוא 3500 ש"ח

זה ציוד שאני חושב לקנות:

קונן קשיח של - 120GB יש לי ממחשב נייד שאני לא משתמש.

לוח אם - 740 ש"ח - Zotac H55-ITX WiFi

מעבד - 530 ש"ח - Intel Core i3 530 Tray

ספק כוח - 70$

זיכרון -

Kingston KVR1333D3N9 2GB - 230

לגבי מארז או VoomPC-2 Car PC Enclosure 70$, או מMDF

אני עוד צריך אנטנה GPS,מסך טאץ' מה אתם ממליצים ליליפוט? מה עוד אני צריך? איזה מוצרים אחרים אדיף?

בינתיים אני לא קונה כרטיס שמע, בגלל תקציב.

ועוד איזה חוטים ועם אפשר מחירים שלהם.

תודה.

מוכר קרוסים של HYBRID AUDIO CLARUS ושל TEMPO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 331
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הייתי ממליץ לך לקנות את הNM10-ITX של זוטק שכולל כבר אטום 510.

לשימושים שלך (וגם הרבה מעבר) הוא יספק אותך, וכל זה במחיר של 700 ש"ח.

לגבי המארז, הVOOMPC מארז צפוף ביותר. אני סיכוי לדחוף שם כרטיס קול חיצוני בעתיד אם תרצה - קח את זה בחשבון.

בנוסף נכון שהוא עולה 70 דולר אבל משלוח יעלה לך לפחות עוד 40$, ועוד מע"מ (80 ש"ח בערך)

שששששששששירוקו אדומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעיף מבט על מארזים של MOREX בארץ, המחיר אותו מחיר אבל יש דגמים אם מקום לכרטיס הרחבה.

סך הכל לא רע, כבלים זה לא מה שצריך להפחיד אותך.

מסך תעשה חיפוש ב איביי, יש לך מספר דגמים לא רעים של ליליפוט כולל דגם HDMI חדש ובהיר שלדעתי מעולה.

http://www.mo-co-so.com/Lilliput-669GL-70NP-C-T-7-Touch-Screen-Monitor-p/mcs-lil-669-hb-rci.htm

האתר הזה מעולה הזמנתי דרכו תוך פחות משבוע היה הכל אצלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי NM10-ITX אני לא רואה פיזית שיש שם יציאת PCI לכל כרטיס חיצוני, Lilliput 669GL-70NP/C/T 7 נירא טוב רזולוציה עד 1920X1080, אני צריך לקנות משהו כדי להחזיק אותו ב פאנל 2DIN? וכמה עולה מס?

לגבי GPS ומצלמות רורס אני לא צריך לקנות קרטישים (חומרה) למחשב?

אדיף לקנות קירור למחשב ולבנות מארז מ MDF.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הלוח אם תסתכל שוב בצומת לב בצד ימין יש לך PCIE *1 זה סלוט קצר.

המצלמת רוורס יש כבל וידאו (RCA, בננה אחת בשפת העם) היא מתחברת לכניסה במסך ויש כבל נוסף שיוצא מהמסך עליו אתה יכול לחבר את ה+ של אור הרוורס ולקבל פונקצית AUTO SWITCHING שבעצם מחליפה לך ישר למצלמת רוורס בזמן הכנסת הילוך R, אפילו אם זה מסובך בשבילך עדיף להוסיף 2 דולרים ולקבל פונקציה כזאת למען אפשרות כזאת בעתיד, בכל מקרה אתה תמיד יכול ללחוץ על כפתור על המסך ולעבור למצלמת רוורס באופן ידני.

אם אתה צריך שהוא יכנס לך למקום יעודי ל 2DIN אתה צריך לרכוש מתאם מיוחד ולפרק את המסך ולהכניס אותו למתאם (לא מסובך אבל צריך לעשות את זה בזהירות).

בדרך כלל קיימים פתרונות מוכנים שהחנויות עושים את זה בשבילך אבל לדגם מסך שהמלצתי לך שהוא חדש ויותר בהיר מהקודם (שים לב להבדל הראשון 250NIT והחדש 450NIT

לכן אתה יכול לרכוש את המסך והמסגרת http://www.mo-co-so.com/Lilliput-669GL-70NP-C-T-7-Touch-Screen-Monitor-p/mcs-lil-669-hb-rci.htm

http://www.mo-co-so.com/Bybyte-Double-DIN-Frame-for-Lilliput-669GL-p/mcs-byb-669.htm

מה שצריך לשים לב שברגע שאתה עושה את זה אתה בעצם מעבד את הכפתורים של השליטה (נשאר לך השלט כמובן, אבל אני לא רואה אותך מעביר כל פעם למצב רוורס בשלט)

לכן כדאי לעשות את ההכנה של + ממנורת הרוורס את זה כדאי לך לברר בפורום רכב או אצל מי שמכיר את הרכב שלך כדי לא להעביר כמו טמבל את ה+ מהפנס ולמצוא את הכבל קרוב יותר לתא הנהג.

עוד דבר שתזכור תמדוד טוב טוב את הפתח 2DIN שלך ותשווה לגודל מתאם ה 2DIN למסך כדי שלא יהיו לך הפתעות כמעט בטוח שיהיה לך רווח מסויים תתחיל לחשוב איך אתה סוגר אותו.

לגבי רזולוציות אתה תשתמש מקסימום ב 800*480 אולי טיפה יותר כך שזה לא חשוב לך, מה שכן חשוב לך שיציג רזולוציה נכונה למשל ב 701 שאני רכשתי אומנם יצא לי ב 100 דולר זול יותר הוא מציג רזולוציה לא נכון:

מסך רחב צריך להציג רזולוציות של מסך רחב למשל 800*480 והוא מציג בצורה ברורה רק רזולוציות של מסך רגיל 600*800 מה שאתה מקבל זה מעיכה של התמונה למרות שהיצרו טוען כי הוא מציג רזולוציה של מסך רחב זה לא מה שקורה במציאות.

זה לא מפריע בחיי היום יום כי אני לא רואה סרטים ברכב (דבר חסר טעם לדעתי) אבל סתם משהוא שכדאי לדעת. בדגם שהמלצתי אין בעיה כזאת, והוא גם תומך בHDMI שזה דיגיטלי לגמרי לכן יהיו לך פחות סיכוי להפרעות וריצודים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסבר.

יותר מדיג אותי זה שליטה מהאגה, אני בחבנה מזמין חוטים מחו"ל שמתמים לרדיו דיסק 2DIN ולא מעבד שליטה.

ועם CARPC אך אני עושה ששליטה תעבוד?

ואך זה? USB SiRF III GPS Receiver

ומה עם הפתור הפלה? אין אפשרות להדליק ממסך גם מחשב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפעלה המחשב:

1. הספק מתחבר לצמה לאיגניטון וכשאתה מדליק את הרכב הוא מדליק את המחשב.

2. אפשר בנוסף לחבר כבל פשוט עם מפסק לבחירתך ללוח ולמקם אותם בכל מקום ברכב בכדי ליצור מפסק הדלקה וריסטרט.

תוכל להגדיר הפעלה ידנית או להדליק עם הרכב.

בחיבור הספק בUSB למחשב תכול גם להגדיר אופציות כיבוי מתקדמות כמו מצב שינה.

בנוגע למקלט GPS כולם ממליצים על bu353 שעלותו כ 40 דולר (או 399 ש"ח בארץ:\)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דבר שאני מוסיף קונקתור לספק כוח שיחבה מתח אחרי שמוצאים מפתח מסוויטצ' עם השייה ועם מתח פחות מ10.9 וולט הוא מחבה מחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוותר על חיבור ההגה וקונה שלט
יש גם אפשרות לחבר ראש IR כדי לקבל שליטה נוספת מכל שלט שיש לך בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...